Jump to content
GIGN Forum

Paliidziet Saakt Visu No Jauna


StreeT
 Share

Recommended Posts

Vai luudzu kaads man nevereetu paliidzeet un uztaisiit manual kaa veiksmiigi paarinstaleet kompi lai kompii buutu tikai windows un Firewall un kkaadas citas prog kas ir nepiecieshamas jaunas Operaateejsisteemas uzstaadiishanai

Aa un kur visas shiis prog dabuut??? Man vajag taadas kuras pa briivu un ir novelkamas internetaa Protams windows. Luudzu paliidzat!!!!! upset.gifupset.gif es esmu izmisumaa nekas vairs nestraadaa bye2.gifbye2.gif

Link to comment
Share on other sites

peeteri tu esi aamurs tongue.gif

visu var dabuut no dc vai torrentiem

novelc winxp un sp2

winxp ieskraapee diskaa (var arii neskraapeet, bet man vienkaarshaak 1mo variantu izklaastiit)

biosaa ieliec, lai buutojas no cd un tad no hdd

iebaaz xp plaaceni un startee kompi

uzmaniigi lasi (ieteicams ar vaardniicas paliidziibu) visu, ko tev tur raksta

kad buusi ticis galaa, uzliec sp2 (palaizhot instalaaciju)

wholaa - tev ir jauns xp ar servispaku

Link to comment
Share on other sites

a es tak nemineeju nevienaa vietaa ka nevar novilkt no dc blink.gif

btw vinjam vajag detalizeetu aprakstu

tas apraksts bija prieksh n00b bet man aizdomas ka pacients ir kautkas stipraaks par n00b rolleyes.gif

taapeec vajadzees pat vinjam pastaastiit kaa tikt biosaa un kaa nomainiit ka bootojas no cd un visastaas hernjas. bet man ir slinkums taapee nerakstiishu. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ORC tujau esi tas n00b!! smiliez.de_2524.gif

Street novelc no DC windows xp whit sp2 corp! tikai pietaxti CD kayu a nesak buus ka man jaazvana draugam lai atsuuta.

1. nokachaji, caur nero vai alcohol 120% ieraxti diskaa .

2. ieliec CD CDromaa un restartee kompi.

3. tad apakshaa paradiisies texts 'pres any kay to boot from CD' kaut kas tam liidziigs.

4. tad vinnsh bootosies un piedaavaas visaadas vignnas........ tu palasi un spied attieciigo pogu. apmeeram taa tas vis notiek naughty.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

cik es siznu tad jau ie iekshaa..  biggrin.gif

nezini.

"word un exel" ietilpst ms office instalācijā. pašlaik jaunākā ir Ms Office 2003.

p.s. varbūt labāk samaksā kādam zinošākam, lai sataisa tev visu.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

man liekas nekas elementaaraaks nevar buut, kaa uzinsteleet datoru, lai par to veel kaadam makstaatu, kaa tad ! Ja nu vieniigi tev sagadaa gruutiibas piespiest pogo next vai ok

Link to comment
Share on other sites

sadabū anti vīrusa instalāciju, ugunsmūra instalāciju, domāju, ka svarīgs būtu Microsoft office, tad vēl vajadzēt kādu, kas ļautu tev rakstīt latviešu burtus, piemēram tildi, un vēl var paņemt nero. nu tas IMO būtu tas svarīgākais, pārējo var ar laiku savākt.

ā un kad pārinstalē visu, izrauj tīkla vadu, lai vīruseļi netiek klāt!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...