Jump to content
GIGN Forum

Meklēju Web Dizainerus.


laucinieks
 Share

Recommended Posts

Labvakar,

Tātad ir doma palaist vienu lietiņu, un ir nepieciešami dizaineris (weblapas, logo, un citu lietu...).

Doma ir oriģināla, un praktiski, pašlaik neesmu atradis nevienu populāru saitu, līdzīgu manam iecerētajam.

Labi par lietiņu, lai kļūtu mazliet skaidrāks par mani -

Protu, HTML, CSS, Javascript, Ajax, PHP, PHP OOP.

Tas laikam arī būtu vairumā viss par mani.

Visus darbus nosūtīšu pielikumā, kad atrakstīsiet man uz epastu, skype.

Ja, Tu, man iepatiksies, piedāvāšu strādāt pastāvīgi pie šī projekta, un iegūto summu dalīt uz daļām. Darbs ir garantēts, un nekādi noteikti laiki pie datora nevajadzētu būt, precīzāk, "brīvais režīms".

Ja nevēlēsies strādāt pastāvīgi, tad par samaksu sarunāsim pēc padarītā darba daudzuma.

Atstāšu kontaktiņus:

Skype: serenity.lv

epasts: [email protected] (diemžēl nenāk epasti no delfi.lv, nezinu kādēļ).

Personal Message.

---------------------------------------

Gaidīšu piedāvājumus!

Ar cieņu,

Laucinieks.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Par Mums

Serenity.lv web izstrāde -

Serenity.lv piedāvā izstrādāt mājaslapas ar administratora paneli.

Mēs piedāvājam 4 dažādas pakas, jo augstāka paka, jo vairāk iespējas. Vairāk informācijas sadaļā "Pakalpojumi".

Mājaslapas izstrāde notiek 1 - 7 dienu laikā, atšķirībā no sarežģītības.

Piesacīšanās uz pakām notiek sadaļā "Pieteikties".

Serenity.lv

Augstāk minētajā tekstā frāzi "Mājaslapas izstrāde" vajadzētu nomainīt uz "CMS konfigurācija"...

Pabeigtie darbi, viss ticamāk, nemaz neeksistē - tikai vienam no "veiktajiem" darbiem bija adrese norādīta, un tajā pašā, lapas nebija - http://awvs.lv/

Ņemot vērā šādus secinājumus, kā arī parēķinot, ka pat "zelta" paketes lietošana gadā nezimaksā pat 100Ls, tad jābrīnās, kā tur maz var būt peļņa vairāk kā vienam cilvēkam...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Darbu izdarīju, solīja samaksāt, bet šis iznesa cauri. Interesants čalis. :hrmmm:

1) Kā jau teicu, man pieteicās vairāki uz šo projektu.

2) Darbus prasīju izdarīt visiem, un pats piekriti visam, ko rakstīju, t.i. - piedalīties tādā kā konkursā par kuru tu vari arī nesaņemt neko.

3) Par lietu, es tak tev atbildēju, ka piesacījās jau paziņa, kurš visu to uztaisīs man daudz pieņemamākā veidā - piedaloties projektā.

4) Tu par savu darbu gribēji virs 30ls, ielikšu bildi - http://www.bildites.lv/images/or5eii0staxwpirl35o.jpg , tas jau visu izsaka, tev tas darbs prasīja cik stundas?

Ja prastu ieskatīties, kādreiz ko skype rakstu, tad šo tēmu nemaz nebūtu cēlis augšā...

Par amnēzijas jautājumu - tu vispār palasīji, ko es tur esmu uzrakstījis, vai arī tā vienkārši "stulbi izskrēji cauri visai lapai"? Bljad, lūdzu atvainojos par savu valodu, bet nu, tu tiešām esi stulbs. Vēlies mājaslapas adreses, ko esmu taisījis, lūdzu pie manīm privātajā ziņā raksti, bet jebkurā gadījumā tur viss jau ir uzrakstīts

Laucinieks.

Edited by laucinieks
Link to comment
Share on other sites

Pirmā dzirdēšana par kaut kādu paziņu. Vienojāmies par 20ls, iedevu savu kontu un teici, ka drīz naudu pārskaitīsi. Pēc tam ignorēšana gan skype, gan šeit. Un teicu, ka esmu gatavs vēl taisīt dizainus.

[2011.06.10. 22:04:05] Ivo: tad 20ls?

[2011.06.10. 22:04:12] Serenity.lv - IT Solutions: jā

[2011.06.10. 22:04:22] Ivo: kad pārskaitīsi?

[2011.06.10. 22:04:38] Serenity.lv - IT Solutions: mēģināšu nākošās nedēļas laikā

[2011.06.10. 22:04:40] Serenity.lv - IT Solutions: sākumā

[2011.06.10. 22:04:40] Serenity.lv - IT Solutions: *

[2011.06.10. 22:08:11] Ivo: ja kas, tad esmu gatavs daudz un dikti taisīt šādus maziņus un arī lielākus darbus

[2011.06.10. 22:08:37] Ivo: ceru, ka neapvainojies par to cenu, galīgi vairs nestādos priekšā, par kādām naudām ar dizainu saistītas lietas tiek pārdotas

[2011.06.10. 22:08:50] Serenity.lv - IT Solutions: nekas, viss ok :)

[2011.06.10. 22:09:02] Ivo: diezgan ilgu laiku neesmu neko taisījis

[2011.06.12. 15:51:29] Serenity.lv - IT Solutions: Sveiks, vari atsūtīt rekvizītus?

[2011.06.13. 20:09:15] Ivo: sveiks, te?

[2011.06.13. 20:18:47] Ivo: *rekvizīti*

[2011.06.13. 21:05:56] Serenity.lv - IT Solutions: sveiks, jā

[2011.06.13. 21:06:13] Serenity.lv - IT Solutions: līdz trešdienai mēģināšu ieskaitīt

[2011.06.13. 21:36:48] Ivo: ok

[2011.06.14. 15:30:27] Serenity.lv - IT Solutions: Sveiks šodien vakarā pārskaitīšu naudiņu, no swedbanaks, tevi ir Unibankā ja? Tad 5dien vai 4dien vajadzētu visam ieskaitīties. Varbūt vari man atsūtīt to dizainu, lai es jau varu kaut ko sākt veidot?

[2011.06.14. 16:06:51] Ivo: sveiks

[2011.06.14. 16:07:01] Ivo: ja šovakar skaitīsi, tad rīt jau vajadzētu būt naudai

[2011.06.14. 16:07:14] Ivo: kad parādīsi izrakstu ar pārskaitījumu, tad iedošu psd

[2011.06.14. 16:07:52] Serenity.lv - IT Solutions: ok

[2011.06.15. 21:40:27] Ivo: sveiks!

[2011.06.15. 21:40:29] Ivo: kas ar naudu?

[2011.06.16. 21:43:58] Ivo: te?

[2011.06.17. 23:25:46] Ivo: normāli būtu, ja tu skaidri pateiktu, kas notiek, lai vismaz zinu, ko gaidīt

Edited by soulivo
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc nav ko iesaistīties šādos sviestos, ja gribi nopelnīt, atrodi nopietnu vietu, un aiziet (Sākumā protams kautko vajadzētu apgūt).

PS: To jūsu dizainu, pa brīvu neņemtu, free templeiti ir simtiem, un nesalīdzināmi labāki.

Link to comment
Share on other sites

1) Kā jau teicu, man pieteicās vairāki uz šo projektu.

2) Darbus prasīju izdarīt visiem, un pats piekriti visam, ko rakstīju, t.i. - piedalīties tādā kā konkursā par kuru tu vari arī nesaņemt neko.

3) Par lietu, es tak tev atbildēju, ka piesacījās jau paziņa, kurš visu to uztaisīs man daudz pieņemamākā veidā - piedaloties projektā.

4) Tu par savu darbu gribēji virs 30ls, ielikšu bildi - http://www.bildites.lv/images/or5eii0staxwpirl35o.jpg , tas jau visu izsaka, tev tas darbs prasīja cik stundas?

Ja prastu ieskatīties, kādreiz ko skype rakstu, tad šo tēmu nemaz nebūtu cēlis augšā...

Par amnēzijas jautājumu - tu vispār palasīji, ko es tur esmu uzrakstījis, vai arī tā vienkārši "stulbi izskrēji cauri visai lapai"? Bljad, lūdzu atvainojos par savu valodu, bet nu, tu tiešām esi stulbs. Vēlies mājaslapas adreses, ko esmu taisījis, lūdzu pie manīm privātajā ziņā raksti, bet jebkurā gadījumā tur viss jau ir uzrakstīts

Laucinieks.

u mad? u mad.

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc nav ko iesaistīties šādos sviestos, ja gribi nopelnīt, atrodi nopietnu vietu, un aiziet (Sākumā protams kautko vajadzētu apgūt).

PS: To jūsu dizainu, pa brīvu neņemtu, free templeiti ir simtiem, un nesalīdzināmi labāki.

Nu lul, ko labāku par 20ls var izveidot. Netaisos ar to profesionāli nodarboties, bet līdz šim biju šo to nopelnījis, redzēju viņa topiku, vajadzēja naudu un aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir skice, viņš vai nu grib,vai negrib maksāt. Tad ja tu psd aizsūtītu,tad cita runa. Nemarinejies.

PS vajag strādāt ar priekšapmaksu.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Soulivo kā jau teicu, ir cits, kurš taisīs man pieņemamākā veidā. Kas vēl nav skaidrs?

To tu paziņo man šeit, kad pacēlu tēmu augšā. Skype un pm tu ignorē.

Neesi ņūbiņš, ņem naudu pirms darba kā visi sevi cienoši profesionāļi.

Es viņam tikai jpg iedevu, psd pie manis stāv.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...