Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

2, un damage iet impressive no tā visa :D BET... Tomēr ka supps labāka viennozīmīgi... bet vajag agressīvu kompanjonu...

PS: Kā mani zajebali visādi AD only jungle nocturni 3-10 ar kliedzieniem noob team.... bļaaaaaadj!!!

Link to comment
Share on other sites

MVIR, neesi pamanijis, ka tu visu laiku atkarto shito? :D

Paldies ka atgadinaji :D Varu velreiz atkartot ka es atkal busu tikai pec paris dienam :D

Principa es tieku tik no rita pie viena calja kompja uz mirkli uzspelet, reta iznemuma biezak un man visu laiku parcelas diena kad braucu majas :D

EDIT: Sorry parpratu, bet ari tas fakts. Man piemeram sitajas dienas no kadam 6 ranked spelem 4 zaudejumi pateicoties caliem kas testee Lulu rankedos. Taisa AP support bez wardiem u.c. lietam. Es ka junglers 3x vairak wardus salieku ka viss teams kopa, tas nu taa smagi izved.

Nav jau apr ko priecaties, ja butu kada tiesam izcila spele kur viss notiek ka pec gramatas, tad gan jau par to ar uzrakstitu, bet tas kaut kaa nenotiek.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Kur problema duo queue ar kadu? Ja jau tikdaudz vardus liec, tad divata jums visa mape gaiša bus.

p.s. Mersy, es sovakar busu. Varam scrimmot, ja visi ir. Kaut kados 21:45 busu.

Link to comment
Share on other sites

ghostam ir kaut kāda "komanda" zināma, bet mēs vēl neesam spēlējuši pret viņiem.

esmu pārliecināts, ka visi šitie ranked pro, kas te regulāri nīd arī var savākties kā pieci un spēlēt, ja ir vēlme.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

ghostam ir kaut kāda "komanda" zināma, bet mēs vēl neesam spēlējuši pret viņiem.

esmu pārliecināts, ka visi šitie ranked pro, kas te regulāri nīd arī var savākties kā pieci un spēlēt, ja ir vēlme.

Viens labāks spēlētājs par otru. Nepaies ne 2 spēles, kad kāds leins fīdos, kāds nevārdos un vispār visi sūkās izņemot viņu leinu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...