Jump to content
GIGN Forum

Dženija Dzied!


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

zini nedirshat un 16gadiiga domaashana bija ~10 gadu vecumaa taakaa pashu labad beidzat pa maniim dirst jo zinat ka ar mana braalja statusu tas pie nekaa laba nenovediis, ja gribat zinaat tad psteikshu par juusu priekshnosaciijumu ;)

Nu bet apskaties, ko Tu dari, Tu man tagad draudi ar savu brāli, vai kāds pieaudzis cilvēks, ko tādu maz iedomātos sacīt, darīt? Tie visi lamuvārdi, aiz katra trešā vārda, tava attieksme izraisa mūsos izbrīnu ;)

Manuprāt civilizēti cilvēki var iztikt bez tiem iestarpinājumiem, draudiem, uzdirsieniem, tomēr, visi vienā smilšu kastē spēlējamies, tāpēc varētu tā draudzīgāk, ja nē, nu tad nekā - sūdīgi.

P.S. Mana doma nevienā brīdi nebija tevi aizskart, tikai likt tev saprast, cik tupi ir šādi aizsvilties.

P.S.S. Don't feed those trolls.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man šodien ir labs garīgais, tā kā ja kādam ir pretenzijas, tad droši vari izteikt pret mani, nevis pret meiteni. Es jau pieļauju, ka jums, cs atkarīgajiem, meitenes nākas reti redzēt, tāpēc jau varat rakstīt visu, kas ienāk prātā, bet es stipri apšaubu, ka jūs, sīkie pidari, kaut ko tādu acīs kādai meitene pateiktu. Es nerunāju par šmaramām.

Go ahead, fucking small time virgins...

Drāzējs atradies.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu bet apskaties, ko Tu dari, Tu man tagad draudi ar savu brāli, vai kāds pieaudzis cilvēks, ko tādu maz iedomātos sacīt, darīt? Tie visi lamuvārdi, aiz katra trešā vārda, tava attieksme izraisa mūsos izbrīnu ;)

Manuprāt civilizēti cilvēki var iztikt bez tiem iestarpinājumiem, draudiem, uzdirsieniem, tomēr, visi vienā smilšu kastē spēlējamies, tāpēc varētu tā draudzīgāk, ja nē, nu tad nekā - sūdīgi.

P.S. Mana doma nevienā brīdi nebija tevi aizskart, tikai likt tev saprast, cik tupi ir šādi aizsvilties.

P.S.S. Don't feed those trolls.

Eh, čali, Tevi bērnībā tēvs pārāk daudz smadzenēs drāza ?

Šis ir gaming forums....

Ja Tavs saprašanas līmenis ir pārāk zems, tad vēlreiz pārlasi - GAMING FORUMS.

Izburto savai mammai vai sievai, bet iemācies IZBURTOT !

Edited by uN-Natural.
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Eh, čali, Tevi bērnībā tēvs pārāk daudz smadzenēs drāza ?

Šis ir gaming forums....

Ja Tavs saprašanas līmenis ir pārāk zems, tad vēlreiz pārlasi - GAMING FORUMS.

Izburto savai mammai vai sievai, bet iemācies IZBURTOT !

Tu vienmēr tāds aizsvilies esi, vai uz kāda mieta sēdi ? (cerams, ka nav pārāk ass un labi slīd)

Un ko tu tagad man ar savu augsti attīstīto valodas līmeni gribi teikt ? - Gaming forums, vai nē, idiotus neciešu pa žizņi(tas jau tagad vairāk uz tevi attiecināts bija) :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šis bija smieklīgāk par dj stay topiku.

Labi, varbūt minoritijam nevajadzēja kristai uzbraukt, bet tomēr kristas atbildes man lika nokaunēties. Krista, ir viena tāda gudrība - neuztver neko personiski.

Slēdziet šo topiku ciet, kamēr te kāds nav kādam galvu norāvis.

Link to comment
Share on other sites

Tu vienmēr tāds aizsvilies esi, vai uz kāda mieta sēdi ? (cerams, ka nav pārāk ass un labi slīd)

Un ko tu tagad man ar savu augsti attīstīto valodas līmeni gribi teikt ? - Gaming forums, vai nē, idiotus neciešu pa žizņi(tas jau tagad vairāk uz tevi attiecināts bija) :(

Tu esi totāls daunis, jo šeit visi raksta prieka pēc un troļļo. Tu Esi vienkārši debīls radījums. Es Tev pateikšu vienu lietu, pakārties ir vienkārši, tas ir kaifs... Paņēm virvi, apliec ap kaklu, jūti kā tā sažņaudzās, kaifs....Neļauj tādam kaifam paiet garām.

Edited by uN-Natural.
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...