Jump to content
GIGN Forum

Finaly Klustam Legali :)


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Manuprāt, nekas daudz nemainīsies, jo likumu var pieņemt, taču, lai tas darbotos ir kaut kas jādara, lai mazinātu vēlmi/vajadzību nelegāli vilkt visas programmas, spēles, mūziku, filmas. Šajā ekonomiskajā situācijā nedomāju, ka cilvēki atteiksies no ierastajām izklaidies lietām, jo vairs nevarēs vilkt bezmaksas. Nedomāju arī, ka pēkšņi visi sāks maksāt, turpretim sodīt simtiem tūkstošu nebūs iespējams, manuprāt.

Likums jau labs, tikai šoreiz tas ir ne īstajā vietā, ne laikā.. Gluži tas pats, kas ar smēķēšanas aizliegumu uz balkoniem, pie atvērtiem logiem un kāpņutelpās Ozolniekos..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, nekas daudz nemainīsies, jo likumu var pieņemt, taču, lai tas darbotos ir kaut kas jādara, lai mazinātu vēlmi/vajadzību nelegāli vilkt visas programmas, spēles, mūziku, filmas. Šajā ekonomiskajā situācijā nedomāju, ka cilvēki atteiksies no ierastajām izklaidies lietām, jo vairs nevarēs vilkt bezmaksas. Nedomāju arī, ka pēkšņi visi sāks maksāt, turpretim sodīt simtiem tūkstošu nebūs iespējams, manuprāt.

Likums jau labs, tikai šoreiz tas ir ne īstajā vietā, ne laikā.. Gluži tas pats, kas ar smēķēšanas aizliegumu uz balkoniem, pie atvērtiem logiem un kāpņutelpās Ozolniekos..

Starp citu kāpņu telpās nemaz nevar smēķēt, un visai drīz arī no balkoniem un logiem, jo man nav jāelpo tavi dūmi, velcies 10m no mājas un kurini uz velna paraušanu.

Protams pirātisms nav laba lieta, bet ja uz pasaules nepastāv vienlīdzība, tad nekas cits neatliek.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

un KĀ viņi taisās uzost to, ka man ir nelegāls softs? Kā arī, teju gandrīz visiem ir nelegālas dziesmas datorā, viņi iesoļos random mājā un liks uzrādīt datora saturu? Es īsti tajā visā neesmu iedziļinājies, tāpēc varbūt kāds var apskaidrot sīkāk.

Link to comment
Share on other sites

Uzodīs tā ka tavam internet provaiderim būs pienākums sekot tam ko tu lejuplādē un dari internetā, un pēc tā arī dosies uz mājām un pārbaudīs atrodošo informāciju datorā, cik es sapratu .

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Man jau sen bija doma nopirkt vēl vienu 40gb cieto, uzinstelēt linux, nolādēt firefox un vēl kaut ko bezmaksas. Kā kāds klauvē pie durvīm, atstiņā iekšā, ja pogainie tā uzreiz pie PC, cieto iesien plastikāta maisiņā vai speciāli izgatavotā kastītē un izkarini pie palodzes, ieliec iepriekš sagatavoto cieto un laid tik iekšā :D

Link to comment
Share on other sites

Cietais nav problēma. Nokriptē volume ar truecript un neviens netiks klāt datiem. Lielāka problēma varētu būt torrenti un provaideri, kuriem ir pienākums monitorēt internetu un downloadus, bet tad atkal no otras puses - mēs pārāk atklāti kačājam torrentus un pārāk aizmirstam par to, cik tomēr ne-anonīmi esam interneta vidē un tas būtu labs iemesls to atcerēties.

Viss tas BS par lielajām korporācijām ir LIELS BS. Protams, es saprotu, ka daudziem negribās, lai viņu call of duty un windows izmantotu for free visādi boti no ubagajām valsīt, bet tad atkal - ja ubagi izmantotu linux un opensource spēles, tad ļoti iespējams, ka lielajiem problēmas būtu vēl vairāk.

Un viss beidzot - par filmu kačāšanu nevienu cietumā neliks. Par to varat būt droši.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Man jau sen bija doma nopirkt vēl vienu 40gb cieto, uzinstelēt linux, nolādēt firefox un vēl kaut ko bezmaksas. Kā kāds klauvē pie durvīm, atstiņā iekšā, ja pogainie tā uzreiz pie PC, cieto iesien plastikāta maisiņā vai speciāli izgatavotā kastītē un izkarini pie palodzes, ieliec iepriekš sagatavoto cieto un laid tik iekšā :D

Vecīt! :D Mēs taču dzīvojam Latvijā, kur pogainajiem ļoti patīk gan Čikāgas, gan vietējie - piecīši.

Protams, es labāk turpinātu dzīvot normālā internetā, nevis kaut kādā huiņā. :)

Link to comment
Share on other sites

Interneta nodoklis? Labdien. Kas attiecas un nodokļu palielināšanu/piemērošanu, tad valdība spēj piemērot tikai tādus likumus, kuriem ir vēlētāju atbalsts. Piemēram - palielināt ienākumu nodokli - vēlētāju atbalsts bija no pensionāriem.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nekas nenotiks. Nekas nemainīsies. Nav vērts domāt un uztraukties par ACTA Latvijā. Valdība domā par konsolidēšanu un naida kurināšanu starp latviešiem un krieviem. Viņiem nav jēgas, nav velmes un nav arī resursu lai ķerstītu katru zagli kurš lejuplādējis dziesmu no interneta par to nesamaksājot.

Ja arī sāktu ķerstīt, ātri vien parādītos veidi kā parasts lietotājs spētu paglābties no soda - kriptot cieto, izmantot ārējo un atrast kādu smuku vietiņu mājā kur to noslēpt vai arī izmantot RAID 1, izraut vienu cieto pirms policija to pamana, nobāst kaut kur, bet otru sašķaidīt policijas priekša sakot "IN YOUR FACE!".

Lai vai kā, nekā nebūs,

Link to comment
Share on other sites

Ka tie pērtiķi tik atkal nesāk to cirku ar youtube aizliegšanu, kā pirms pāris gadiem, kad negāja lielākā daļa video, kuriem klāt ir mūzika.. Toreiz arī mūsu pašu bāleliņi kaut ko satraucās, ka klausāmies dziesmas bez atļaujas..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...