Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Domas Par Šo Domu ?


Ziediņš
 Share

  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es isteniba kautka vardam Dievs nebiju licis uzsvaru. Mna bija dievs SVETI LATVIJU, nevis DIEVS sveti Latviju. Bet es isti laikam neesu pret mainju. saule perkons daugava varetu but samera normals aizvietotajs, ja ta var teikt. Bet tur jau ir ta fishka , ka aizvietotajs..

Tas tagad ir stiligi Maitat tekstu kuru tu raksti ar vardiem youresolol, epicfailfail, galvenais lai sveshvaloda ? Es dzivojot UK pat nelietoju shim liidziigus suudus.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te cepaties... Kā es skatos uz to dieva iepīšanu himnā, man tas izskatās ne reliģiska rakstura.

man gan liekas, ka mūsu himna ir vienkārši kāds gabals pārtulkots ko atraidija amerikāņi pēc visiem God Bless....

man nebūtu iebildumi dievu tēmām, ja tās būtu mūsu senās dievības. atkal - saule, pērkons, daugava iekļauj sevī šos vecos simbolus - zibens, kas padzen velnu, saule, kas ir mūsu māte utt. šīs personificētās lietas vismaz ir latviskas un ar mūsu vēsturi.

tagadējā himnā nekā tāda nav.

P.S un kura bremze teica - ārzemnieki netulkos, tāka poh kas tur skan...nu bļad davai tad uzbāžam Lil Wayne lirikas virsū? tak poh neviens jau netulkos!!!! :blelohs: himna vispirms ir priekš tautas! un tikai tad nāk ārzemju atpazīšanai.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Čaļi - ja jūs uztraucaties par to, kā mūsu himna reprezentē mūs citās valstīs, tad lūdzu atceraties, ka ārzemniekiem mūsu himnai nav īpaša angļu vai ķīniešu versija! Tad padomājiet, cik objektīvs ir jūsu viedoklis, spriežot par to, kura būtu labāka himna Latvijai. Un vai jums vispār vajadzētu izteikt savu viedokli? Es piekrītu viedoklim, ka "Saule, Pērkons, Daugava" ir daudz grūtāk izdziedājams gabals. Varbūt himnai ir jābūt vienkārši izdziedamai?

Ak jā - un pēc 30 reizes noklausoties Pixies - Where is my mind man tas gabals apnika un es sāku klausīties Pink Floyd - Arnold Layne, kurš arī man apnika, tādēļ šodien es klaus Rianu - na na na whats ma name (Rhinana!), na na na whats ma name (OMFG RHINAANAA!)...

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

man gan liekas, ka mūsu himna ir vienkārši kāds gabals pārtulkots ko atraidija amerikāņi pēc visiem God Bless....

Jā, Baumanis, noteikti nodarbojās ar plaģiātismu :D

Kāpēc amerikāņi var sadzīvot, nesūdzēties par to, ka uz viņu naudaszīmēm ir uzraksts "In God we trust" ? Domā, viņi visi ir debīli, visi tic dievam, neviens nav iedomājies par to, cik tas ir sūdīgi ? - Īstenībā jābūt mazliet širminiekam, lai tam vārdam pievērstu šo pārlieko uzmanību.

Varbūt viņiem tur vaidzētu uzspiest TAGIL, jo tas tagad ir populārāks sauklis?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tev pienāks klāt tūrists un jautās. kapēc tev tik stulba frizūra? arī atbildēs - ā, bet es staigāju ar viņu visu savu mūzu un tā ir tā lieta, kas svarīga, nevis tas ko frizūra pasaka pa mani kā pa cilvēku.

Es dzīvē pazīstu daudz gudras blondīnes, ja saproti, par ko es runāju ;)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, Baumanis, noteikti nodarbojās ar plaģiātismu :D

Kāpēc amerikāņi var sadzīvot, nesūdzēties par to, ka uz viņu naudaszīmēm ir uzraksts "In God we trust" ? Domā, viņi visi ir debīli, visi tic dievam, neviens nav iedomājies par to, cik tas ir sūdīgi ? - Īstenībā jābūt mazliet širminiekam, lai tam vārdam pievērstu šo pārlieko uzmanību.

Varbūt viņiem tur vaidzētu uzspiest TAGIL, jo tas tagad ir populārāks sauklis?

Tur jau tā lieta, ka viņi tic. Piemēram, aktīvi sekoju NBA, un bieži vien spēlētāji saka, ka bez Dieva nebūtu iespējams tas un tas, ka viņi pateicas Dievam. It īpaši to var redzēt twitter'ī, kad no rītiem amerikāņi raksti "Paldies tev, Dievs, par vēl vienu dienu". Kas tur vispār ir debīls, ka tic Dievam?

Edited by Asijs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

amerikā ir pasaules lielāka kristiešu komūna. 85% iedzīvotāju! un tu jautā kapēc viņi nesūdzās pa "in god we trust"?

mino bij taisnība. pediņlohs esi :blelohs:

klau, ja tev nav, kur izlikt negatīvās emocijas, tad moš, neraksti te sūdu, vai vismaz, nesāc man, d1rst virsū beztēmā. Ja tu izlasiji manu tekstu līdz galam, par ko es šaubos, jo tev galvenais ir uzlikt kluci man uz galvas, jo tas uzlabo garstāvokli, tad tu būtu arī ieraudzījis

Domā, viņi visi ir debīli, visi tic dievam, neviens nav iedomājies par to, cik tas ir sūdīgi ?

Tieši tā - 85% tic, bet 15% - citas reliģijas, atesisti, kāpēc viņi neraud, un necenšās tur uzspiest "TAGIL", tā "In God we trust" vietā ?

P.S. Domā ir vairāk kā 15% latviešu, kas iestātos par himnas maiņu ? - NOT :)

have a nice day.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka viņi tic. Piemēram, aktīvi sekoju NBA, un bieži vien spēlētāji saka, ka bez Dieva nebūtu iespējams tas un tas, ka viņi pateicas Dievam. It īpaši to var redzēt twitter'ī, kad no rītiem amerikāņi raksti "Paldies tev, Dievs, par vēl vienu dienu". Kas tur vispār ir debīls, ka tic Dievam?

Neesi muļķis, puse to NBA spēlētāju banzīcā noteikti iet vienreiz gadā un tāpat uz ziemassvētkiem!

+šaubos, ka visi viņi ir pirekšzīmīgi kristieši, kuri nelieto alko. lasa bībeli un neizmanto prostitūtas vietējos bāros :D:D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka viņi tic. Piemēram, aktīvi sekoju NBA, un bieži vien spēlētāji saka, ka bez Dieva nebūtu iespējams tas un tas, ka viņi pateicas Dievam. It īpaši to var redzēt twitter'ī, kad no rītiem amerikāņi raksti "Paldies tev, Dievs, par vēl vienu dienu". Kas tur vispār ir debīls, ka tic Dievam?

kas tur nav debils?

Link to comment
Share on other sites

Kas tur vispār ir debīls, ka tic Dievam?

Kas tur ir debīls, ja pieaudzis cilvēks tic Ziemassvētku vecītim ?

Un vispār, kāds zin kāds ir kristiešu procents Latvijā ? Varētu būt, ka es automātiski tieku piesaistīts tam sūdam, kaut arī jautājis par to man neviens nav.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...