Jump to content
GIGN Forum

Acc Pubam


Lipinsh
 Share

Recommended Posts

Pieteikums tiesību iegūšanai GIGN serveros

Informācija par sevi:

  • Vecums: 17;

  • Nodarbošanās: pašreiz mācos ģimnāzija un trenējos RFS (Rīgas futbola skola).

  • Pieredze- precīzi pateikt nevarēšu, bet aptuveni spēlēju divus gadus, sāku ar mazāk pazīstamiem projektiem, tagad pārsvarā uzturos GIGN’ā.

  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks piešķirtas tiesības uz kādu no GIGN serveriem? – mazāks diskomforts spēlētājiem, no čīteru radītajām problēmām; iespējams, lielāka aktivitāte. GIGN serveros, īpaši pub’ā, spēlēju jau krietnu laiciņu un esmu iepazinis lielāko adminu daļu, kuri, iespējams, varētu par mani galvot ar labām atziņām.

  • Pagaidām postu skaits ir nepietiekams, bet kā nekā tiesības es iegūšu serverim, nevis forumam. Protams, iegūstot tiesības nopietnāk attiekšos pret visu padarīšanu un būšu aktīvāks arī forumā.

  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros: Varu būt serverī jau kādos 10:00, bet dažreiz pieslēdzos ap vakara pusi.

  • Tiesības, kuras vēlos iegūt – slap, slay, kick, gag.

Links uz statiem:
;

  • Obligāti – Reģistrēts niks vēlamajā serverī – Ir.

  • Admini, kuri varētu mani atbalstīt – GooD MeN, Fake, Halflife, iespējams, mikado- un DeaDly, ceru atradīsies vēl.

Edited by Lipinsh
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ar tevis prasītajām tiesībām čīterus neapkarosi. Kas par adminu mums tagad ir syso? Vai tu biji domājis sye? Tev bija vaidzīga rekomendācija pirms topika veidošanas, nevis pieļaut iespēju ka kāds tevi rekomendēs.

Link to comment
Share on other sites

Nee nee,visnh jau prasija servakaa, vai vinju kads rekomendee, un nevienam isti nebija pret...Njemot veraa vinja 444h, protams marchikam to h ir vairak, vinsh lidz shim man vispar aciis nebija iekritis, ne ar ko sliktu ne ar ko spozhu :) Tapec taads neitrals pujka nenaks pa skaadi, xb uzreiz nevajag dot,bet taa kaa vinsh baigi droto,vismaz pakikot chiterus macees :) REC

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas , ka nospēlētas diezgan daudz h ir labi, bet tajā laika bieži tiek darītas stulbas lietas, kuras liek šaubīties vai vispār tev var uzticēt admina tiesības. Kā arī tiek darītas lietas, kuras ir aizliegtas un šeit nevajag tiekt, ka ir tādi, kas arī to dara ( ja vajag varēšu pieminēt veco labo piemēru). Kopš esi nolēmis iegūt šīs tiesības esi labojies un seko līdzi, ko kad darīt, bet tas kautkā nenes pārliecību par tevi - liekas, ka esi glumš tipinš ( no offence, radies tāds priekšstats).

Tiešām vienīgais, ko labu par tevi patiekt ir tas, ka nospēlējis esi diezgan daudz h, kuras ir nospēlētas tad, kad pārsvarā ir admini.

Vairāk sliecos uz to, ka nebūtu vajadzīgas šīs tiesības, bet, ja ir labi pretargumenti, tad varētu pat iedot rec.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas , ka nospēlētas diezgan daudz h ir labi, bet tajā laika bieži tiek darītas stulbas lietas, kuras liek šaubīties vai vispār tev var uzticēt admina tiesības. Kā arī tiek darītas lietas, kuras ir aizliegtas un šeit nevajag tiekt, ka ir tādi, kas arī to dara ( ja vajag varēšu pieminēt veco labo piemēru). Kopš esi nolēmis iegūt šīs tiesības esi labojies un seko līdzi, ko kad darīt, bet tas kautkā nenes pārliecību par tevi - liekas, ka esi glumš tipinš ( no offence, radies tāds priekšstats).

Tiešām vienīgais, ko labu par tevi patiekt ir tas, ka nospēlējis esi diezgan daudz h, kuras ir nospēlētas tad, kad pārsvarā ir admini.

Vairāk sliecos uz to, ka nebūtu vajadzīgas šīs tiesības, bet, ja ir labi pretargumenti, tad varētu pat iedot rec.

Kas par cilvēku, tavā izpratnē it ''glumš tipiņš''? Vai tu tomā, es cenšos izpatikt citiem adminiem, lai tie mani atblastītu tikai dēļ acc? Principā, es vienmēr esmu tāds kāds es esmu, tas nozīmē - nedaru to, ko patiešām nevēlos, lai kādam izpatiktu. Iespējams, tev radies tāds priekšstats tikai tādēļ, ka esmu kļuvis mazliet nopietnāks, lai citi nedomātu, ka esmu neatbildīgs, jo es apzinos, ka manis pieprasītās tiesības aiz sevis nes noteiktu atbildību. Jā, iespējams, esmu ar tevi iesaistījies vairākās domstarpībās, bet tas nenozīmē, ka es esmu glumš tipiņš. Es, parasti, neesmu tas, kurš uzsāk strīdus ar citiem.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vinsh nekad nevienam neko nav prasijis, nekad vinju sliktaa izpausmee neesmu pamanijis,vispar...VInsh ir nospelejis 2x vairak nekaa jebkursh cits admins,taa kaa es domaju ka vinjam VAR iedot pameigjinaat,savariis sudus,vai parak atri vel ko prasiis,nonjems visu...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas par cilvēku, tavā izpratnē it ''glumš tipiņš''? Vai tu tomā, es cenšos izpatikt citiem adminiem, lai tie mani atblastītu tikai dēļ acc? Principā, es vienmēr esmu tāds kāds es esmu, tas nozīmē - nedaru to, ko patiešām nevēlos, lai kādam izpatiktu. Iespējams, tev radies tāds priekšstats tikai tādēļ, ka esmu kļuvis mazliet nopietnāks, lai citi nedomātu, ka esmu neatbildīgs, jo es apzinos, ka manis pieprasītās tiesības aiz sevis nes noteiktu atbildību. Jā, iespējams, esmu ar tevi iesaistījies vairākās domstarpībās, bet tas nenozīmē, ka es esmu glumš tipiņš. Es, parasti, neesmu tas, kurš uzsāk strīdus ar citiem.

gluma tipiņa piemērs: Kad serverī ir admins uzvedas pieņemami, bet, kad nav tad ir pavisam cita dziesma.

Būtībā man vienalga vai tev uzliks šos flagus vai nē. Tās nebija domstarpības, bet tas, ka tu dari lietas, kuras nav pieņemts darīt serverī. šī iemesla dēļ arī nav pārliecības par to, ka tu varētu būt labs admins un piemērs citiem spēlētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Cik spēlēju, tas ir samērā daudz, tevi redzu bieži, jā tas ir labi, bet par to "glumā tipiņa" padarīšanu - tu zini, ka daudzi slejo par teamswitch killiem un saistībā ar to esmu dzirdējis no tevis piebildi :" Tā es daru tikai tad, kad admins nav onlainā"

+ tas ieradums pa mikrofonu kkādu meldiņu bļaut, attieksme pret visiem, pirms izlēmi prasīt acc. (atgādina politiķu un viņu priekšvēlēšanu solijumus) :)

drīzāk nē.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, katram ir savi atbalstītāji un savi ienaidnieki, bet ceru, vismaz varētu iedot pārbaudes termiņu, kurā es sevi tiešām varētu pierādīt no labās puses, kā jau GooD MeN teica, ar manis pieprasītajām komandām černi īpaši nesastrādāsi. Atgādinu, ka agrāk esmu muļķojies, bet nu pieņemot lēmumu iegūt acc, esmu kļuvis nopietnāks (kā lai arī tas neskanētu).

Edited by Lipinsh
Link to comment
Share on other sites

  • Pagaidām postu skaits ir nepietiekams, bet kā nekā tiesības es iegūšu serverim, nevis forumam. Protams, iegūstot tiesības nopietnāk attiekšos pret visu padarīšanu un būšu aktīvāks arī forumā.

Nē, vecīt! Vispirms ir jāattiecas nopietni "pret visu padarīšanu" un jābūt aktīvākam forumā, un pēc tam Tu vari lūgt Tev kaut ko piešķirt. Šobrīd sanāk tā, ka mums ļoti vajag, lai Tu esi aktīvs, tāpēc Tev ir jāpiešķir flagi. Par aktivitāti forumā stāsts ir sens, un neskatoties uz to, ka tiesības prasi serverī, Tev ir jāpārzin "komjunitijs". Tev ir jāpārzin vide, kurā pats apgrozies, un cilvēki, ar kuriem kontaktējies. Tev ir jāpārzin vismaz sūdzību sadaļa no A-Z. Tie paši cilvēki, kuri spēlē serverī, apgrozās arī forumā.

Punkts divi - nevajag man sūtīt 5 (izskaitīju) vēstules ar vienu un to pašu tekstu. Ja es par Tevi neesmu uzrakstījis atsauksmi, tas nozīmē, ka es Tevi nepazīstu, neesmu ievērojis, neesi atstājis pilnīgi nekādu iespaidu par sevi. Arī tāpēc ir jāapgrozās forumā.

Punkts trīs - esmu tikko atsācis spēlēt, tāpēc nepārzinu, kāda ir situācija ar adminu aktivitāti serverī.

Cutting to the chase. IMHO Tev būtu jāraksta atkārtots pieteikums pēc kāda laika.

EDIT : btw, admini! Man šķiet, ka piešķirt flagus ar iemeslu "ar tiem flagiem sūdus nesavārīs", nav īsti ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...