Jump to content
GIGN Forum

Jaunajiem Tf2 Spēlētājiem


Radiators
 Share

Recommended Posts

Tātad, esmu ļoti noskumis, ka jonathan aizslēdza ciet manu topiku, kur es izteicu nepatiku pret jaunajiem tf2 spēlētājiem.

Kā jau vienmēr, esmu pats radis šai problēmai atrisinājumu, vienkārši rādot viņiem, kā ir pareizi jāspēlē. Par cik arī tagad ir replay achievementi, ieliku jūtūbā video, kur jūs mācīšu spēlēt pareizi. heiteri un poļi var iet dirst.

http://www.youtube.com/watch?v=YxQwbvR49qM

Link to comment
Share on other sites

dziļi. man patika emomans, bet tā kopumā tu izklausies pēc pārāk liela gaiļa, lai varētu kaut kas šitāds patikt.

nedomāju, ka tagad ar f2p spēlētājiem ir kāda īpaša māka spēlēt ar spiegu :)

Link to comment
Share on other sites

hehe spiegs.... jaa tagad ir forshi ownot- pameegini jauno barnblitz karti, taada sajuuta ka vinja speciaali izveidotu lai ownotu ar spiegu.

Vieniigi man liekas ka ja pievieno to video ne no tf2, tad tur nekaads achivments tev neskaitaas

Link to comment
Share on other sites

Man tagad ir problēmas reālajā dzīvē(jā, man arī tāda ir),un tuvākajā laikā neko nelikšu, bet jūs droši varat taisīt, mest savus video, taktikas, un moš kaut kas sanāks.

Tad taa tomer bija taisniiba,ka policija tevi mekleee....

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man tagad ir problēmas reālajā dzīvē(jā, man arī tāda ir),un tuvākajā laikā neko nelikšu, bet jūs droši varat taisīt, mest savus video, taktikas, un moš kaut kas sanāks.

Paldies Dievam, ka neliksi. Skatoties tavus video spēlēt neviens neiemācīsies ;)

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kā redzi tev nenāk virsū ūberots demomans, kurš tevi un sentriju noslaucītu pāris sekundēs un arī spiegi tur nav, kuri ļoti vienkārši tevi varētu bakštābot.

To spotu lieto visi un sen (tā kā neko jaunu neparādīji), tev ir tikai pagadījies, ka pretinieki nav aktīvi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...