Jump to content
GIGN Forum

Mācību Priekšmeti, Kas Saistīti Ar:


narkoze
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es taisu jaunu spama tematu, jo gribu nopelnīt sev matemātikā labu atzīmi.

Uzdevums:

Uztaisīt lielu plakātu, kur visi mācību priekšmeti būtu saistīti ar matemātiku.

Tākā man ir lāsts uz slinkumu un nedaudz klāt bezizdomas eleksīrs, es gribētu, lai kāds normali domājoš cilvēks man palīdzētu izdomāt vienalga kādam priekšmetam (Latv.val. , Ķīmija u.c.) interesantu rakstiņu, kas saista citu mācibu priekšmetu ar matemātikas prkšmtu... Ja kādam ir kāda forša ideja, tad rakstiet lūdzu, jo neko prātīgu es neesmu izdomājis sekojošiem m-priekšmetiem:

Latviešu valoda

Literatūra

Angļu valoda

Krievu valoda

Vācu valoda

Bioloģija

Fizika

Ģeogrāfija

Vēsture

Mājturība

Vizuālā māksla

Itkā uzdevums ir uzdots man, bet lai veicinātu tā darbu - Lūdzu jūsu palīdzību!

P.S. Esiet tik labi un šajā topika atbildiet tikai uz prasīto ( Lūgto ) - nevajag apmainīties ar lamvārdiem vai kādā citā veidā kko citu uzrakstīt, kas neattiecas uz tēmu. Un pats galvenais nenoklusējiet idejas savas, kaut ari paši domājat, ka ideja nekam neder!

Link to comment
Share on other sites

wtf? kādu rakstiņu, joptv? izsakies precīzāk... ko tev īsti vajag, es vispār neiebraucu. kkādu majasdarbu izdomāt tipa latviešu valodā - bērni salieciet šim textam komatus pareizās vietās un uzzīmējiet 2., 4. un 7. teik. grafiskos attēlus! "vilkam bija pusmāsa hieena, vini abi sarunāja satikties pie lailā ozola (vai patiešām pie tā paša, kuru es savā teikā aprakstīju?). iespējams. nakošajā dienā vilks pazvanīja pusmāsai pa talr. nr. 9 8023241 un vini devās ceļā. vilks nedaudz aizkavējās mājās un izgāja ar 2 h nokavēšanos. hieena izgāja precīzi laikā, bet vinas ātrums bija par 2km/h lēnāks nekā vilka (LOL, atceraties šitos?) smile.gif par laimi..." (talak izdomā pats, man zb). es vēļoprojām nesaprotu, ko tu vēlies? varbūt atjautības uzdevumu? "mammai bija 4 meitas, viena bija resna, otra bija tieva, trešā bija maza, bet ceturtā bija liela. vienu dienu mamma sūtija 1. meitu uz pārtikas veikalu, 2. meitu uz modes ateljē..." (iz sērijas "turpini pats"). moska tev vajag kaut kādu izdomātu notikumu? "vienu dienu Allazu pagastā bija avarējis automobīlis. glābšanas dienesti notikuma vietā ieradās nekevējoties un ieraudzīja nepatīkamu skatu. puse no smagās automašīnas kravas satura metājās pa šoseju. viens, divi, trīs.. (un tu esi brīvs?)..156 tikko nobriedušās melones bija izsmērētas pa ceļu. lai saskaitītu (šis vārds vistiešakājā nozīmē pieder matemātikai) cietušās melones mēs talkā saucām Allazu pagasta kolhoza direktoru - narkozi, kuram skolas laikā it nemaz nepadevās matemātika, bet gadiem ejot vinš iemācījās saskaitīt brūnaļas kā pa notīm!" moska šitāds der?

P.S. nedomāju, ka šis projekts te gūs baigo atsaucību, kāpēc gan lai tev kāds palīdzētu, ja var izraut counter strike? smile.gif es eju uzraut, lai tev veicas skolā!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

heh, ka es panjirdzu mazliet, ne shis deres nedaudz literaturai XD.gif blaa pusmaasa hieena laugh.gif

Saistiit Macibu priekshmetus ar Matemaatiku, piem... kas kimija matematisks vai kkas taads... ah .. Atommasa 238,03, atommnumurs 92, kko ar cipariem vai kko tadu da man miegs nak... cs vaig 1/2h spelet XD.gif Literatura piem ... 4rinda.. zaban.gif

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

Es sapratu apmeeram taa :

...............................Matemātika ciešā saistībā ar latviešu valodu ..............................

Matemātika ir ciešā saistībā ar latviešu valodu , jo lai gan matemaatika ir viens no svariigākajiem maaciibu priekshmetiem ir vajadziibas zinaat latvieshu valodu !

1)Ja gadaas teksta uzdevums un nemaaciisi to izslsiit tu nevareesi neko izpildiit

2)Ir jaazin kaa pareizi jaaraksta visi shie nosaukumi(piemeeram abcisa, plakne utt.)

taapeec ciitiigi jaamaacaas burti ! burtus maacaas latvieshu valodaa !

3)ja nezinaasi latvieshu ciparus buus pagruutaak (piemeeram romieshu cipari IV - u tos vari vienkaarshi sajaukt)

4)ja jaaidomaa teksta uzdevums svariiga ir latvieshu valoda

5)jaazin kur likt komatus un kaa pareizi lietot laika formas (pagaatne,tagadne,naakotne)

6)jaazin ko skolotaaja paskaidro , jo ja tu nesapratiisi ko vinja saka tu arii nemaaceesi tik vnk izpildiit udevumus !

paldies par uzmaniibu !

Link to comment
Share on other sites

Ir jaazin kaa pareizi jaaraksta visi shie nosaukumi(piemeeram abcisa, plakne utt.)

[...]

ja nezinaasi latvieshu ciparus buus pagruutaak

shis viss man likaas kaa liela peerle, bet centos izcelt jautraakaas lietas... Taadas kaa latvieshu cipari (nu tie ir tie, kurus senlatvieshi izdomaaja), kaa arii pareizrakstiiba (tiem, kas nav sapratushi, dzheks centaas izcelties ar savaam uuberzinaashanaam, bet diemzheel uzrakstiija nepareizi sad.gif)

Link to comment
Share on other sites

viņš laikam vienīgais kaut kādā veidā saprata, ko tu samurgoji

iespeejams, ka vinam ar narkozi, kaut kad sen atpakalj, piemeeram, beerniibaa ir izveidojusies nesaraujama saikne, taapeec, vinsh speeja uztver narkozes domu smile.gif nu tipa, kaa vienreiz pa TV radiija, tur amerikaa vai vels vinu zin kur, viens siikais bija paarveelies paari zogam pie gorillaam (zoodaarzaa). nu tipa tas siikais no kritiena zaudeeja samanju un viens liels, balsts gorilla shim pienaaca klaat, visi jau domaaja, ka pipec tam siikajam buus, nefiga - gorilla apseedaas shim blakus un sargaaja, un baidiija prom citus zinkaariigos gorilleenus smile.gif peec tam siikais naaca pie samanas un saaka raudaa, visi domaaja, ka taadaa viedaa vinsh satrauks to gorillu, nefiga - gorilla, ja nemaldos, saprata un gaaja prom, peec tam to siiko izceela laukaa un kopsh taa briiza vinam ar to gorillu izveidojaas kaut kaada saikne smile.gif nez, moska tas dzeks (vinsh jau tagad ir pieaudzis) ir no grupas gorillaz smile.gif

P.S. narkoze kaa gaaja ar plakaatu?

Link to comment
Share on other sites

nu lol pat es sapratu.

viņam ir plakāts kurā citos priekšmetos ir jāatrod kaut kas "matemātisks". Kaut kas kas attāli varētu tikt saistīts ar matemātiku. Matemātika - aritmētika, algebra, ģeometrija, trigonometrija un mat. analīze. Domāju ka viņam derēs kaut kas no aritmētikas (lai vienkāršāk).

narkoze gan varēja uzrakstīt kādu sakarīgu piemēru bet nu ok.

Fizika - ievietojot formulās lielumus, sanāk tīra matemātika, ne?

Latviešu valoda - hvz, nezinu vai patskaņu skaitīšanu tekstā var nosaukt par matemātiku. Bet teiksim, ja zinātu visu burtu skaitu un patskaņu skaitu, tad matemātiski var izrēķināt līdzskaņus.

Bioloģija - nav ne jausmas kur tur ir kaut kas matemātisks.

vispār tizls uzdevums smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu lol pat es sapratu.

nu iisteniibaa tas, ko es nevareeju saprast ir, vai vajadzeeja atrast katraa priekshmetaa matemaatiku, matemaatikaa priekshmetus vai arii vienkaarshi sasaistiit matemaatiku ar priekshmetiem (piemeeram, pilotiem ir jaazin gan matemaatika (nu visaadi augstumi un citi parametri), gan arii valodas)...

Ja man pateiktu, kursh no shiem trim variantiem ir iistais, aatri vien vareetu izdomaat saistiibas...

p.s. uzreiz varu pateikt, ka jebkuru priekshmetu var sasaistiit ar matemaatiku, jo visos liek atziimes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bioloģija - nav ne jausmas kur tur ir kaut kas matemātisks.

es teiktu, ka DNS un TNS keedes ir matemaatika, jo taas kombinaacijas un skaits, kaadaas geeni var savietoties DNS keedee ir (ja pareizi atceros) diezgan matemaatiska padariishana...

Ziimeeshana - kraasu jaukshana ir kiimija un matemaatika (proporcijas). Bet protams, ziimeeshana var buut arii raseesahana, kas diezgan lielaa meeraa sasaucaas ar matemaatiku

Latvieshu valoda - siiciem tachu maaca skaitiit zilbes. Vel stulbaaks piemeers: deklanaacijas un taaadas fiiches (man liekas V.-v. arii) tiek numureeti: 1. deklanaacija, jo pilniigs burtu lietojums (piem., deklanaacija A) sajauktu visu izpratni par valodu. Es gan nezinu. tikai ideja. Manupraat diezgan konkreeti ar matemaatiku sasaucas arii L valodas likumi, kuros pie taadiem un taadiem nosaciijumiem jaalieto taada un taada galotne (att. - nepiecieshama kaut neliela matemaatiskaa domaashana smile.gif

Datori - nebuutu matemaatikas, nebuutu tev CS wink.gif

pilniigi piekriitu - debiils uzdevums...

varbuut labaak pajautaa smiliez.de_2524.gifdry.gif vins zinaas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies ojaar wacko.gif un Dr. Pain tu tik maki labi izcelties... laikam ari esi pavirsh lasitajs un neizlasiji kartigi manu pirmo postu, labak -> p.s. !

Uzliek smailinju un aiziet... mazliet skarbi, bet domaju ka pareizi 31.gif

p.s. Uzdevums ir nedaudz jocigs, bet tads nu vinjsh ir un man ar vinju jatiek gala, es ludzu palidzibu, ja nevari sniegt, tad ej aizrijies - neraxti rolleyes.gif

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...