Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Cik sapratu, hwans nebija dabnams pie dziesmas. Nu es nezinu ka citiem, bet es bridinaju ka iespejams netiksu. Palidzeju cik sanaca laika, pateicu ka netiksu, iedevu team, lai varat darboties. Tomer ciemini ir pirmaja vieta, pietam tada ipasa pasakuma. Nezinu gan kapec borings meta, bet nu jaaa... Beidzot viss man te miera un visi sak izklist, lidz ar to es tikai tagad varu reali apsesties pie PC.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, hwans nebija dabnams pie dziesmas. Nu es nezinu ka citiem, bet es bridinaju ka iespejams netiksu. Palidzeju cik sanaca laika, pateicu ka netiksu, iedevu team, lai varat darboties. Tomer ciemini ir pirmaja vieta, pietam tada ipasa pasakuma. Nezinu gan kapec borings meta, bet nu jaaa... Beidzot viss man te miera un visi sak izklist, lidz ar to es tikai tagad varu reali apsesties pie PC.

Mani pupi interesē vairāk par LoLu :D

Link to comment
Share on other sites

tas izklausas ka riktigi pieaugusa cilveki teksts... REALI SMIEKLIGI SITAS!

EDIT: Visadas mulkibas/jautribas ir redzetas, un nejau par to iet runa. Bet gan par attieksmi. Pratigi cilveki par to daudz neruna/neplatas, kur nu vel interneta.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Laikam tu tomēr nesaproti. Uz doto brīdi - invaits dotā, ir tikai mārketinga triks, kas vērsts uz cilvēkiem kas ne pietiekami cītīgi mēģināja dabūt BEZMAKSAS pieejas atslēgas. Tajā 30 eiro cenā iekļauts ir - early access (Tāpat kā Collectors Edition League of Legends paka piemēram) un uz to cenu vērsti aitemi. Tātad sanā ka tu maksā par pašu early acces apmēram 10 eiro... pārlasi uzmanīgi - EARLY ACCESS nevis spēli... jo spēle jau iet f2p

Link to comment
Share on other sites

ja nu kaads taisaas pirkt rp, tad peerciet caur paypal, tur pat akkaunt nevajag taisit, vienkarshi aizpildat visus datus un ievadiet jebkadu paroli un viss! Jaagaid vien tagad pulsefire ezreals! yey! :XD2:

nopirku pa 10 eirikiem rp, tieshi pietiekami uz PFE

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es vnk nojugsos. Pedeja laika varteikt aktra spelu sakuma velku lidz komanda visu sacakare.

Soreiz vnk jauki... bija 10-0-0 un talak jau viss notikas. KLatrs tf fails. Mana komanda mirst un ka sakas tf ta skraid aapkart un mirst. Kaut gan man jau superatrs zhonyas bija un es vnk pusi hp nonesu. SHAUSMAS. Es reali uzkaries delj lohiem.

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=8x0tnmuq8gde9ddcbay.jpg

P.S. Kapec man neatlauj bildi ielikt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...