Jump to content
GIGN Forum

Deagle Vs Curve Ball


slow hands
 Share

Recommended Posts

nu, macho bija ielicis linku ar to speeliiti un es izdomaaju, ka metiishi vinam izaicinaajumu smile.gif es ielikshu savu iecieniitaako speeliiti, kas atrodama neta plashumos (es nezinu vai taa reakcijas speeliite, bija macho miilaakaa, bet shii toch ir mana, nu vispaar shii speeliite man patiik tik pat daudz cik Holio) smile.gif speeliitee neesmu nekaads pro, jo neesmu sliipeejis tehniku tik ruupiigi, lai sauktu sevi par shiis speeles powneru smile.gif lol, liidz pownoshanai kaa liidz meenesim (tam kas spiid debesiis, btw, tagad laikam ir pilnmeenes... auuuuuuu...) smile.gif esmu ticis liidz 7. liimenim un esmu savaacis 22355 punktus.

Curve Ball

P.S. refleksi un reakcija "reshajit"! smile.gif

P.S.S. uzmanaties no vilkachiem! auuuuuu....

*padoms - kad zaudee, tad nez kapeec ir baigi ilgi jaagaida, lai atsaaktos speele (man vismaz taa ir), nu ja jums taada pati probleema, tad vienkaarshi spiediet pa jaunu uz linka, lol, tipa juus to nezinaatu smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

ar pirmo reizi 6lvl - 18385 punkti. šas pamēģināšu vēl.

hehe, ar otro reizi vislaik dabūju super curve bonus. 6 līmenī gan aplauzos pakāšot gandrīz visas dzīvibas. Tad konstatēju ka vienkāršāk ir prosta tāpat bumboties un tiku līdz 7lvl ar 21305 punktiem

Link to comment
Share on other sites

Es tak esmu SUPER! ar pirmo meginajumu 27440 shai agraja rita smile.gif Tiesam superspele laigan no sakum lidz 7 limenim domaju kas par huinu jo bumba parak leni lidoja un bija diezgan garlaicigi,bet 7lvl es jau atveru vienu aci un 8lvl es jau biju iekdies apakslupaa un ar ieplestam acim stenedams meginaju atsist driblaa nakosaas bumbas, kas man ari vairakas reizes izdevas. Lidz 9lvl vaidzeja vel vienu bumbu iesist.

EDIT: hah 8lvl 29040!

post-6-1134543716.jpg

Edited by supermens
Link to comment
Share on other sites

eu a ir tada proga ar kuru var ierakstit to ko tu dari uz desktopa un inetaa (un vel visadas interesantas vietaas...)???

ir ir. cik atceros, dabuuju vienu taadu ieksh faili.murds.lv, saucaas CamStudio, vari erii piekaapt pie googles tantes, noteikti buus aatraak... bet proga laba, darbojas perfekti. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

1. reizee 6.lvl 15820 punkti

2. reizee 8.lvl 23125 punkti

Prieks, ka jau 2. reizee paarspeeju slowhanda rekordu smile.gif

Aa jaa un veel 7. raundaa man bija viena TAAAAAAAAAADA unreal reize, kad tas pretinieks bumbu kaadas 5-7 reizes (nepaspeeju izskaitiit, jo taa bumba lidoja tik aatri, ka es knapi paspeeju kautko saprast smile.gif ) vienkaarshi nereaali shkjaidiija pret 3 sienaam un nezheeliigi aatri un es visas reizes atsitu, vienkarshi velkot to deeliiti kautkur uz vairaak izjuutu, nekaa reaali tur, kur taa bumba gaaja, un visas reizes atsitu to bumbu un beigaas panjeemu to machu. Tas bija prosta PRO, zheel, ka teiksim, nefilmeeju to, juus (un es pats arii) ar muteem valjaa visu vakaru skatiitos 4.gif

24810 pagaidaam labaakais wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es atklaaju vienu knifinju shajaa speelee... Kameer ar labo roku grozi peli, uzliec kreiso uz klaviatuuras taa, lai pirksti apmeeram paarsedz pogas "w", "a", "s", "d". Speeleeju otro reizi (pirms tam laikam 6 lvl) un uzreiz astotais liimenis... Es to izskaidrotu ar to, ka uzreiz rodas sajuuta, ka kaads tevi vareetu noshaut, ja neatvairi bumbu (lodi), taadeelj uztver sho speeli daudz nopietnaak un tev ir saasinaataaka reakcija thumbsup.gif
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...