Jump to content
GIGN Forum

Surprise Manniversary Update


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Jaunais update ir da best, bet nežēlīgi lago kad spēlē barā...

pffff... wtf vislaik met ārā - tf2.exe stopped working. Šitais update visu tf2 sapisis vai ? -_-

ES boss - man the scotish handshaker #46 :* Crafted by Ritinsh

Edited by ExplosivE
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

spēlē viaduct_event mapi.

Lai dabūtu masku - nogalini aci

Lai dabūtu badge - pēc viņa nogalināšanas ielec grāmatā un tur jau tālāk pats sapratīsi.

Kad nogalina aci, apmēram pēc ~5min izdropojas gifts random spēlētājam serverī. (ja serverī ir 10+spēlētāju)

Link to comment
Share on other sites

Pēc maskas paliek melnais caurums, akur to grāmatu?

Kad nogalina Monopolokokolokolus, tad lec iekšā tajā grāmatā un tad kad nonāc underworld-loot island skrien augšā pa trepēm iekšā skeleta galvā un novāc pretiniekus, un ieliec grāmātā.

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

spēlē viaduct_event mapi.

Lai dabūtu masku - nogalini aci

Lai dabūtu badge - pēc viņa nogalināšanas ielec grāmatā un tur jau tālāk pats sapratīsi.

Kad nogalina aci, apmēram pēc ~5min izdropojas gifts random spēlētājam serverī. (ja serverī ir 10+spēlētāju)

stulbs jautājums, man jāspēle oflien serverī?

Link to comment
Share on other sites

Pustundu pamēģināju un atmetu ar roku, tas draņķis kā mirst? Vienu brīdi viņš takā pazūd un tur tāds rimbulis vertikāli no zemes, tas skaitās ka mirst vai viņš teleportējas, lai nenogalinātu?

Nogalināt ir elementāri.

Ātrais tuturiālis:

Pats TF2 neesu spēlējis kādu mēnesi, iegāju tikai apdeitu iečekot un 30 min laikā viņu var nogalināt. Paņem resni ar miniganu+GRU un sendviču. Šauj pa to okulusu aptuveni no vidus punkta, lai var viegli no raķetēm izvairīties aiz kaut kā paslēpjoties. Kad viņš teleportējas iekāp tur iekšā. Ātri izskrien ar GRU cauri visai tai vietai un tad tev būs kriti+ūbers kādas 5 sekundes. Atkal vālē pa monstru un tā visulaiku to atkārto. Kad viņam jau ir maz hp un tev ir nemirstība, vienkārši nesies klāt un šauj pa viņu. Man gadījās tieši trāpīt tajā brīdī, kad viņš it kā piekūst, un ar kritiem nošāvu. Tad dabūsi to cepuri, ja būsi pēdējais, kas iešāva, un papildus tiksi teleportā, lai dabūtu to grāmatu.

Good luck.

P.S. Visu augstāk minēto veicu aptuveni 12 cilvēku serverī. Manuprāt, ir tāpat kā ar HHH - jo vairāk spēlētāju, jo vairāk monstram ir hp.

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...