Jump to content
GIGN Forum

Mobīlais Internetam


pikaso
 Share

Recommended Posts

Neesmu spečuks tagadējos telefonos un android operētājsistēmās, tādēļ lūgšu padomu gudrākiem un pieredzējušākiem cilvēkiem.

Gribētu tačskrīnu ātrai sērfošanai internetā, ērtai sms rakstīšanai un ar sakarīgu navigāciju. Neko vairāk. Vēlams HTC vai Samsungu.

Kaut kad biju metis aci uz HTC Desire. Cik tas šobrīd ir aktuāli?

Der arī mazlietots. +/- 160 ls.

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes paņem arī auto lādētāju, GPS izsūc Desire bateriju ~3h laikā.

Skatos, ka jauni Desire iet par vecajām cenām, kas ir visai tālu no price/performance. Vari ņemt budžetnieku Galaxy Ace (graudains ekrāns, kā jau lētučiem), bet rēķinies, ka viņam ir maza ROM atmiņa, tā ka pārāk daudz programmas virsū uzbāzt nevarēs. Pēc sakarīgas navigācijas (aļa iGO) uzlikšanas necik daudz vietas pāri nepaliks.

Es skatītos uz mazlietotu Samsung I9001 Galaxy S Plus, ja netraucē zibspuldzes neesamība. Kādu laiciņu neesmu pētījis smārtfounus, tāpēc, iespējams, ir kāda labāka izvēle.

Link to comment
Share on other sites

normāls jauns htc vai samsung pa 160ls nesanāks.

desire ir vecs un sūds, maigi sakot. normālu androidu uzlikt nevarēsi nezaudējot garantiju.ar wildfire s tas pats. galaxy samsungi 70% modelu ir plastmasas mesli maziem skolniekiem(approved!)

piekrītu cash - skaties uz galaxy s plus. par jaunu no ~ 190ls jaskiras.

citi varianti ir

SE xperia NEO v

Lg optimus sol

Edited by rhrds
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu laiciņu neesmu pētījis smārtfounus, tāpēc, iespējams, ir kāda labāka izvēle.

Protams, ka ir - iPhone. Tajā summā ierakstās lietots 3GS..

Bet ko tad mēs, tehnoloģiju eksperts rhrds noteikti ieteiks to labāko variantu, jo no sākuma viņš pasaka, ka Galaxy lielākoties ir plastmasas mēsli skolniekiem, nākamajā rindiņā tomēr iesaka Galaxy S Plus :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Protams, ka ir - iPhone. Tajā summā ierakstās lietots 3GS..

Bet ko tad mēs, tehnoloģiju eksperts rhrds noteikti ieteiks to labāko variantu, jo no sākuma viņš pasaka, ka Galaxy lielākoties ir plastmasas mēsli skolniekiem, nākamajā rindiņā tomēr iesaka Galaxy S Plus :)

galaxy gio

galaxy mini

pro y

mesli

plus, s 2 un parastais s ir sakarigi modelji. vel bija galaxy w, bet tam procesors nebija tik jaudiigs

zinkaa ja tu nebutu daunis, tu redzetu ka es to teicu tikai par lielako dalju Galaxy serijas :( (piezime daunjiem(tev) - lielaka dalja un visi ir 2 dazadi jedzieni)

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

S2 neesot lētas plastmasas korpuss. ja? Nosities pret sienu bērns :)

Kad S2 tikko iznāca vispār bija WTF kā gandrīz Ls 500 vērtam telefonam var būt tāds korpuss. Teju jebkuram HTC ir sakarīgāks korpuss.

Atradies te telefonu eksperts.

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S2 neesot lētas plastmasas korpuss. ja? Nosities pret sienu bērns :)

Kad S2 tikko iznāca vispār bija WTF kā gandrīz Ls 500 vērtam telefonam var būt tāds korpuss. Teju jebkuram HTC ir sakarīgāks korpuss.

Atradies te telefonu eksperts.

vins jau gadu ir pardosana, cena vinjam tagad ir normala prieks vina(~300ls). nu ja, plastmasas korpuss, bet ta plastmasa ir sakarigaka neka letajam galam (gio, mini). viss samsungs ir viena plastmasa, un ja tu perc samsungu, tev ar to jarekinas. HTC ir overpriced, labak samsung truba no plastmasas bet ar normalam ieksa nevis 2 gadus vecs htc par tadu pasu cenu. protams, ja runa iet par htc lidz 200ls

akutais stulbums? :) es domaju ka es zinu ko runaju, ipasi ja esmu pats taustijis/lietojis visus tos telefonus kurus esmu uzskaitijis :) man tiesam zel tadu daunju ka tu lavrx :(

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

reāli, vai ir kāds topiks, kur viens otru nenodirš? nespēju tādu atrast.. bet nu, lai nebūtu jāsāk jauns topiks, tad paprasīšu šeit. māsa ieraudzījusi to, ka nopirku telefonu ar qwerty klaviatūru arī tādu sev sagribēja.. pašlaik viņa ir noskatījusi lg gw620, ko sakat par viņu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...