Jump to content
GIGN Forum

The Über Update


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Yup un ari obligadi tie 5euro nav jaliek ieksa bet tu vari pataisno cau karti pirkt

No rīta vakar vēl bija tas speciālais items , bet tgd izņēma , un tur nemaz nepiedāvā pa tiešo summu no kartes , tikai fundi 5-10-25-...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja palīdz kātam kam tā soma ir 50 unitus liela nu karoč ja palīdz kādam free lietotājam un viņš kad pirks to itemu un iegūs premium, ja viņš uzrāda to premium playeru , kas viņam palīdz, tad palīdzētājs dabūs kkādu tur cepuri.

Edited by LikeThemApples
Link to comment
Share on other sites

No rīta vakar vēl bija tas speciālais items , bet tgd izņēma , un tur nemaz nepiedāvā pa tiešo summu no kartes , tikai fundi 5-10-25-...

tas ja bet man bij amerikanis ieskatijis ap 20euro es kautkaud igru man liekas nopirku un palika mazak par tim 99 vai cik tas rocketjumperis maksa un man pieprasija kartes datus un nonema tikaj pars kapejkas nevis pielika klat lai butu tie 5 eiro

PS JA KADS TAISAS KAUTKO SOPA PIRKT TAD SAKIET KAD ES ESMU PALIDEJIS LAI ES DABUTU HATU :D

Edited by Su1c1deR
Link to comment
Share on other sites

tas ja bet man bij amerikanis ieskatijis ap 20euro es kautkaud igru man liekas nopirku un palika mazak par tim 99 vai cik tas rocketjumperis maksa un man pieprasija kartes datus un nonema tikaj pars kapejkas nevis pielika klat lai butu tie 5 eiro

PS JA KADS TAISAS KAUTKO SOPA PIRKT TAD SAKIET KAD ES ESMU PALIDEJIS LAI ES DABUTU HATU :D

forši raksti. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pagaidiet, es tagad īsti nesaprotu kas un kā. Sanāk, ka TF2 tu lejupielādēt vari par brīvu, un tev tā spēle būs kā licenzētā versija? Un kā es zinu, tas būs spēkā tikai vienu nedēļu.

Edited by noide
Link to comment
Share on other sites

Pagaidiet, es tagad īsti nesaprotu kas un kā. Sanāk, ka TF2 tu lejupielādēt vari par brīvu, un tev tā spēle būs kā licenzētā versija? Un kā es zinu, tas būs spēkā tikai vienu nedēļu.

Jā, licenzēda uz visiem laikiem, tikai ar apgraizītām iespējām.

Link to comment
Share on other sites

Kā tas ir, "apgraizītām"? Domā, ka backpakā nebūs tik daudz vietas un būs liegtas daudzas citas iespējas kas būs pieejamas tiem spēlētājiem, kas spēli ir pirkuši?

Tev būs liegts treidoties.. tas arī viss itkā un bp būs 50 sloti tikai. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Treidoties, khm, kā tas ir, var apskaidrot? Un piemēram kraftot, tas arī būs aizliegts? Un jā, it kā biju dzirdējis, ka visas liegtās iespējas varēs nopirkt no stīma, cik nu tā ir taisnība, es nezinu.

No TF2 pagaidām neko nesaprotu, jo nekad neesmu spēlējis, tāpēc arī ir tādi tupi jautājumi. : (

Link to comment
Share on other sites

Man kraftošana tagad liekas daudz, daudz elementārāka. Nav jāblandās mūžīgi pa standarta 6 bp lapām, meklējot, ko tu vari sakraftot. Sakraftoju jauno spiega ēģiptiešu cepurīti un jauno demo cepurīti apmēram 2 minūtēs. Drausmīgi parocīgi :))

Link to comment
Share on other sites

Man kraftošana tagad liekas daudz, daudz elementārāka. Nav jāblandās mūžīgi pa standarta 6 bp lapām, meklējot, ko tu vari sakraftot. Sakraftoju jauno spiega ēģiptiešu cepurīti un jauno demo cepurīti apmēram 2 minūtēs. Drausmīgi parocīgi :))

protams, pieradīšu pie tā kraftosānas jaunā interfeisa. un es skatījos vienu tf2 crafting video un tur čalis taisīja scrapu no flare gun + axtinguišer. tas ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...