Jump to content
GIGN Forum

Suņi, Ruf, Ruf.


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Iesakām Džeinai suņus, kuri ir piemēroti dzīvošanai pilsētā/dzīvoklī.

Lūdzu, ja iesakat, tad uzrakstiet kāpēc tieši to, nevis vienkārši iediršat suņu šķirni un viss.

Stāsti par pašu vai radu/draugu pieredzi welkomēti. :)

Link to comment
Share on other sites

suns(lielāks par kabatas izmēra pudeļbirsti) + dzīvoklis = 2 nesavienojamas lietas

edit. Autoram. Tu tiešām esi gatavs uzņemties rūpes par suni ?min 2x vest laukā, vākt kakšus etc..? Ir zināms gadījums, kad kadrs nopērk suni, tā teikt, `reprezentam`. Nepagāja ne 2mēneši, kad to sāka rotāt izspiedušās ribas, sejā nolasāms besis etc... Tā vienkārši. Jo saimniekam tas apnika.

The point I`m making is, vai tiešām esi spējīgs saistīt vismaz 7 gadus ar suņa uzturēšanas saistībām? Tici man, tas ir grūtāk, nekā to iedomājies.

Edited by PINHEAD
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kurš ieteiks haskiju ir lohs :D

rotveileri var, draudzenei ir veseli 2, nu dzīvoklis tiesa ar nav nekāds mazais 4 istabas + virtuve + koridoris, neko, viss kārtībā, tikai vismaz 2x dienā jāved ārā uz parku, liels pluss, ka spalva nav no tām garākajām so atkrīt problēma ar lielajiem spalvas kušķiem kā, piemēram, vācu aitas suņiem.

varēji pateikt cik lielu tu gribi, jo der atcerēties, ka jāskatās arī cik rij uz 100km.

Link to comment
Share on other sites

Meklēji dzīvokli 300ls~ apmērā, lai varētu dzīvot famly + cat + dog? ;D

Nu man visslabāk patīk vācu kaukāzietis, pašam tāds ir, bet ir privātmāja [vairāki cilvēki dzīvo mājā].

Suns pa dienu pagalmā, pa nakti pie saimniekiem augšā [ tā pieradināta ].! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man bija suns Tobis. Tobim patika, ka vinam kasija vederu. Pec ~ 10 sekunzu kasisanas Tobim izpidijas pretigs sarkans pimpis un vins saka curat. Vel Tobim patika sakert manu kaju (vins izmantoja faktu, ka es biju mazins, bet vins liels) un sakt drazt manu kaju. Vel Tobim patika naktis bezjega riet un gaudot, nelaujot man (es meginaju gulet protams) par sevi aizmirst. Tad vienu dienu Tobis nomira un es sapratu, ka labaka sunu skirne ir Latvijas beigtais! :)

Beefs

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja negribi suni mocīt - ņem kādu pudeļbirsti vai kaķi.

1. Vai tev tur ir kāds parks blakus kur to suni izvadāt

2. Vai tam suni būs ahujenno ērti cik tur istabu dzīvoklī dauzīties (te ir svarīgi cik bieži tu brauc ārpus pilsētas)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es iespejams nepareizi noformuleju jautajumu sakuma. Vajadzeja rakstit, ka interese suni, kurus var turet istaba, regulari vedot pastaigas pa parku. Respektivi suni, kuriem nav vajadzibas pec gulesanas garaza vai sunumājā.

Piemeram tas pats retrivers, vai vins pavada tava maja naktis ieksa pie cilvekiem vai ara pie saites?

p.s. - gribi, lai atbildu uz jautajumiem, taisi pats savu topiku. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...