Jump to content
GIGN Forum

Davai


x_man
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

leenroci, vot tavs humors ir choins

EDD, par kaadu humoru tu runaa? mees ar x_menu jau sen satuseejam kopaa. ar veliishiem braukaajam (pat esam uztaisiijushi trampliinu no smiltiim), pie manis speeleejam segu (man ir krutaakie kaartridzi pasaulee - sencis atveda no Vaacija), eedam karstmaizes un dzeram koka kolu. vispar jau mums tur jautri iet pa tiem laukiem, tikai tizli, kad siens jaavaac un jaakastree mazie siveeni (man taas cuukas ir jatur aiz pakaljkaajaam). ja gribat varam braukt ciemos, mees ar x_manu juus uznemsim ar prieku, iekursim ugunskuru (veco kuuti nojautaam, tagad daudz liekas malkas), uzcepsim desas (nejau savas), padziedaasim diesmas. guleet vareesiet siena skuunii, nu tagad taa paveesaak tur ir, bet za to odi nekozh kaa vasaraa smile.gif

P.S. aaa, vakar dabuuju jauno Slima Sheidija albuumu, tur tipa viens baltais repists dzied pa angliski. x_man, shon vakaraa pieskrien, klausiisiemies Slimu Sheidiju un rukaasim segu. tikai piezvani pirms naac pie manis, jaapiesien tas trakais krancis Bonis, citaadi atkodiis tev cinciiti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

EDD, par kaadu humoru tu runaa? mees ar x_menu jau sen satuseejam kopaa. ar veliishiem braukaajam (pat esam uztaisiijushi trampliinu no smiltiim), pie manis speeleejam segu (man ir krutaakie kaartridzi pasaulee - sencis atveda no Vaacija), eedam karstmaizes un dzeram koka kolu. vispar jau mums tur jautri iet pa tiem laukiem, tikai tizli, kad siens jaavaac un jaakastree mazie siveeni (man taas cuukas ir jatur aiz pakaljkaajaam). ja gribat varam braukt ciemos, mees ar x_manu juus uznemsim ar prieku, iekursim ugunskuru (veco kuuti nojautaam, tagad daudz liekas malkas), uzcepsim desas (nejau savas), padziedaasim diesmas. guleet vareesiet siena skuunii, nu tagad taa paveesaak tur ir, bet za to odi nekozh kaa vasaraa smile.gif

P.S. aaa, vakar dabuuju jauno Slima Sheidija albuumu, tur tipa viens baltais repists dzied pa angliski. x_man, shon vakaraa pieskrien, klausiisiemies Slimu Sheidiju un rukaasim segu. tikai piezvani pirms naac pie manis, jaapiesien tas trakais krancis Bonis, citaadi atkodiis tev cinciiti smile.gif

SloW_hands, tu pieduries,vai kā?Ja pieduries tad ir smiekliigs teksts,ja tu dziivo aizkraukle ,tad gan jau tevi zinu ,jo es ariii dziivoju aizkraukle. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

SloW_hands, tu pieduries,vai kā?Ja pieduries tad ir smiekliigs teksts,ja tu dziivo aizkraukle ,tad gan jau tevi zinu ,jo es ariii dziivoju aizkraukle.

tu ko? galiigi nojuudzies esi, es nemuuzam nedurshos un nelietoshu alkoholu. es netaisos kluut par narkomaanu, kuram ir lomkas, kad nevar dabuut devu. ja tu pats duries, es neesmu vainiigs... ja gribi pasmieties, tad ej uz cirku, te nav nekaadi joki! es nedziivoju pashaa aizkrauklee, es dziivo preciizi aiz aizkraukles, nu tur ir viena taada lauku vienseeta, kur taads liels ozols (nokaltis) un tur katru dienu ap vinu lidinaas baigi daudz melni kraukli smile.gif vecajie saka, ka tas ozols ir apseests, it kaa Velns esot speeris ar visu speeku tanii ozolaa, tad koks saslimis un nokaltis. nu karoche, reiz, kad veel tikko bija pasaule radiita, tad tas ozols bijis liels un stiprs. vienu dienu Velns gribeejis izniideet visas mezacuukas, jo itkaa tie bija netiiraakie dziivnieki. vinsh paneema un izniciinaaja visus kartupelju laukus, lai cuukaam nav ko eest. naca ziema un cuukas bija badaa, bet velns bija aizmirsis ozolu. ozols paliidzeeja taam cuukaam izdziivot, jo deva ziiles un cuukas vareeja paeest. velns sapratis, ka nespees izniideet cuukas, atmetis ar roku... taa gadiem ozols bija vieta pie kura cuukas naaca eest un vareni bruninieki atpuutaas ozola eenaa no garaa celja. tipa, vecajie saka, ka tur arii garaam ir gaajis, tas Dark Wonderers, nu tas dzeks, kuraa iemiesojaas Diablo, kad vinsh nokaavaa to demonu... nu tad peec daudziem gadu simtiem, Velns ciiniijies ar Dievu un shaavis savu zibens shautru, nav traapijis Dievam, bet traapijaa ozolam, kas nakoshajaa dienaa nokalta. skumiigs staats. un man ir bailiigi pa tumsu iet garaam tam ozolam, jo liekas, ka vina dobumaa ir kaut kaadi demoni vai kaut kas taads, es nez... eu, BlackDrake, varam kaadu dienu pavizinaaties ar veliishiem, ko saki? moska par vareesi palekaat pa manu un x_man trampliinu, ja protams nenobiisies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu gan tu esi humorists,bet man nav felja es ar taadaam siikam lietaa nenodarbojos kaa ar riteni,es paarsvara taa daru, vainu nopeeku braucamo un braucu vainu eju kaajaam, bet par to staastu kuru tu rakstiji tas gan nav taisniiba, tongue.gif es izlasiju vel no diablo Hhehehe kas vel varbuut vel tur gaajaa taads deamons ar leenam rokaam ko? laugh.gif Nu labi, piedot par apvainojumu.Nu bet ja tu saki satikties, tad vareetu kaaadu dienu. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

shoreiz leenaaroka bishku paarcentaas, pirmais posts bija ok, pareejos liidz galam neizlasiiju!

ps. Aizkraukle nav lauki!

Link to comment
Share on other sites

tev nav fellis? smile.gif nu lol, visiem muusu skolaa ir richaagi, jo mees peec stundaam taisam gonkas pa mezu. lol, tur arii ir dazi labi lecieni, kur var normaali uzdzumiit, tikai vienreiz peec taada leciena manam veliitim paarluuza daksha. ai po, sencis nopirka jaunu, tikai piekodinaaja, lai vairs nelaakaajot tik traki smile.gif nu man tagad ir zilaa kraasaa Rock Machine ar 21 aatrumu, iistenaa labs fellis, labi ripo. domaaju sakraat naudinju un aizbraukt uz Riigu uz to velosipeedistu veikalu Trak (vai kaut kaa taa vinsh saucaas, draugs pateica) un nopirk to aatruma meriitaaju, nu to, ka uzraada cik km/h ir aatrums smile.gif eu, a tev tas auto ir kaut kaads mersis vai bemberis? cik zinu, tad daziem muusu pamalee arii ir taadi, vini baigi aatri maak braukt un veel spoleet arii. un pie viniem pashas smukaakaas meichas iet, nu sezaas mashiinaa un tad vini kaut kur brauc. vienreiz redzeeju kaa viens lielais tur spaidija vienu 4iksu smile.gif tev arii mashiinaa kaapj taas 4iksas? tu jau esi nodarbojies ar to, nu tu zini ar ko, man kauns teikt skalji smile.gif vareetu jau satikties, kur tieshi tu dziivo, vareetu mani izvizinaat ar to savu mashiinu, vareetu buut prikoliigi, tikai vecaaki teica, lai nekaapju nepaziistamaas mashiinas pie sveshiniekiem, bet tu jau taads normaals liecies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hehehe nu nee, es braucu paarsvaraa ar Moci bet sen jau neeesmu braucis un 1.kart tu neesi no aizkraukles 100% vari teikt ko gribi, otkaart tu neesi tik siiks kaa tu izliecies un treskaaart, kad tu eis draugs x_man. (MEEEELLLLLLLIIIIII!!!!)

PS. es zinu kad tu pieduries bet kluudas tu gan daudz pielaidi. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

PS. es zinu kad tu pieduries bet kluudas tu gan daudz pielaidi. smiliez.de_2428.gif

aha es ar zinu, vins to dara katru otro darbadienu un katru 4urto brivdienu un es pat zinu kur vins to dara.Vins majas visiem pasaka, ka iet ar felli braukaties, bet isteniba aiziet uz mezu un ar meza elfiem no mushmirem taisa attiecigo piedurshanas vielu kas tiek izmantota piedurshanas procesa un tad atri atri pieduras un laimigs iet majas.

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

aha es ar zinu, vins to dara katru otro darbadienu un katru 4urto brivdienu un es pat zinu kur vins to dara.Vins majas visiem pasaka, ka iet ar felli braukaties, bet isteniba aiziet uz mezu un ar meza elfiem no mushmirem taisa attiecigo piedurshanas vielu kas tiek izmantota piedurshanas procesa un tad atri atri pieduras un laimigs iet majas.

Hehehe gribeejas tev pateikt vins nedziiivo AIZKRAUKLE 100%, saproti? huh.gif

P.S.tur tev laikam taisniiba par night elfiem smile.gif .

Link to comment
Share on other sites

BlackDrake, psc pietjeeri mani, kaa tu zinaaji, ka es nedziivoju Aizkrauklee? nu lol, tu moska esi pie Aloiiza Blonska straadaajis? psc, taads izmekleetaaja njuhs tev ir, nedomaa uzsaak privaatdetektiiva karjeru? ai, labi, pietiks maazoties, jau pasham apnika, beidzam spamot smile.gif

P.S. centos kaa vareeju, bet BlackDrake mani atmaskoja smile.gif

P.S.S. 1x redzeeju meza elfus pie vecaa ozola, bet juus jau man vairs neticiet...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

... a anfisa ir mans zakjiitis biggrin.gif

par to dot gadus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...