Jump to content
GIGN Forum

Vispār Wtf?


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

nevar suportēt divus vnk?

veco gign skinu un šito? kāda vaina bija vecajam?

Tur nevis skini jāmaina, bet foruma versija. Varētu uztaisīt tādu kā pollu "veco versiju or jauno", lai cilvēki izlemj nevis 1 pats worms. Nē, nu viņš jau savu gribu var uzspiest, es jau neko nesaku, tikai vai tas būtu adekvāti pret pārejiem foruma memberiem tas ir cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Bet tas taču ir tikai normāli, ka forumu regulāri updeito uz jaunāko versiju. Tad, kad nesuportētā versijā kāds atrastu caurumu un izvilktu jūsu e-pastus, tad atkal būtu slikti :)

kRi, man tevi vajag. Tev nav iespējams nosūtīt pm. Iedod savu skype niku.

Variet dzēst postu.

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

Jā, mana stilīgā vārna par dibeniem ir pazudusi no vārnu historija. :( sad sad panda

Ja runā par jauno dizainu kopumā, man šķiet, ka ir ok. Es varbūt arī esmu lohs, bet man neliekas, ka jaunā versija tik stipri atšķiras no vecās, lai tagad kaut ko raudātu. Ir pāris izmaiņas, tas arī viss.

Like This fīča liekas daudz jēdzīgāka par iepriekšējiem +/- un senkjū. Nevarēs vairs foruma rītārdi mīnusus dalīt pa labi un pa kreisi, kā arī izskatās daudz smukāk un atturīgāk - nav vairs tā, ka kaut kāds pidars hwan visiem topika postiem saliek senkjū un topiks pēc miskastes izskatās.

Tas, ka var atrubīt atsevišķu kadru parakstus, vispār ir dieva dāvana. Bija vienkārši slinkums caur addblocku SASMAN'a pidarus bloķēt. Domāju, ka atrubīšu ne viena vien parakstus.

Patīk arī, ka pie nika vairs nerādās lieka informācija, tuvāk visu var uzzināt vienkārši uzbraucot ar peli virsū.Izskatās, ka arī fast reply fīčai ir parādījušās vairāk opciju.

Protams, ir arī pāris sūdi, pie kuriem jāpierod - mazie avatari, jaunais topiku izkārtojums -, bet tie ir sīkumi. Galvenais jau tomēr ir pats foruma saturs un cilvēki, kas tajā atrodas. Nedomāju, ka tagad kāds patstāvīgais apmeklētājs pārtrauks nākt tikai jaunā dizaina dēļ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ir iespējams atslēgt to debīlismu, kas pamazām sāk parādīties visos sakarīgajos forumos - tb, kad kopē tekstu no citas adreses iekšā postā viņš saglabā, gan boldā izceltos vārdus, gan burtu silu utt? Diezgan pretīgi, kad vēlies iekopēt kādu tekstu, bet te izlec teksts ar 20+size.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...