Jump to content
GIGN Forum

Eksāmena Atbildes


jammetti
 Share

Recommended Posts

** virsraksta labojums - "viltojums *VAI mr. haļava šogad ir devīgs?

Tātad, sāksim ar to, ka es netupēju visu nakti, lai sagaidītu atbildes.

Labi, es pamodos mazliet pēc 4 rītā, jo vajadzēja kārtīgi pamīzt :ermm:

Pēctam sapratu, ka kaut kā miegs vairāk nenāk, un, ap plkst. 4:50, ieslēdzu kompi, lai iečekotu urlas.ru saitu.. Tātad, tur uz īsu brīdi bija ielikts links uz šadu bildi(linku paspēju piefiksēt) - http://i.urlas.ru/images/2011-05-27/1306447822.jpg

Pārbaudīju citu gadu eksāmenus, un nebija tā, ka būtu tupa paņemtas cita gada eksāmena atbildes, tiesa, bija pirmajiem piemēriem tā, ka, piem., 1. piemērs bija tāda pati atbilde cita gada eksāmenā, 2. piemēra pareizā atbilde bija atkal cita gada eksāmenā tāda pati.. un tā piefiksēju par pirmajiem 4 piemēriem.. Esmu apjucis, jo matemātika ir vienīgais priekšmets no 3 obligātajiem, kas sagādā lielas raizes(Esmu pilnīgs 0 tur).

Ekspertus šajos jautājumos studijā! :)

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

:plzdie::plzdie::lox:

Nu tu jau noteikti neesi īstais eksperts, kas varētu par šo spriest, ej labāk gatavojies saviem 9. klases eksāmeniem!

EDIT: Tā urlu špikeru padarīšana nekam neder, pavisam citi cipari tūr ir sabērti :D

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

jap, zinu! Kā gāja jums?

Patika 2. daļā 4 uzd ,kur pēc pakāpes pielikšanas, lai novienadotu abas puses un varetu pakāpes tikai palikt, beigās iznāca, ieliekot skaitļus, ka ir y=2 un x=1

To īpaši nerēķināju, bet ieliku vnk skaitļus un tā sanāca.

Patika vēl, ka 7. uzdevumā deva punktus par viduspunktu ielikšanu un pateikšanu, kāpēc bija perpendikulāri tie tur.. es atbildēju, ka abu taišņu krustpunktā sanāk 90 grādi, tādēļ ir perpendikulāri..

Tā kā jau par 2 daļu savācu kādus vismaz 4 punktiņus un testā vēl kaudzīti, tādēļ domāju, ka F būs 100% man :)

P.S. tur, kur bija tie procenti, kuri dabujuši A līmeni bija 10% ja ??? Un pašā pēdēja 25. bija 3 veidos tās zemes sadalīt varēja ?

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

jap, zinu! Kā gāja jums?

Patika 2. daļā 4 uzd ,kur pēc pakāpes pielikšanas, lai novienadotu abas puses un varetu pakāpes tikai palikt, beigās iznāca, ieliekot skaitļus, ka ir y=2 un x=1

bija jaabuut divaam atbildeem - (-1;2) un (1;2)

Patika vēl, ka 7. uzdevumā deva punktus par viduspunktu ielikšanu un pateikšanu, kāpēc bija perpendikulāri tie tur.. es atbildēju, ka abu taišņu krustpunktā sanāk 90 grādi, tādēļ ir perpendikulāri..

nu 90 graadi tur diez vai var sanaakt :D

P.S. tur, kur bija tie procenti, kuri dabujuši A līmeni bija 10% ja ??? Un pašā pēdēja 25. bija 3 veidos tās zemes sadalīt varēja ?

man sanaaca 6.

Link to comment
Share on other sites

bija jaabuut divaam atbildeem - (-1;2) un (1;2)

nu 90 graadi tur diez vai var sanaakt :D

man sanaaca 6.

man liekas tu sudigak par mani sajedz :D :D bljedj prasija kapec vinas ir perpendikularas paskaidrot... a perpendikularas ir tad, ja krustpunkta ir 90 gradi!!

6 veidi tur točna nevarēja sanākt.. tur pietika ar 1 secību.. nebija jau svariga seciba vai pirmais otrais vienam un tresais ceturtais otram vai otrais pirmais un ceturtais tresais ( tie TAPAT IR 2 GABALI katram un vinus vari mainit vai nemainit vietam) Atbilde bija 3 veidi

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

Nē, 6.

I II, I III, I IV, II III, II IV, III IV.

da pohuj gan jau bus tapat F, jo tur taja 4. uzdevuma kaut vai bus kadi 2 punkti par to, ka kapinaju lai butu vienadas puses un varetu augsas savilkt kopa..

un 7. uzdevuma tak visu pareizi pateicu.. noliku zimejuma viduspunktus, savilku vinus...

tad paskaidroju kapec tur ir perpendikulari!!

vismaz 2 punkti ari par to... FUCK IT! don't make meeee ssssssaaaaaaaaaad

Edited by jammetti
Link to comment
Share on other sites

nu ar tiem procentiem visiem itkā sanāca 10 % , bet man liekas 15 % jo 5 cilvēkiem bija A līmenis no 30 cilvēkiem ( laikam) nu 0.5 x 30 =15% bet nu varbūt kļūdos !

un ja par paralelogramu 2. daļa kaut kāds 7 uzdevums vispār easy punkti !

jammeti wtf? F līmēni tak gandrīz pa velti iedot un no viņa nekāds tolks nav !

Link to comment
Share on other sites

nu ar tiem procentiem visiem itkā sanāca 10 % , bet man liekas 15 % jo 5 cilvēkiem bija A līmenis no 30 cilvēkiem ( laikam) nu 0.5 x 30 =15% bet nu varbūt kļūdos !

un ja par paralelogramu 2. daļa kaut kāds 7 uzdevums vispār easy punkti !

jammeti wtf? F līmēni tak gandrīz pa velti iedot un no viņa nekāds tolks nav !

par paralelogramu pateicu, ka nav tā, jo pretēji leņķi nesanāk 180, jo pretējie bija 60 un 60 un 120 un 120 .. vismaz 1punkts tur ari bus

Link to comment
Share on other sites

nu ar tiem procentiem visiem itkā sanāca 10 % , bet man liekas 15 % jo 5 cilvēkiem bija A līmenis no 30 cilvēkiem ( laikam) nu 0.5 x 30 =15% bet nu varbūt kļūdos !

Manuprāt, bija 3/30 ar A līmeņiem un tas 90° bullshits ir tā trīs perpendikulu teorēma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...