Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress Fps Uzlabošana


vincister
 Share

Recommended Posts

Paldies varu teikt lielu, jo spēlēju uz 800 rezolūciju un man lagoja, bet tagad varu gāzt uz 1024 un maz maz lietiņ tikai lago.

ATI 256mb

1GB rams

1,6 ghz

OS Wind xp SP2

Gāz atpakaļ to savu "800" un vispār nelagos.

Nezinu kas jums chris cfg nepatīk. Lietoju max frames dx8 configu, nesūdzos ne par ko. No tiem spīguļiem un uber effektiem ātri atrod, nevajadzīgi brīnumi, traucē izbaudīt spēli.

Reāli lietojot to cfg, ar visām 3 video kartēm kas man ir bijušas, lielā "gaļā" @ 32slotu serverī nekad nav bijis zemāks fps par 80. Kartes sekojoši XFX 9500GT 1gb ddr2, ASUS GT520 1gb ddr3, un tagadējā, pašlaik arī labākā manās rokās ir Gigabyte 9600gt 512mb ddr3.

spēlējot 6v6 midfightos vispār labi ja zem 100 kādreiz nokrīt.

Vārdu sakot, izmēģinat chris max frames cfg, nesūdzēsities.

+ tagadējais setups

CPU : Intel Duo Core E5200 @ 2.5ghz

Ram : 2GB, liekas ka 800mhz`īgais rams

Vcard : Gigabyte 9600gt 512mb ddr3 atmiņa

tf2e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chris configi labi ar norm grafiku, bet tracina kad intels melns un nevar redzet caur sienam kur atrodas un, kad asenjo tad viss ekrans sarkans. Ar highframes. Maxframes nemaz negribu redzet, tas butu tikpat, ka spelet minecraft :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Iztestēju 4 configus:

1)http://dl.dropbox.co...27/autoexec.cfg

Lietoju šo jau vairāk kā pusgadu,nav bijušu nekādu sūdzību.

Rezultāts:

http://cloud.steampo...6C2479F91FC925/

Ja kādam vēl vajag šito cfg, tad te būs download links, jo tas dropbox links nestrādā. ;)http://www.lejup.lv/download.php?file=4707f95d21d348dbb2be8a8b6d332c4f

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

runājot vispār par fps, kopš pēdējā update nevienam citam nav fps drops? negribas mest nekādus konfigus iekšā, gribas spēlēt ar smukām grafikām neko nečakarējot(un mans pc to var, 1 gadu jau to darīju), bet tagad fps ir kļuvis krietni mazāks.. tad nu tā ir mana pc vaina vai valves? jo pirms update viss bija stabili

;;; tomēr iemetu to cfg kas 1. postā, spēle galīgi nebaudāma vizuāli, bet vismaz atkal tāds fps kāds bija. paldies

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Gandrīz katrs otrais apdeits beidzas ar fps dropu. Vai nu liec fps konfigus ( nav jau maxfps jāmet uzreiz, var jau kaut ko vidēju uzmest sākumam ) un turpini skatīties cipariņus stūrī. Es aizvien mazāk uzmanības pievēršu fpsam, lerpiem un tamlīdzīgiem šitiem. Nesarežģī sev dzīvi, ja vien nevēlies čakarēt spēles grafikas.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir kāds side-effects, tad parasti dienas-divu laikā tas tiek izlabots. Bet ja tas ir kārtējais massīvais apdeits, kas vienkārši norauj performancu uz leju, tad nākošais apdeits to varētu tikai turpināt, nevis uzlabot.

Nadezhda umirajet poslednej.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

runājot vispār par fps, kopš pēdējā update nevienam citam nav fps drops? negribas mest nekādus konfigus iekšā, gribas spēlēt ar smukām grafikām neko nečakarējot(un mans pc to var, 1 gadu jau to darīju), bet tagad fps ir kļuvis krietni mazāks.. tad nu tā ir mana pc vaina vai valves? jo pirms update viss bija stabili

;;; tomēr iemetu to cfg kas 1. postā, spēle galīgi nebaudāma vizuāli, bet vismaz atkal tāds fps kāds bija. paldies

pilnīgi tas pats! iepriekš @tf2 gaļas laikā fps nenokrītās zem 100 vispār nekad + uz high grafikas, tagad ir high grafika, bet fps pat līdz 20 nokrīt... DAFAQ?! Jācer uz normālu update!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...