Jump to content
GIGN Forum

Reakcija


macho
 Share

Recommended Posts

baac gribeeju teikt ka paarspeeju uy, bet laikam nekas nesanaaks sad.gif

man bij 0.021 ( taapat kaa robbinam sad.gif ( skatos kaa vinju apeed dziivu ( negribu lai ar mani notiktu tas pats ( labi ka man nav uztaisiits skriinshots ( taapeec varbuut neticees man )))))

Link to comment
Share on other sites

baac gribeeju teikt ka paarspeeju uy, bet laikam nekas nesanaaks sad.gif

man bij 0.021 ( taapat kaa robbinam sad.gif ( skatos kaa vinju apeed dziivu ( negribu lai ar mani notiktu tas pats ( labi ka man nav uztaisiits skriinshots ( taapeec varbuut neticees man )))))

labi pierunaaji, mees tev neticeesim

Link to comment
Share on other sites

nee, vinsh domaa to, ja tev uz ielas piesietos 1 chigaans un prasiitu, lai tu atdod naudu, pirms tu buutu pateicis: "man nav naud...", tavu seju jau rotaatu sarkans pletjis un tu guleetu uz zemes. respektiivi, kameer tu gatavotos pabeigt teikumu, tu jau buutu saneemis sitienu pa seju, sitienu pa veederu, sitienu ar celi pa seju smile.gif un kuju tu paspeetu izvairiities, zini kapeec? tapeec, ka dziive nav speele, lol smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ROFL , nevareeju notureeties shito neielicis.

Kr4 es vienkaarshi aiztaisiiju acis, noskaitiiju liidz 5, nedaudz nopauzeeju un nospiedu peli. Taa nu sanaaca, ka tieshi pirms iisa briizha taa lode tieshaam arii izshaavaas, taa, ka sanaaca tiiri uz izjuutu shito dabuut. Paarspeejiet ja varat wink.gif

P.S. Apakshaa var redzeet, ka kopeejais punktu skaits nesakriit ar raundaa ieguuto, no kaa varat secinaat, ka nechiitoju smile.gif

post-6-1134679962.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...