Jump to content
GIGN Forum

Kaa?


x_man
 Share

Recommended Posts

x_man, no iepriekšējiem ņem vērā tikai HyperBoy un taps rakstīto

nu ja tev tiešām ļoti gribas noziedot naudiņu serverim un tev ir tāda iespēja - tev tiešām ir tie 10 ls, kurus tu vari brīvi tērēt, tad nospied šeit un uzraksti viņam ziņu par savu vēlmi. Tad varēsiet sarunāt, ka nākamreiz, kad būsi Rīgā, varēsiet satikties kaut kur, piemēram pie stacijas, un iedot viņam rokā tos laimīgos 10 ls. tad, ja tu gribi, lai tev piereģistrē niku, tas tiks darīts un arī tu iegūsi zināmas privilēģijas spēlēšanai serverī.

lol, ja tas viss kaut ko deva/dos.

Link to comment
Share on other sites

Tach paprasi lai kads draugs, radinieks parskaita caur banku, nedomaju kad tur tuvuma pilniba nav nevienas bankas huh.gif

es zinu vismaz 3 bankas Aizkrauklee, un vispaar man liekas, ka vinjsh lej par savu vecumu un visu paareejo!

Link to comment
Share on other sites

Jā! Man ar liekas ka viņš te tagad lej un ahujena lej. Ja jau ir tik apķērīgs, ka izdomāja, ka forumā jāvēršan ar problēmu, tad jau izdomās, kā naudu nogādāt līdz mačo. smiliez.de_2524.gif

Nu viņš noteikti ir apķērīgāks par tev, kad tu biji šajā vecumā!

Kā nekā viņam patīk rēķināt. Domāju ka ir viņam 10 gadi. laugh.gif Un viņš ir apķērīgāks, jo saprata, ka ir jāziedo!

Heh, pats šodien noziedoju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

kr4 Aizej uz banku... Ja tam kam tu gribi sutit ja vinjam ir bankas konts!

Saki ka tu gribi nosuutit naudu tev paprasisi (Ja es nekljudos)

1. Konta Numurs

2. Vards Uzvards

Tev japanjem liidz ta naudu ko tu gribi suutit + kautkaadi 50 sant par suutishanu

vel ieteiktu panjemt savu personas kodu jo tas tev noderes tur !!

Tas arii viss !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...