Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

nopirku garen. protams gāju uz ad build - BT/brutal/phage+atmogs un GA. topā vienkārši izvaroju irelia. tur eju pagankot - score man 14:2:15. beigās 14:7:19

uzminat nu - mēs papisām. natulis aiziet jo redz viņs mira, kautkas sūdzējās pa lagiem...vienkārši tik nikns biju. like. pie 20 min jau viņi bij aizspiesti un šas padosies, bet nē. sākas kautkādi sūdi.

Link to comment
Share on other sites

cmon, atkal sakas bs, tikai drusku citadaks.!.!.!.

Divas speles rankedos vnk parsteidza. Calji labpratigi piesakas uz supportu. Nu jau liekas viss kruta, ja pasi piesakas tad speles vismaz ok, a iznakam pavisam citadak. Pa abam spelem kopa no supportiem 1 wards. Nu kaa tas ir iespejams? Un calji novelj uz citiem vainu ka mes lohi un zaudam. Kaut gan 40 min laika nespejam dabut envienu drag/baron pateicoties izcilajam wardotajam un tam ka muus vnk ar boostiem saslaana.

Link to comment
Share on other sites

http://cs.exg.lv/turniri/1297

Nu ko, piesakamies paakstities?

EDIT: Pieregistreju jau ja nu kas, ja negribesiet, atteiksu. Naudas lietas pasi varesim sakartot tuvakajas dienas. Un protams ja turnirs vispar notiks, nevar jau zinat cik daudzi tur samaksas.

P.S. Es ari LoL'a izveidoju komandu gign. Principa varam uzspelet 5x5 rankeds, jo cik man liekas statistika nodzesas ja aiziet vai idzes komandu. Ta ka varam paspelet, ja nu statistika nebus forsa, izdzesis komandu un saks pa jaunam. Vismaz man neuzradas nekada statistika, lai gan agrak biju vairakas 3x3 un 5x5 team ranked speles nospelejis.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Kr4 tikko, laikam sapratu kaa tur ir ar tam ranked games.

Profilaa raada TOTAL. Pie taa skaitisies klaat visas uzvaras un zaudes, savukart zemak, kur rada sadalijumu pa grupam katreiz dzesisies ka dzesis un pievienos jaunu komandu. Tatad reali TOTAL tikai mainas, bet ELO katreiz sakas pa jaunam ka jauna komanda. Ta ka var paspelet.

Link to comment
Share on other sites

Kr4 tikko, laikam sapratu kaa tur ir ar tam ranked games.

Profilaa raada TOTAL. Pie taa skaitisies klaat visas uzvaras un zaudes, savukart zemak, kur rada sadalijumu pa grupam katreiz dzesisies ka dzesis un pievienos jaunu komandu. Tatad reali TOTAL tikai mainas, bet ELO katreiz sakas pa jaunam ka jauna komanda. Ta ka var paspelet.

lol, old news bro.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kāpēc cilvēki East spēlē patiesībā.

Un, ja spēlē, kāpēc nespēlē kopā.

West katru dienu, bez izņēmuma, tiek spēlēti premadi.

Un MVIR, tas, ka es pasaku, ka Mersijs ir lohs un viņš mani nosauc par dauni, nav nekas nopietns. Neesi, acīmredzot, pietiekami daudz spēlējis ar mums.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...