Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Domas Par Šo Domu ?


Ziediņš
 Share

  

44 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

rusty neesi biš sadzēries? :)

un kas būs, ja pēc 100 gadiem atkal nomainīs? iespējams tiem laikiem arī būs jauna un diža dziesma ko tauta mīlēs.

Kas vēl par tautas mīlētu dziesmu un tās vajadzību? :superlol: Nav vairs tie laiki, kad ar zobinu rokās bija jāskrien barā tā, ka asinis šķīst un lai būtu drosme to izdarīt, kādam braveheartam jāuzmundrina tauta ar dziesmu... Man tā himna ir simbols, ja tur būtu 200 gadus bijusi "skanīgāka" dziesma, tāpat viņa tur pat tagad būtu kā simbols, nevis "ai, šitā zajebal, metam no playlistes ārā un liekam nākošo iekšā, līdz iznāks labāka" . Kā var ko tādu nesaprast.

Nomainīs tagad himnu uz to "Suale, Pērkons, Daugava" , tev kāds viesis no ārzemēm pajautās: "Klau, kā cēlās Jūsu himna un kāda tai vēsture". Tu sāksi stāstīt, cik vecā himna zajebala, no šitās zosāda metās = labāka himna? :D Izklausās vnk pēc superlol.

Link to comment
Share on other sites

es vislaik biju domājis, ka himnas uzdevums ir prezentēt valsti. tās tautu, tās zemi. nevis parādīt to cik viņa ir veca.

tev pienāks klāt tūrists un jautās. kapēc tev tik stulba frizūra? arī atbildēs - ā, bet es staigāju ar viņu visu savu mūzu un tā ir tā lieta, kas svarīga, nevis tas ko frizūra pasaka pa mani kā pa cilvēku.

tākā jā. metam ārā no pleijlista.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Himnas maiņa kā ideja liekas dīvaina pati par sevi. Piekrītu gan, ka "saule pērkons daugava" būtu daudz spēcīgāka himna par pašreizējo, bet jāsamierinās ar to, ka nekas tāds nekas nenotiks(ja jau pat nevarēja savākt parakstus par latviešu val. skolās). Ir jau mazliet tupi himnā dziedāt par kaut kādu iedomu vīriņu debesīs, bet tas jau pierasts. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lōl, tā vēl tikai trūka, lai himnu mainītu. Everybody just went full retard. Karogs mums ar kaut kāds nejēdzīgs, sarkanbaltsarkanais tak ir sō 1990s, tas tak vairs nav stilā. Tak pašļi jūs visi!

Edited by cucinjshs
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Davaj, braukāsim visi ar veciem žiguļiem, lidmašīnām pakaļ metīsim akmeņus.

es vislaik biju domājis, ka himnas uzdevums ir prezentēt valsti. tās tautu, tās zemi. nevis parādīt to cik viņa ir veca.

tev pienāks klāt tūrists un jautās. kapēc tev tik stulba frizūra? arī atbildēs - ā, bet es staigāju ar viņu visu savu mūzu un tā ir tā lieta, kas svarīga, nevis tas ko frizūra pasaka pa mani kā pa cilvēku.

tākā jā. metam ārā no pleijlista.

Ak mans dievs!

Kā var salīdzināt HIMNU! HIMNU JĀ JĀ TO PAŠU HIMNU, ar žiguli vai vēl jo vairāk AR FRIZŪRU, cik puvušām smadzenēm jābūt?!?!, lai kaut ko tik debīlu uzrakstītu.

  • Like 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cik imbicilam ir jābūt, lai par nacionālo vērtību uzskatītu kaut kādu reliģisku sūdu slavināšanu ? Viņa varbūt skan kā himna, bet tie vārdi, tie vārdi ...

Vidēji aprobežotam ticīgajam tiešām nesaprast.

Edited by Ziediņš
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Davaj, braukāsim visi ar veciem žiguļiem, lidmašīnām pakaļ metīsim akmeņus.

Kā Tu vari salīdzināt valsts himnu ar žiguli, jeb lidmašīnu ?... :D thisisrealyepicshit

Kā jau daži minēja mainīt himnu, bez nekāda diža iemesla ir tas pats, kas mainīt karogu, jo dažiem nepatīk tā krāsas, vai mainīt valsts nosaukumu, jo kādam to ir grūti izrunāt!!

P.S. tāpat, nekas šāds, nevar savākt pietiekami daudz parasktu, lai to nopietni apsvērtu kā ideju.

Link to comment
Share on other sites

Kā var salīdzināt ? Pavisam vienkārši. Redz tavās acīs tagadējā himna ir kaut kas īpašs. Dieviņš, šokolāde un fiškas. Man, tieši pretēji, himna izraisa nelabumu, jo "kā jau daži minēja", kāds vispār tur sakars ar mūsu valsti. "Dievs svētī Latviju" UN VISS ? Man nevajag lai kaut kāds rūķītis kaut ko svētītu, un ja tas ir vienīgais sakars dziesmas vārdiem ar mūsu valsti - nafig to vajag. Žigulis - tāda pati ierūsējusi vērtība, kas kādam pensim ir zelta vērtē.

Pensionār, nicks atbilstošs. :thumbsup:

Turklāt es nebrīdi neteicu, ka tas varētu notikt. Tas nebija nekāds uzmanības pievēršanas centiens, nekas tamlīdzīgs. Man vienkārši interesēja citu cilvēku viedoklis, un laimīgā kārtā sapratu, ka VAIRUMS cilvēku ap mani tomēr ir loģiski domājoši, un smadzenēs vēzis vēl nav iemeties, ko nevarētu teikt par atsevišķiem eksemplāriem.

Edited by Ziediņš
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Saproti, vienmēr būs indivīdi, kam nepatiks, himna, tas nenozīmē ka dēļ šī zemā iedzīvotāju procenta, kaut kas tiks mainīts.

Protams, nav pati labākā himna, bet šobrīd mani tā apmierina, un esmu pārliecināts, ka tā būs arī pēc 50 gadiem, bet vai Tu to pašu vari teikt par "Saule, Pērkons, Daugava" ? Vai tomēr pēc 20 gadiem atkal mainīsim uz kādu citu grāvēju ?

Link to comment
Share on other sites

Cik imbicilam ir jābūt, lai par nacionālo vērtību uzskatītu kaut kādu reliģisku sūdu slavināšanu ? Viņa varbūt skan kā himna, bet tie vārdi, tie vārdi ...

Vidēji aprobežotam ticīgajam tiešām nesaprast.

Tu esi aprobežots un vājš cilvēks, ja tu nespēj pieņemt "Dievs svētī Latviju..." kā tikai HIMNU kas ir svarīga TAUTAS vienojoša dziesma.

Edited by Pensionars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

visi kuri ir par nomaiņu, Jūs to himnu dzirdat tik bieži, ka aknās sēž? ja kkas neapmierina pastāv jau arī iespēja nošauties emigrēt. Klaunu bars.

Edited by PINHEAD
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā ir indivīdi, kuriem patīk himna, un slinka, debīla tauta. Tīri vai smieklīgi skatīties uz tādu bāleliņu armiju. Davaj, kokli rokās un uz priekšu.

Pensionār, tu kā spēcīgs prātā un garā varētu pastāstīt kādas tev ir attiecības ar dieviņu :)

Neiet runa par biežumu, bet par to, kas tad īsti reprezentē mūsu valsti un "vieno" mūs, kā dažs labs te skaisti izrunājās. Kaut kādas kristiešu dievības slavināšana - vieno tautu ? Varbūt to imbicīlo baznīcas tautas daļu. Nebūtu kristieši ar savu smadzeņu vēzi un kariem pasauli ārdijuši - varbūt cilvēki kā Pensionārs būtu tikuši pie normālākiem vecākiem, a to rezultātā sēkla vējā.

Edited by Ziediņš
  • Like 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā ir indivīdi, kuriem patīk himna, un slinka, debīla tauta. Tīri vai smieklīgi skatīties uz tādu bāleliņu armiju. Davaj, kokli rokās un uz priekšu.

Pensionār, tu kā spēcīgs prātā un garā varētu pastāstīt kādas tev ir attiecības ar dieviņu :)

Nekādas, neticu un neatbalstu to, bet tāpēc netaisos lekt no biksēm ārā, par katru vietu kur tas ir pieminēts. Debīls esi tu, kas šajā gadījumā ir sacepies par 2 vārdiem.

Atšķirība tāda, tu sēdi, un par kaut kādiem sīkumiem smirdi, un uztaisi to par baigo "problēmu", kamēr man nav nekādu problēmu šos vārdus nodziedāt (liekot roku pie sirds), un doties tālāk.

P.S. Tava trulā braukšana augumā, jau norāda cik tu mums esi "intelektuāls"

P.S.S Himna var patik, var nepatik, bet tā ir jāciena kā valsti kurā tu dzīvo ! Bet tāds trollis kā tu, diez vai to kādreiz sapratīs!

Edited by Pensionars
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tu esi aprobežots un vājš cilvēks, ja tu nespēj pieņemt "Dievs svētī Latviju..." kā tikai HIMNU kas ir svarīga TAUTAS vienojoša dziesma.

Un Tu esi aprobežots, jo uzskati, ka Dieva slavināšana ir tautas vienošana.

*izņemts teksts* labi, ņehuj troļļot

Link to comment
Share on other sites

Tu mani nosauc par aprobežotu un vāju, bez iepriekšējas provokācijas konkrēti tavā virzienā, un tagad čīkstēsi par to, ka es tevi nosaucu par imbecilu pimpju zīdēju ?

Aizskāru sirsniņu? So sad :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aizskāru sirsniņu? So sad :(

Tu jau biji tas, kurš sāka čīkstēt, ka aizskarts jūtas :( Ā, jā, piedod, nosaucu tevi par lieki iztērētu sēklu. A varbūt olšūna bija iepuvusi, kas lai to zin, bet īsti padevies tu neesi.

Ja reiz gribēji pa lopiskam komunicēt - man ar to nav problēmu, tik nevajag čīkstēt.

Edited by Ziediņš
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te cepaties... Kā es skatos uz to dieva iepīšanu himnā, man tas izskatās ne reliģiska rakstura, bet vienkārši kā iespēja, kur mēs esam izgājuši brīvībā no padomju režīma, paši uz savām kājām nostājušies. Neesmu ticīgais, viss reliģiskais riebjas, bet tāpēc jau nav jāuzspiež himnai doma uz to, ka dievs tur vispār ir iepīts un ka tas ir kā slavināšana. Murgs tāds pats kā es.

Edited by Nightmares^^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu jau biji tas, kurš sāka čīkstēt, ka aizskarts jūtas :( Ā, jā, piedod, nosaucu tevi par lieki iztērētu sēklu. A varbūt olšūna bija iepuvusi, kas lai to zin, bet īsti padevies tu neesi.

Ja reiz gribēji pa lopiskam komunicēt - man ar to nav problēmu, tik nevajag čīkstēt.

Tu esi garlaicīgs, nē nopietni! Šitā tu savām ciema skuķenēm neiepatiksies...

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...