Jump to content
GIGN Forum

Tads Savads Fiilings :)


slow hands
 Share

Recommended Posts

nu karoche ir taada viena lieta, ja pareizi atceros, tad saucaas randevuu, nu vai kaut kaa taa smile.gif nez, vai tas nosaukums ir riktiigs, bet ir taads fiilings, ka tu redzi kko un liekas, ka tu to jau kaut kad esi redzeejis. nu man tas fiilings agraak bija biezaak, bet tagad vairs nav tik biezi, hvz, moska saistiits ar to, ka es palieku vecaaks smile.gif shodien ar maniim taas gadiijaas taa:

speeleeju gign seerverii un esmu pie teroristiem, karte bija acteks, kaa jau parasti teriki tusee pie vaartiem, visi nemaas un meegina kaadu noshaut caur vaartiem. es aizskreeju pa apkashu pastiities, kas tur tanii upee notiek, noskaidroju, ka nekas un nebiju iisti parliecinats par saviem speekiem (kaut kur otraa pusee uz tilta dareks ar awp shaudiijas) smile.gif taapeec noleemu skriet atpakalj, uzskreeju augshaa un skatos - vairs tikai dazi teriki ir dziivi, nu ko daudz nedomaju un izleemu jarasho pa tiltu, jo Zalais TRolis jau bija aizskreejis uz turieni (par nelaimi vinu novaaca), es ieskrienu tanii uzgaidamajaa telpaa pirms tilta un tur metaajas awp, es nometu savu uzticamo ak-47 un nemu awp, daudz nedomaadas vienkaarshi panemu un noteemeeju uz preteejo pusi un pat nezinu kapeec nospiedu shaushanas pogu (tur pat pretinieks nebija) un tieshi tanii mirklii, kad es nospiedu izlien viens ct un awp lode izaarda vina kruushu kurvi un tad momentaali manaa atminee paraadaas tieshi taada bilde, kuru es jau (liekas), kaut kur esmu redzeejis, pastos augsheejaa stuurii uz niku un chista, tas pats! nu baac, tas filings mani vienmeer fascinee smile.gif liekas, ka manu praatu vadiija kaads cits speeks, suutija no smadzeneem impulsus uz roku pirkstiem, kas man lika tanii situaacijaa riikoties tieshi taa un ne savaadaak (it kaa tas jau buutu ieplaanots).

vai jums arii ir bijusi kaadreiz taada sajuuta, ka esat redzeejushi vai piedziivojushi kaadu notikumu jau ieprieksh? moska kaads zin kaa iisti saucaas shii sajuuta? cek atceros skolaa mums anglju valodas skolotaaja vienreiz kaut kaadu textinju bija iedevusi par sho lietu smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

man tās "deja vu" sajūtas ir apmēram reizi mēnesī, kad es nonāku vietā, kurai līdzīgā skaidri atceros esam bijis. Cilvēkus, kurus esmu epizodiski kaut kur redzējis - varbūt pat agrāk vairāk kā vienu reizi redzējis un atkal redzu, vai vienkārši līdzīgi pēc skata... bieži sanāk. Ir bijušas arī pāris reizes, kad sapnī esmu nosapņojis kaut ko un dzīvē pēc tam rodas tāda sajūta ka, vot te esmu jau bijis, vai arī ka kaut kas šāds jau ir noticis.

Link to comment
Share on other sites

Man taa gadaas , nu neteiksim ka reti, bet ik pa briidim... smile.gif Un man tas fiilings baigi patiik, nevar to izteikt vaardos, taada nesaprashana rodas, kur tu esi to visu redzeejis?? smile.gif

P.S. Tagad es zinu ko iisti noziimee ''deja vu''. Pirmstam biju dzirdeejis biezhi, bet nesapratu ko noziimee smile.gif

Edited by Inc.
Link to comment
Share on other sites

aa, nu jaa deja vu, tas saucaas, kapec biju iedoaamaajies, ka randevuu smile.gif aga, tas fiilings ir kruts, tad tu taa saac domaat, bet kur es to jau esmu redzeeji un nevar atcereeties smile.gif diez visiem cilveekiem tas fiilings kaadreiz ir bijis, vai arii ir tikai taadi dazi izredzeetie, kuriem ir dota shaada iespeeja, kaut gan reaali neko nevar mainiit, tikai, kad tu redzi kaut ko un uzrodas taa sajuuta, tad tikai tu saproti, ka esi to jau redzeejis smile.gif stulbi sanaak, it kaa kruta, bet neko tas nedod.

Link to comment
Share on other sites

Mm, tagad buus gruuti atcereeties preciizu piemeeru, bet gadaas arii ar mani taa. Taa sajuuta ir sameeraa biezhi bijusi, itkaa kautkas notiek, un es atceros, ka kautkas taads jau ir bijis, bet neatceros, vai tas bija sapnis, vai es tieshaam jau kautko taadu esmu izdariijis. Neatceros, vai kautkas taads ir cs`aa gadiijies, bet pilniigi iespeejams.

Link to comment
Share on other sites

man ar paaris reizes ir bijushi shaada veida prikoli.. piem. bija kaads turnirs 2x2 un zinu, ka bija pedeejais rounds, kas obligati japanjem, lai nebutu neizshkjirts a.k.a dopi. Tatad bija mape de_aztec, mums bija eko rounds, bet taka bija pedejais rounds pirkam visu, kas sanka, man reaali sanac tikai deagle, mazas brunjas, he, fb un smoke's. rounds sakas es ar stoke taisam rushu caur C arturiks noshauj stoke ar scout, es shameejo ar deagle noshauju, pacelju scoutu. ieeju atpaklaj t's puse vartiem. uzeju uz tiltu nomeerkjeeju uz tam kastem, kas ir ct puse, pari tiltam. ta pie seviim izskaitiiju lidz 3 un shaavu caur kastem un rifleman ar vienu scout lodi galva guleeja! un vinjsh reali teica, ka esot skreejis smile.gif

un ta vineejam pretiniekus no kuriem vis realaak baidijaamies happy.gif

Link to comment
Share on other sites

man taa gadiijaas pagaajusho piektdien - biju ar meiteni, kuru paziistu apmeeram 1 meenesi, Balero Centraa - Limbo Racing Baaraa - taatad seezhu un runaaju ar vinju - tad it kaa taads flashback un man liekas ka shii epizode jau manaa dziivee ( vai kaadaa citaa lol ) ir bijusi - tipo liekas ka esmu ar vinju seedeejis tur ieprieksh, kaut gan skaidri zinu ka tas nav iespeejams =)

EDIT + pats lielaakais lol - izstaastu vinjai to - un shii saka ka vinjai tikko tieshi taapat licies =)

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

es kaut kaa esmu tiiri paarsteigts, ka neviens izteikti nenjirgaajaas par to ka slow hands sajauca randevuu (citiem vaardiem, randinju, tikshanas, sauc kaa gribi) ar dezhavuu...

bet pashu, ja godiigi, shaada sajuuta paarnjem tiiri biezhi, kaut ko nosapnjoju un tad kaut kad velak, kaut vai pec kada gada, kaut kas notiek, un tu taisni tajaa briidi atceries, ka kaut ko taadu tu esi kaadreiz sapnjojis, tik neparasta sajuta, tjip, it ka varetu "naakotni paredzeet" wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man arii dazreiz shis feelings paarnem. Atceros kautkur i-netaa

biju lasijis nostaastus ka tipa tas esot no ieprieksheejaas dziives.

Un arii tapeec ir ja esi mazaaks tad variaak shaadus trikus redzi

un vecaaks jau buudams tipa aizmirsti no savas ieprieksheejaas dziives shos momentus. es tam taa ticu ar kaadiem 10%. negribas ticeet iisti par

taam daduzajaam dziiveem.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

es kaut kaa esmu tiiri paarsteigts, ka neviens izteikti nenjirgaajaas par to ka slow hands sajauca randevuu (citiem vaardiem, randinju, tikshanas, sauc kaa gribi) ar dezhavuu...

ir dota zaljaa gaisma! smile.gif varat iereekt par maniim - es taads nuubs sajaucu, ai, psc, kaa es neatceros, tak toreiz anglenee veel maciijamies par to, bet redz, gadiities jau var jebkuram. a btw, RunR, kluudiities ir cilveeciigi smile.gif kas neko nedara, tikai tas nekad nekluudaas!

btw, izlasot dareka postu radaas doma, ka vareetu uznemt filmu par cs speeleeshanu, par dzeku, kam ir taadas dotiibas pashos svariigaakajos briizos redzeet tos notikumus, kas veel tikai sekos smile.gif padomaajiet pashi, shii filma cseru viduu nebuutu populaara? nu tipa tur vareetu iesastiit gimenes probleema, miilestiibu, visu to, ko naaktos ziedot tam jauneklim, kas meertjtieciigi tiektos uz augshu pa cs karjeras kaapneem smile.gif buutu iista draama. vinsh savu speeju nevienam neizpaustu, bet tureetu to nosleeepuma un tikai filmas beigaas, kad jau buutu ticis labakaaja pasaules komandaa un uzvareetu lielaako turniiru saviem komandas biedriem to izstaastiitu. vini uz vinu diivaini pastiitos un teiktu: "Yeah right!" un saaktu visi smieties. jee, beigas jau izdomaaju! smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Manuprat visnejedzigakie ir piemeri par CS .. Tapec ka tik tiesam - mes spelejam CS diezgan daudz .. maigi izsakoties cool2.gif un tapec nav brinums ka ir juska "Hmm kau kas tads jau ir bijis" Bet ja tada padarisana ir pirmo reizi tad blink.gif tik tiesam juska ir interesanta biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

man taa ir bijis dziivee kad es pirmo reizi aizbraucu vinaa nometnee , Es biju gandriiz paarliecinaats ka tas pats notika ieprieksheejaa vakaraa bet tas nebija iespeejam tapec tas ir baigi diivani, Es biju apjucis un tas nebija forshi

Link to comment
Share on other sites

Saliidzinoshi biezhi shitaa notiek, lielaakajaa daljaa gadiijumu jau tas notiek ikdienishkjaas, biezhi notiekoshaas situaacijaas.Sapnjoju reti (preciizaak sakot, atceros sapnjus reti), taapeec mega diivaini bija, ka kaadu reizi ejot skolaa uz vaacu valodas kabinetu man radaas taada sajuuta un peekshnji atcereejos/iedomaajos, ka stunda nenotiks (DuH jau teica par to 1 s) un ,protams, stunda nenotika, jo skolotaajai bija apluudusi maaja happy.gif Btw, es nemeedzu cereet vai baigi domaat, ka kaada no stundaam nenotiks... Interesants materiaals ->Dйjà vu

Link to comment
Share on other sites

nu karoche ir taada viena lieta, ja pareizi atceros, tad saucaas randevuu, nu vai kaut kaa taa smile.gif nez, vai tas nosaukums ir riktiigs, bet ir taads fiilings, ka tu redzi kko un liekas, ka tu to jau kaut kad esi redzeejis. nu man tas fiilings agraak bija biezaak, bet tagad vairs nav tik biezi, hvz, moska saistiits ar to, ka es palieku vecaaks smile.gif shodien ar maniim taas gadiijaas taa:

speeleeju gign seerverii un esmu pie teroristiem, karte bija acteks, kaa jau parasti teriki tusee pie vaartiem, visi nemaas un meegina kaadu noshaut caur vaartiem. es aizskreeju pa apkashu pastiities, kas tur tanii upee notiek, noskaidroju, ka nekas un nebiju iisti parliecinats par saviem speekiem (kaut kur otraa pusee uz tilta dareks ar awp shaudiijas) smile.gif taapeec noleemu skriet atpakalj, uzskreeju augshaa un skatos - vairs tikai dazi teriki ir dziivi, nu ko daudz nedomaju un izleemu jarasho pa tiltu, jo Zalais TRolis jau bija aizskreejis uz turieni (par nelaimi vinu novaaca), es ieskrienu tanii uzgaidamajaa telpaa pirms tilta un tur metaajas awp, es nometu savu uzticamo ak-47 un nemu awp, daudz nedomaadas vienkaarshi panemu un noteemeeju uz preteejo pusi un pat nezinu kapeec nospiedu shaushanas pogu (tur pat pretinieks nebija) un tieshi tanii mirklii, kad es nospiedu izlien viens ct un awp lode izaarda vina kruushu kurvi un tad momentaali manaa atminee paraadaas tieshi taada bilde, kuru es jau (liekas), kaut kur esmu redzeejis, pastos augsheejaa stuurii uz niku un chista, tas pats! nu baac, tas filings mani vienmeer fascinee smile.gif liekas, ka manu praatu vadiija kaads cits speeks, suutija no smadzeneem impulsus uz roku pirkstiem, kas man lika tanii situaacijaa riikoties tieshi taa un ne savaadaak (it kaa tas jau buutu ieplaanots).

vai jums arii ir bijusi kaadreiz taada sajuuta, ka esat redzeejushi vai piedziivojushi kaadu notikumu jau ieprieksh? moska kaads zin kaa iisti saucaas shii sajuuta? cek atceros skolaa mums anglju valodas skolotaaja vienreiz kaut kaadu textinju bija iedevusi par sho lietu smile.gif

Zini man taada figna Loti biezi notiek, bet ja kaadam pasaku tad nenotiek. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

man parasti taa reti kad ir, bet ir bijushi dazhi gadiijumi! skatoties sapnjus ar meiteneem naughty.gif redzeeju ka notika un skatos realitaatee arii noticis un tad apjuku un taa likaas ka zinu, bet nezinu! forsh fiilings liek smaidiit! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...