Jump to content
GIGN Forum

18. Februārī Tev Ir Jāiet.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

ieraudziju youtobe klipa nosaukumu, i nemaz negribeeju skatiities, gan jau atkal kkads paargudrs klauns par krieviski mauktu bezjedziigu suudu.

tieši to pašu nodomāju.

P.S Kaut kur dzirdēju, ka latgalē lindermanieši metot skrelapas, kur stāstot par to ka referendums ir par angļu un krievu valodu, tāpēc esot jābalso par krievu :D

Edited by Loyality
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Motivācija?

20 Gadi Latvijā nekas nemainās, esam eiropā mums nekā vairs nav, ja salīdzina ar PSRS mums krievi deva daudzko, bet eiropa mums visu atņem. Tas ir fakts, agrāk Latvieši arī bija un bija arī savas tradīcija, tāka nevaig, Latviešu valoda nekur nepazudīs, tikai lielākā daļa krievi nepilsoņi aizbrauks projām no valsts!

Un vispār Latvieši tāda kā valsts mūsu ekonomiskajā situācijā nevar pastāvēt, (varēja, bet mūsu oligarhi nebija ieinteresēti, lai mūsu tautai pašiem būtu savi uzņēmumi) Tā kā man jābēdina, ka agrāk es visu laiku cerēju, ka viņi cenšās, viņi dara, bet nē es tomer esmu par krievu valodu, tas varbūt beidzot liks aizdomāties mūsu oligarhiem līdz kurienei viņi noveda Latvijas valsti, tāds vārds kā patriotisms jau sen ir izdzisis, es mīlu šo zemi, mīlu savas tradīcijas, bet valsts patriots es nēsmu, jo es esmu sapratis, ka šeit būs tikai zagļi, korupcija un spekulanti! Un mēs nevaram sevi salīdzināt ar īriju tur tiešām ir patrioti, un arī paši politiķi, cīnās lai valsts iekšējā ekonomika attīstītos. Par to, ka Latvijas valsti izspārdod mūsu oligarhi tas jau man bija skaidrs, kad pārdevām Latvijas cukurfabriku!!

eu tu paarmainju gaidoshais pilsoni, saac ar sevi, tu domaa, ka ir kada valsts pasaulee, kur ar karoti tev baro iekshaa? Nekas tads nelizes, mes vel esam loti labaa situaacijaa, saurpieriites varetu paskatities kaa iet citur pasaulee :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Es neraudu ka man ir slkti, es pelnu labi, bet saku, ka ir cilvēkiem kuriem ir slikti ar visām savām zelta rokām. Labi varbūt netieši PSRS, bet labāk pirkt lētāku cūku, nekā pirkt no eiropas piebarotu ar ķīmiju.

Laiks vēl visu rādīs, tas ir tikai laika jautājums! Vēl viss ir priekšā!!! Mana vīzija saka, ka Latvijai būs drīz lieli mēsli! Un tad visi patrioti dziedās citu dziesmiņu !

P.S.

Vēl piebildīšu, ja uzvar divvalodība, tad daudzi krievi aizbrauks, un gribu redzēt no kādas naudas tauta atdos eiropai parādu :) :) :)

Kurš idiots tevi ir pieņēmis darbā?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Idiot vispirms noklausies, kas viņam sakāms un pēc tam dirs! Ja nesaproti, tad sāc mācīties valodu. Svešvalodu zināšanas tādam daunim kā tu nenāks par ļaunu!

ej dirst, idiot! man pietika ar pirmajaam 15 sekundeem, lai saprastu, ka vinsh mauc pa RUS! Nahuj man to seeklinjvalodu buutu jaaklausaas, jamaacaas, etc? Pietiek, ka taadi klauni kaa tu jau esi te un dzen suudu!

Vagonaa iekshaa un uz Sibiiriju prom!

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nabaga cietpauri, viņš runā par to ka ir jābalso PRET tu aprobežotais dauni. Krievam ir jāsaprot ka ir jāmācās latviešu val. nevis jāmēģina ieviest krievu val. kā otru valsts valodu. To viņš stāsta video!

Vienīgais, kas te dzen sūdu esi tu ar savu aprobežotību.

!

http://www.tvnet.lv/zinas/tava_balss/411007-krievu_jauniesu_viedoklis_balsosim_pret

Edited by Pensionars
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nabaga cietpauri, viņš runā par to ka ir jābalso PRET tu aprobežotais dauni. Krievam ir jāsaprot ka ir jāmācās latviešu val. nevis jāmēģina ieviest krievu val. kā otru valsts valodu. To viņš stāsta video!

Vienīgais, kas te dzen sūdu esi tu ar savu aprobežotību.

!

+ bļe 1.

Teletūbijs auns.

Link to comment
Share on other sites

ej dirst, idiot! man pietika ar pirmajaam 15 sekundeem, lai saprastu, ka vinsh mauc pa RUS! Nahuj man to seeklinjvalodu buutu jaaklausaas, jamaacaas, etc? Pietiek, ka taadi klauni kaa tu jau esi te un dzen suudu!

Vagonaa iekshaa un uz Sibiiriju prom!

Laikam kāds bidlo tevi i piesmējis tā pa kārtigo tapec jaaizgāž savu žulti publiski

Link to comment
Share on other sites

ej dirst, idiot! man pietika ar pirmajaam 15 sekundeem, lai saprastu, ka vinsh mauc pa RUS! Nahuj man to seeklinjvalodu buutu jaaklausaas, jamaacaas, etc? Pietiek, ka taadi klauni kaa tu jau esi te un dzen suudu!

Vagonaa iekshaa un uz Sibiiriju prom!

tu esi tik pat debīls, kā tie, kas pieļāva referendumu. NOŠAUT.

liels plus pensim par video! žēl, ka daži nesaprot, ka referendums ir pret otru valsts valodu, nevis pret krieviem un krievu valodu, un vedās uz visādām stulbām valdības provokācijām naida kurināšanā (mistiska kara sākšanā starp krieviem un latviešiem).

Edited by Oddijs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lai gan no krievu valodas sajēdzu pat ļoti maz, galveno domu no vidika sapratu. Kurā rombā vilkt krustu nav jādomā, tas vienkārši ir jāvelk pret, jo padomāsim kaut vai loģiski - 15 dienu laikā visa valsts pārvalde ir jāparraksta kirilicā, kas nu noteikti nebūs lēts prieks. Un tad atkal čīkstēs, ka nav naudas tam un šitam. Un ar šo nepadomājiet, ka bez papīru tulkošanas es varētu šaubīties. Esmu, biju un būšu pret jebkādu citu valodu, kas nav latviešu! Riebjas klausīties izdirstajos pilsoņos, kas, uzdodot jautājumu krieviski un saņemot atbildi latviski, lai pasaka to pašu latviski, vienkārši apraujas un aiziet prom.

Link to comment
Share on other sites

Būtu lieli joki ja gala rezultātā sanāktu vairums par.

Un kādi tie lielie joki tieši būtu?

Kas tieši tur būtu smieklīgs? Lūdzu paskaidro mums.

Tad jau sanāk, ka tu PAR balsosi tikai for the lols un tev patiesībā ir pajāt par to visu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mana doma nebija kādu sasmīdināt. Vienkārši tāds runas stils, "lieli joki sāktos" ar to nekas nebija domāts smieklīgs.

Un ja kāds prasīs sīkāk paskaidrot, domājiet paši, kādā nozimē tas bija domāts.

Tīri emocionāli un iekšejo spēku vadīts, abi varianti diezko neder, apmierina tā kā ir šobrīd LV. Tapēc balsojums loģikas būs PRET. Bet ikdienā tomēr RU es izmantoju biežāk nekā LV.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo 10 gadu laikā esmu sapratis, ka Latvietis ir tirsā līdējs un skauģis, nekas personisks, tas ir pierādījies! Tāpēc esmu par RU! Tagad smieklīgi skatos, kā pirms vēlēšanām ziņās stāsta, ka ekonomiskā situācija Latvijā sāk uzlaboties :) :) man nav ko teik.

Edited by Semorka
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Pēdējo 10 gadu laikā esmu sapratis, ka Latvietis ir tirsā līdējs un skauģis, nekas personisks, tas ir pierādījies! Tāpēc esmu par RU! Tagad smieklīgi skatos, kā pirms vēlēšanām ziņās stāsta, ka ekonomiskā situācija Latvijā sāk uzlaboties :) :) man nav ko teik.

Brauc PROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111 Negribu lai man ikdienā butu jasaskaras ar tadiem pajoliņiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...