Jump to content
GIGN Forum

Acc @ Css


Recommended Posts

Vecums : 27

Nodarbošanās : Nosūtīšanas menedžers

Pieredze : cs gadi 5 vai 6 , cs:s mēneši 2

Kāds GIGN labums : diezgan liela pieredze adminēšanā kā tādā turklāt esmu bijis vai varbūt vēl pat esmu admins GIGN 1.6 serverī , bet 1.6 vairāk nespēlēju nu jau 3 gadus

Laiki kuros : pārsvarā tas būtu vakars , bet tagad arī šad tad pa dienu.

spēlēju

Links stati : http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=playerinfo&player=62374

Reg niks : camdeN bet serverī spēlēju ar niku abc|mike

Kandidatūras : Nu nezinu vai tādi būtu ja nu vienīgie kādi vecie spēlētaji

atbalstītāji

Tiesības : slap , slay , kick , gag un protams vēlams arī ban.

Edited by camdeN
Link to comment
Share on other sites

Nosacījumi:

3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.

Pie šī papildinājums :

Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori.

Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts.

Have a nice day :D

Edited by tvix
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nosacījumi:

3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.

Pie šī papildinājums :

Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori.

Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts.

Have a nice day :D

man vienmēr ir piedūris kā cilvēks uzvedās pēc tam kad tikko dabūjis pravas :thumbsup:

PS: runājot par to vai ir vajadzīgi admini serverī , tad IR 100 % jo daļai adminu diemžēl ir pie kājas kas notiek serverī. Vairākas reizes esmu normāli palūdzis admin čatā to un to nobanot par acīmredzamu čītošanu ( piem. norecoil - tas bija pēdējais gadījums ) tiku vienkārši "pasūtīts" ar frāzi NĒĒĒ , neskatoties uz to ka izdaru viņa vietā darbu , viņš pat neiegāja specos neskatījās , nospēlēja raundus 5 un izgāja ārā! Kas tā par attieksmi? Tas kad entās reizes bano , jo nevar atšķirt vai hako vai nē ? bet nu ..

Edited by camdeN
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

в цсс не играю. но с этим мужиком отгырал не мало %) отличный парень, не думаю что могут быть траблы с ним. админил он на H2 давненько, все было ок =] РЕСПЕКТУЮ БРАТУХУ :D

Link to comment
Share on other sites

Es iespraukshos mazlietinj iekshaa un piebildiishu, ka admini tomeer ir vajadziigi visos serveros pagaidaam. Pashreizeejiem adminiem vareetu shkjist savaadaak, jo kameer vinji atrodas serverii taa neliekas probleema, bet webchataa, manliekas, ka tomeer dominee /calladmin uz css serveri. Domaaju, ka shis chalis buutu viens no piemeerotaakajiem uz admina tiesiibaam. skaidas galvaa nav, pieredze ir. :)

Link to comment
Share on other sites

Es iespraukshos mazlietinj iekshaa un piebildiishu, ka admini tomeer ir vajadziigi visos serveros pagaidaam. Pashreizeejiem adminiem vareetu shkjist savaadaak, jo kameer vinji atrodas serverii taa neliekas probleema, bet webchataa, manliekas, ka tomeer dominee /calladmin uz css serveri. Domaaju, ka shis chalis buutu viens no piemeerotaakajiem uz admina tiesiibaam. skaidas galvaa nav, pieredze ir. :)

Ņem vērā arī to, ka /calladmin taisa bieži tad, kad ir admins, bet "vainīgo" nebano, jo kurš gan cits, ja ne /calladmin taisītājs zin, ka tam ir čīti. Un tas admins neko neredz, spēlēt nemāk u.t.t. Es to pēdējās nedēļās esmu ļoti labi novērojis.. [kā cs:s, tā war3 serverī]

Bet, ja cilvēks nevāra sūdus, ir ar galvu uz pleciem, tad par skādi nenāks nekādā gadījumā.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

man vienmēr ir piedūris kā cilvēks uzvedās pēc tam kad tikko dabūjis pravas :thumbsup:

Sākumā izlasi noteikumus. Attieksme man nav mainījusies. Un šeit sākas, tas, ka spēlētājs pārāk maz ir spēlējis serverī un nepazīst spēlētājus!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sākumā izlasi noteikumus. Attieksme man nav mainījusies. Un šeit sākas, tas, ka spēlētājs pārāk maz ir spēlējis serverī un nepazīst spēlētājus!

neuztraucies es noteikumus izlasiiju ! Runa iet par tavu HAVE A NICE DAY , bet nu tu nesapratiisi taapat ... tev vajadzeeja 2 gadus lai iepaziitu speeleetaajus nez kapeec man pietiek ar 2 meeneshiem !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par cik tagad stradaju lidz velai naktij, serveri pavadu maz laika, domaju ka ari citiem adminiem aktivitate ir kritusies pa vasaru. Vajag adminus css serveri. Atbalstu ka sim cilvekam bus acc.

Atvainojos par garumzimem.

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Par cik man patīk noteikumi, ierosinu sekojošu :

* Izpildīt normatīvus, ko prasa noteikumi - pavadītais laiks serverī.

Līdz ko tas ir izdarīts, tad varam runāt par atbalstīšanu. Savādāk neredzu iemeslu, kāpēc Tu būtu labāks par jebkuru citu, kas ir ienācis pašaudīt (runa iet par serverī pavadīto laiku). Paļaušos uz 1.6 servera adminiem, ka esi prātīgs. Piedāvāju mazliet uzgaidīt, lai pierādi ar savu aktivitāti (pavadīto laiku).

* calladmin lielākoties raksta, lai ienāk admins un nomaina karti (esmu tā manījis pēdējā laikā).

* Labi, vasara paies, visi atkal sitīs pa klaviatūrām. Serveri darbosies ar pārslodzi un katrs trešais spēlētājs būs ar kādu no admina privilēģiju. Tamdēļ iesaku kārtīgi izvērtēti tagadējo/gaidāmo situāciju, izsijājam labākos kandidātus, lai nebūtu jālasa katru otro dienu pret kādu sūdzība.

* 2. mēneši kaut kā būtu pa maz. (nekas personīgs, bet tādas ir manas domas)

* Nav neviens konkrēti, kas rekomendē, proti, šis jautājums galvenokārt gulstas uz tā servera adminiem, kurā tiek rakstīts pieteikums. Tā kā neesmu neko saņēmis, mani kolēģi (apjautājoties)arī neko nav tamlīdzīgu saņēmuši.

- rezumē no manas puses :

Nav pietiekami daudz laika pavadīts serverī, nav TIEŠAS rekomendācijas (gan jau utml. neder )

Mana atbilde, šoreiz nē. Paspēlē vairāk, tad iespējams mainīšu domas.

Turam ķekaru!

Edited by Gucci
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...