Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Info kur?

da taa, lasot forumus, daudziem pazuud skini/rp/championi :) Vakar kkadi 5-10 topiki biija jau.

nedomaaju, ka taa ir kljuda kkada.

Es uzskatu, ka no sms bugoshanas nekas nebuus, tikai kuri izmantoja levo infu un pirka caur karti.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

:(

tu vislaik manu nolicēju pusē!

ok! nedraudzēšos ar tevi! ej spēlējies ar savu dimītriju! see if i care!

Eu, mersij, FUUUUUUUUUCK, tu vairs nevari spēlēt ar evanny. :(

Link to comment
Share on other sites

Man toc iet ka pa kalniem. Pedeja laika pats esmu sacis drusku feilot. Lai gan tapat ne tik biezi...

Sodien mums tik jautra spele. 30:15 esam vadiba un diezgan smagi vinnam, pes pa 6 mins 2 towers jau topa nonesis. Peksni muusu mids aiziet afk. Rezultats aiziet kaut kads 35:45 jau, jo musu supps vispar nevienu wardu neliek un viss sak drupt. Mums paliek tikai baze toweri, parejos 6 nones. Veiksmigs backdorings mana izpildijuma (ar pantheon) un nonests top tower + inhibs. Pec atdzimsanas velreiz backdoorings ar ultu un vel viens tower down. Tad vini nones mums 2 towers + 2 inhibs. Tad mes kadas 5 min citigi aizstavamies lidz sanak mazakuma esot -3 un mes tik 1 zaudejam un frontalais uzbrukums parversas smukaa uzvaraa. Neticama karta ar 1 afk un supportu kas neliek wardus un feedo mes tomer spejam izvilkt speli. Nu tik aizraujosas speles sen nebija bijusas.

Link to comment
Share on other sites

uztaisat eksperimentu , nolaizhaties lidz 700 elo un tad meginat vismaz dabuut pari 1000, gan jau ka ir iespejami , bet nu neteiktu ka baigi vienkarshi , it ipashi jau, ja spele ar random cilvekiem 5x5 :)

Pasham palicis bik pari 700 elo , traki gruti iet tur :)

Link to comment
Share on other sites

bullet, par ko tu iisti tagad runa? Izsisties no kurienes? Man tagad elo ir 1644, aizvakar biija 1734, vienkrashi saku, ka besi jau shitas viss murgs, ka taja elo tadi speletaji var but. Un runajot par BLC, es negribu viens spelet, vajag parinieku. Man tur ir viens chalis, bet vinsh reti onlaina.

Link to comment
Share on other sites

bullet, par ko tu iisti tagad runa? Izsisties no kurienes? Man tagad elo ir 1644, aizvakar biija 1734, vienkrashi saku, ka besi jau shitas viss murgs, ka taja elo tadi speletaji var but. Un runajot par BLC, es negribu viens spelet, vajag parinieku. Man tur ir viens chalis, bet vinsh reti onlaina.

Elo tak ir nopērkams :D ja tu nezināji...

Link to comment
Share on other sites

Notrolloju pec pilnas programmas. Vnk taja mirkli kad ieblavas 2 calji ka vini ir premades es jau jutu ka bus problemas. Talak jau viss notikas. Calis ies ad tf top ar nunu support kas panem smite. Shyvanna ies solobot. Nu jau konkrets wtf notiek. Talak sakas vislabakais. Nunu vnk ar smite panjem manu blue un red. Nu wtf supportam vispar viss tas vajadzigs. Nu tad tie superpremades mani noveda un es drusku pacentos. Nav ar ko lielities, bet nu pirmais trollings no manis. Turpmak ka dzirdesu kadu sakam we are premades vnk leave.

7lw3vmx1w1yaxjqwp8o5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...