Jump to content
GIGN Forum

Termopasta


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Nū es ar nesaprotu, bet vienkārši man daži ir teikuši ka ir portatīvie kuriem ir uzlikta sūdīga pasta un ir jāmnaina uzreiz...

u made my day :DDD

jaunam portatīvajam sūdīga pasta :DDDDDD ak Dievs ROFLMAOOMGLOLBLEDLMAO! :D

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

u made my day :DDD

jaunam portatīvajam sūdīga pasta :DDDDDD ak Dievs ROFLMAOOMGLOLBLEDLMAO! :D

Ir bijuši gadījumi kad arī jauniem datoriem ir jāmaina termopasta, ja ir uzklāsts kaut kāds japāņu sūds, un tieši tādēļ viss karst, un pēc nomaiņas viss ir kārtībā. Maini tikai tad ja CPU Temperatūra ir augsta pat IDLE stāvoklī. (:

Link to comment
Share on other sites

ja tu atrausi savu jauno portatīvo vaļā lai mainītu pastu papisīsi visu garantiju. labāk atstāj kā ir un, ja nodegs tad nes šiem un saki, ka bij brāķis.

Tā arī darīšu, vienkārši gribēju zināt vai tiešām ir jāmaina jaunam kompim pasta.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu attaisīsi vaļā to portatīvo - garantija es aizies tālajās debesīs. [ Protams ja tev nav garantija uz detaļām.]

Un ja tev temp normāla,tad kāda nafig jēgā tev viņu mainīt?

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, diezgan daudziem laptopiem ir sūdīga pasta, tizli uzklāta vai pat jau galīgi izkaltusi. No sākuma gan jāpaskatās temperatūra.

Otrkārt, garantija pazūd tikai tad, ja ir noplēsta/sabojāta plombe (uzlīmes formā), atskrūvēt vaļā var mierīgi un pačekot vai nav plombes uz radiatora skrūvēm.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

ir portatīvie, kam uz skrūvēm ir "līme" virsū. ja skrūvēts vaļa uzreiz var redzēt.

kā arī garantijās rakstīts, ka tiklīdz tiek kautkas skrūvēts tā pazūd garantija. un parasti viņi to labi var noteikt.

btw. kādas ir portatīvajiem normālas temperatūras?

es savam tā skatos. HDD norm uz 40 vislaik turas. CPU ir 60, bet kad pa nopietanm geimingo tad iet 75-80. kautkā daudz liekas salīdzinot ar PC, kam CPU max bij 50... pieņemu, ka priekš portatīva tas vel normas robežās, ne?

Link to comment
Share on other sites

ir portatīvie, kam uz skrūvēm ir "līme" virsū. ja skrūvēts vaļa uzreiz var redzēt.

kā arī garantijās rakstīts, ka tiklīdz tiek kautkas skrūvēts tā pazūd garantija. un parasti viņi to labi var noteikt.

btw. kādas ir portatīvajiem normālas temperatūras?

es savam tā skatos. HDD norm uz 40 vislaik turas. CPU ir 60, bet kad pa nopietanm geimingo tad iet 75-80. kautkā daudz liekas salīdzinot ar PC, kam CPU max bij 50... pieņemu, ka priekš portatīva tas vel normas robežās, ne?

max 85

tev nu gan jatira bus un pasta jabliez, visa diena pajiet lai iztiritu lapsi ar visam micro trubinam utt

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...