Jump to content
GIGN Forum

Street Fighter :)


slow hands
 Share

Recommended Posts

ai, nu skatiijos shodien gotfrag lapu un tur forumaa bija viens taads topiks par kaut kaadu street fighter dzeku, kursh kaut kaadaa EVO 2004 turniiraa ieksh Street Fighter 2 vienaa ciinjaa uztaisiija kaut ko vaardiem neaprakstaamu smile.gif tas dzeks - Daigo speeleeja ar Kenu, bet vina pretinieks ar Chun Li, nu karoche, kad bija palikushas 30sec, tam Daigo bija gandriiz 0 hp un tur tam pretiniekam atlika izdariit tikai vienu preciizu sitienu ar kaaju vai roku. ko dariija pretinieks - taisiija kaut kaadu uber special kombo no 15sitieniem! ko dariija Daigo? noblokeeja tos visus sitienus un peec tam deva savu straiku smile.gif psc, ieklausities tanii puulii, kas tur auro, tur es nez, es tur buutu sajucis praataa - tadas emocijas. skatoties to 57sec garo filminu, man skudrinjas skreeja pa mugura - vienkaarshi klase. tas dzeks laikam tiek saukt par Street Fighter Dievu smile.gif taaks klikojam sheit un tad uz taas bildiites virsuu. buus jagaida kaads briidis kameer buferizaacija ies un ir vajadziigs Macromedia Flash Player 7 vai augstaaks (ai, bet to jau juus zinat un cerams, tas player ir uzlikts, man nebija) smile.gif

P.S. ja shitas video, te jau ir bijis, tad piedod smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa, vel jo projaam shitais video man staavu kompja, ik pa laikam noskatos.

Vispaar, ja es pareizi sapratu, vinsh nevis blokjeeja to uzbrukumu(uzlikt bloku faitingos nemaz nav tik gruuti), bet izvairiijaas. Kaadu laiku atpakalj faitingos saaka paraadiities taada fiicha kaa izvairiishanaas(parry), tas ir, tieshi sitiena briidii piespiest vienu pogu( vai vairaakas) un tad sitiens traapa nevis pa bloku, bet pilniigi garaam. Shii video saals bija tur, ka daigo izvairiijaas no visiem tiem neskaitaamajiem chun-li sitieniem.ja vinsh buuti licis tikai bloku, vinsh buutu nomiris, jo vinjam bija maz dziiviibas un supersitieni njem nost dziiviibas arii caur bloku(daudz mazaak protams). Palasot komentaarus par sho video internetaa, es sapratu, ka daigo vajadzeeja uzspiest "uz priekshu+kkaada poga" katru reizi kad chun li sita(speera) smile.gif

Ahh tie vecie labie laiki kad speeleeju faitingus, mortal kombat,street fighter, The King Of Fighters, tekken,soul edge AAAAAAAA wub.gif

Edited by Cold
Link to comment
Share on other sites

nu labi, tas ka vinsh zinaaja, kaa izskatiisies tas kombo un cik vinsh buus garh, tas ir skaidrs. nebriiniitos, ka vinsh (un ne vinsh vieniigais) tos super prijomus visiem ciikstonjiem zin no galvas, bet nu taada reakcija. psc, paklausieties kaa ar katru to izvairiishanas reizi puulis pienemas skaljumaa, tas i' vaaks smile.gif moska veel ir kaut kaadi vidjiki ar to dzeku, ja ir tad luudzu iedodied linku smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...