Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

tak poh, uz cik tad uzliks, uz paris dienam? nedelju? nu galigi nenomirsu no taa...

nu sakuma 3 dienas, pec tam 7, 2nedeljas, perma ban.

dazhiem peec pirma ban jau ir permabans :)

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Pie mums te Lv, Baltija, ir kads gaming webs kurs organize LoL turnirinus? Tjipa tapat ka cs'a savulait tur gotgame, skillz utt. Vnk interesanti vai kaut kas. Vnk ja nav, varbut vajag atrakst kadu jaunu entuziastu kas varetu palaist kaut ko tamlidzigu, jo LoL loti populars paliek.

Link to comment
Share on other sites

Ntelo mulki, jus tur visu laiku spelejat. Pret kaut kadiem caliem tak katru vakaru spelejat 5x5...

mēs varbūt spēlējam kopā, bet vienā komandā mēs nekad nebūtu. mēs pārāk daudz diršamies savā starpā, lai varētu būt vienā komandā, plus mēs kā pieci jau ļoti ilgu laiku neesam spēlējuši un amniij liek mīksto uz lolu, cs ķipa krutāks.

Link to comment
Share on other sites

Pie mums te Lv, Baltija, ir kads gaming webs kurs organize LoL turnirinus? Tjipa tapat ka cs'a savulait tur gotgame, skillz utt. Vnk interesanti vai kaut kas. Vnk ja nav, varbut vajag atrakst kadu jaunu entuziastu kas varetu palaist kaut ko tamlidzigu, jo LoL loti populars paliek.

bratulja, LOLS jau sen ir populaars.

Link to comment
Share on other sites

Njaa. Tikko mani fascineja komanda. Speleju ar Udyr top pret Jarvan. Protams viss ciki piki un Jarvans tiek nospiests maksimali. Protams mans team (mids un junglers) izdoma ka vajag novakt Jarvanu zem towera, tik meistarigi abi nomirst zem towera un vini junglers atnak kamer mes tur un beigas mani noker vel abi. Jarvans 3-0... So sweet. Nu pectam es vnk farmojos un ipasi necensos ar vinu cinities. Maneja komanda zaude un zaude tik. Beigas rezultats vnk kruts. Es pa tam 45mins 300cs savacu kamer visi apmeram 150 un mid morgana 80cs. Nu cmon, un vini grib uzvaret? Man sak dirst jo es backdooroju. Pavisam vienkarsi, mums nav iespeju uzvaret team fighta a vini atklata laukaa iet 4vs5 uzbrukuma un negaida kamer tie atnaks lidz toweram. Nu un beigas es biju vainigs jo paspeju nonest 3 towers a vini nespeja uzvaret. A jaa musu supports bija sivirs :D

Tas 1k elo ir liktenigs. Jutu ja pa kadiem 100-200 pakapsos tad talaik aizies, bet pagaidam vnk jacer ka iekritis kautcik sakarigi speletaji. Pie 950 elo un uz leju ir vnk low skilled kur ja nokrities, uzreiz izlec, bet sitas 980-1100 caurums ir vnk japarvar ar ceribu ka bus sakarigi speletaji un veiksmigiem duo play.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par LoL turnīriem, es jau te kaut kad liku linkus, diemžēl ar atsaucību bija, kā bija. 8 komandas gan varēja savākties. Tagad gan taisam lapai update, nezinu, kad būsim atpakaļ, bet nu LoL turnīri noteikti būs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...