Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Jauki jauki. Nu ja vini tur bus patstavigi, noteikti saradisies speletaji. Ja 1x menesi, tad protams ka maz info un nav kas spele.

Bliin, tik tuvu biju pentakillam. Es ar veigaru uzbliezu ult, tad Q, uzmetu stund un E, tur visiem paris hp paliek un vnk Corki ar savu shavienu panjem pentu no manis :D Bet nekas, ar veigaru nebiju spelejis ipasi, bet sanaca pa skaisto... 1100ap beigas :D

Link to comment
Share on other sites

Nu es esmu pieradis jau pa druskai. Tikko ka saku kapt augstak par 1050 elo, taa vnk 3-4 speles pec kartas ar "pro" farmeriem un feederiem un vel ik pa laikam afk monstri. Ta ka reali micos uz 1k elo...

P.S. TIkko nospeleju rankedos garen un gragas (vispar pirmor eizi speleju, bet njemu lai counterotu) un sanaca pat uzvaret un pozitivi rezultaati!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Esmu vienu sapratis - nav jēgas spēlēt pa dienu. Vieni dauņi no alām izlien... Pats ideālākais laiks ir agri no rīta

Pilnīga taisnība. Pats spēlēju EUNE un no rīta vēl ir jēdzīgi. Domāju, ka tiku no elles ārā,jo uzkāpu līdz 1315, bija pamatīgs uzvaru streaks. Tad atlika uzspēlēt pa dienu un vakarā un 6 zaudējumi pēc kārtas. Kaitina, kad pats zaudē ar rezultātu 8/3/8, bet tev ir jungle fiddls ar rezultātu 0/8/1 un auro, ka esam nejēgas un viņš neko nevarot bez blue buffa, 14 levelā dabū blue un iet solo pret pieciem...

P.S. Ja šajā topikā nesudzētos, maz būtu par ko runāt? :D

Link to comment
Share on other sites

Es biju spoorts, joprojām esmu.... veigars - 0-9-1

30 minūtes - veigaram - 32 CS !!!! OH MY FUCKING GOD!!!!!

Fuck yeah, next game - DOUBLE TRINITY FORCE VAYNE!!!!!!

Svētie Urf'i - kā var rankedos iet ar evelynn mid? Es saprotu ka tas ir spēlējams, bet FUUUCK!!!!!! Ne jau pret fucking ryze un daivot viņu

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Mani vienkarsi facinee sitie auni kas nem shaco vai rammus/amumu un iet junglot jo redz viena tante teica ka vini ir OP, kaut gan pasi ar tiem nav spelejusi, un diez kads varetu but rezultaats?... Vakar vnk suepr gaja, visu dienu puslidz normali speletai komanda, sodien pirmas 2 speles un abaas pilnigi analfabeeti. Nekas boring, tiksim mes laukaa no sitas bedres.

Link to comment
Share on other sites

Svētie Urf'i - kā var rankedos iet ar evelynn mid? Es saprotu ka tas ir spēlējams, bet FUUUCK!!!!!! Ne jau pret fucking ryze un daivot viņu

oj, kur tie laiki :D pats kādreiz gāju ar eve vidū, tad kad man pat 30. vēl nebija, bet nu tas bija, kad eve skaitījās strong picks :)

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka ja tu turpināsi čīkstēt, uzvarēsi daudz vairāk spēles.

man protams patīk lasīt visus stāstus par spēlēm, bet šeit jau vairs nekas citas nav kā "papisām spēli, jo kamanda lohi". un tā visu laiku, pat nekāds spēles apraksts, vienkārši čīkstēšana. tiešām?

ā, un, ja padomā, citās komandās 50% gadījumu arī ir lahi. ņemot to vērā, tad kā jūs visu laiku esat tajā savā elo.

lēnām, bet tomēr ar laiku ir jāceļas, ja ir virs vidējā līmeņa.

man pieņemsim ir savi kritumi un kāpumi, bet kaut kā pacēlos no tā 500 elo.

Link to comment
Share on other sites

Lai ari es no speles pilnigi neko nesajedzu un vnk jumped in, no 30lvl uzreiz uz rankeds, man bus nesaprast ka var noslidet tik zemu... bija mirklis kad es lidz 850 noslideju, bet tad jau bija tik hujovie speletaji, ka es pat bez veiksmes vilku speli, un taja limeni loti biezi pat vienatne vareja pavilkt. Talak jau viens nevar izvilkt. Kamer komanda ir kautcik ok, un ja kaut tikai 1 lohs, ir iespejas uzvaret, bet ka sakas vairak idiotu, ta tu nevari uzvaret, lai ari cik labi speletu. Un ja junglers lohs, loti biezi gadas kad vins sudos ievelk vel kadu lidzi ar saviem neveiksmigajiem gankiem. Protams pa druskai kaapjam augsa, bet nu gribas, jo man to bus nesaprast. Es nekad lidziga zanra spelet pat nebiju spelejis un neko nesaprat, nu nelasiju es nekadas pamacibas ka spelet, tikai tik cik dazi ieteica... Nospeleju 200 normals un aizgaju uz rankeds un i to saprasana bija lielaka un nerunasim kas tagad. A ka citi kam 500 ranked uzvaras un spele ar mani + ir pilnigakie amuri man nav saprotams, jo kamer lidz tam tiek, ta ka vajadzetu but kaut kadai skaidribai par speli. Ja pickos sudus pieredzejusi speletaji, tas man nav saprotams/pienemams. Es parasti censos panemt counterpick + kaut ko noderigu komandai. Ja japicko early pick, tad njemu kaut ko kam ir sakarigaks cc + sustains.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...