Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

kāds sakars ar ameriku

Gadus vēl četrus piecus eiropā bija pieņemt tādas lietas saukt par pcw vai gatheriem, kad asv tas kopš parādīšanās bija scrims... Tagad arī eiropa pārņem baigi aktīvi šo izteicienu...

Link to comment
Share on other sites

dažādas spēles, dažādi izteicieni. HoNā saka mia nevis ss, LoLā tā saka tikai amerikāņi un korejieši. Par gatheriem csā sauca, kad 10 randomi purni uz haļavu savācās un bliež, te ir arragned komandas, tikpat labi mēs to varam nosaukt par clan war.

Vispār kāda staprība.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

dažādas spēles, dažādi izteicieni. HoNā saka mia nevis ss, LoLā tā saka tikai amerikāņi un korejieši. Par gatheriem csā sauca, kad 10 randomi purni uz haļavu savācās un bliež, te ir arragned komandas, tikpat labi mēs to varam nosaukt par clan war.

Vispār kāda staprība.

Atliek ieminēties un visziņu komanda ir klāt...

Link to comment
Share on other sites

kartejais antirekords...

Heimerdingers pa 20 min 11 reizes mida nomira! Vienu bridi jutu ka saak viss iet uz augsu rankedos, bet nu atkal pro streak aizgaja. Sona kas perk Mejai's un killo creeps un shyvanna kurai tops ir best lane 10 min laika 0-4 :/

Nu nekas, es tik pa druskai uzkraju pieredzi dzunglos :)

Link to comment
Share on other sites

taa turpini ;)

es s1 suukaaju drausmigi, pasham tur kkads 1.2k elo bija, tagad s2 jau 1700. progress tomeer acimredzems ir :D

bet man taapat dazhreiz sanaak nomirt dzungljos , jo reti kad eju tur... :D

pasham ljoti patik supportot un arii viduu iet, tomer supports labaak.

Vispar vajadzeetu saakt treneties only mid, gribu buut iists zveers!

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Izlīdu nu -20 spēlēm uz 102-103

Elo elle ir, bet kā tu pret to attiecies jau ir cita lieta... var ņaudēt ka tā ir un būs, var carriyot vienam pašam visu tīmu...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

sapratu tikai to ka junglers nav nekads carrys... lai ari cik veiksmigi es nospeleju, ne vienmer spejam uzvaret, pietiem ar 1 pilnigu idiotu komanda (parasti supports).

mani tiri labi iepaticies pa dzungliem nemties, bet izskatas ka naksies mainit lokaciju un sakt pirkt jaunu chempjus lai izliistu.

btw supporti ar dorangs ring ir pedejais modes kliedziens elo hell!

Link to comment
Share on other sites

Kads sakars pieredzei ja biezi vien man viss izdodas ok, tikai mes zaudejam? Saprastu ja es feilotu visu laiku...

Btw tikko nofeiloju, bet tiri tapec ka vairs nebija velmes spelet jo 2 trollpicki mums komanda.

1) Calis vnk instalocko, bet nu tas nebij trakakais.

2) Calis ad carry panjem master yi... Noperk visus suggested items (visi ad) un izmanto tikai vienigo ap skills, tupcinas neiesaistas.

Link to comment
Share on other sites

Mvir, tu vari tašīt visu spēli, bet nofeilot vienu momentu un zaudēt.

Labs piemērs. Ņemam baronu, mūs ganko, sākas tīmfaits, bet es kā džangleris mēģInu novākt to baronu jo tam labi ja 1/8 palikusi. Paņemu baronu, bet papišam tīmfaitu jo es nepiedalijos, un tās 8-10 sekundes izšķīra spēli galu galā...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu cmon, atkal aiziet shausmas. Ka var taa feilot calji. Pirmais ir morgana, calis saka lai atstaj un prieks vina panem op morganu, ta ari notiek. Talak es taisos nemt ww jungle, bet calis saka ka vins grib topa ar ww un tur ir izcils. Protams kas notiek talak ir redzams bilde. Ww ne druskas nefarmojas un noperk dorans ring, jo redz ar to vins vairak lifestealos ar Q (noteikti gan daudz ieguva)... Reku rezultats 20 min garai spelei. Principa katrs ganks atduras pret jau minimali safeedoties enemys.

Turpmak meginasu spelet ar malphite, liekas diezgan normals teamfightos bus.

7ywp01dmz2u2w7xmzx1e.jpg

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Kads ir nemies ar to tribunal? Cik daudz tur tos IP var nopelnit? Es vakar un sodien paris aizpildiju un pasmejos. Reku Hwan, ja tev liekas ka nepastav elo hell, papildi tos. Es gan nezinu pec kada principa vinus iedala, ari varbut pec tava elo no tava limena spelet ieliek tev izvertet, bet nu es domaju ka pilniga randoma. Ta ka tas saucamaja elo hell varteikt pilnigu katru speli kads kaut ko sacakare un uzvar komanda kura mazak kads nolazo, tad reporteti tiek loti daudz. Nu vot papetos tas sudzibas tribunali var saprast kas notiek pie low elo. Nenormals trollings, feedings un kaskesanas. Loti biezi trollpicki un trollbuilds ka ari dirsanas loti lielos apmeros. Es palasiju un nosmejos kadi tik tur brinumi nav :)

Link to comment
Share on other sites

nu redzi, tur jau taa lieta - sliktie speeletaaji arii ir low elo, nu protams arii augstaakos elo ir slikti speletaji nu bet ne tik traki, ka 600-1k elo :D

Bet cik viegli ir sakaitināt viņus savukārt :D Uztaisi 3-4 pirmos killus un viss, panika enemy rindās var sākties, un jau ap 15 minūti dzirdami kliedzieni ka to un to vajag reportot :D

PS: Attachmentam kāds galvu iespiedis durvīs?

Edited by b0r1ng
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tikko nospeelju speeli ar corki (AP) mani taa saaka nodirst, to ka es esmu smirdigs trollis un tikshu reportets. Speeli nospeleju OK, tikai gandriz nedabuju killus, daudz naves 12, 4 killi. Droshvien pidari mani noreportees par fiidoshanu un trolloshanu. MAUKAS!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...