Jump to content
GIGN Forum

Gudrisi Sarosas


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm, ņemot krāsu pirmos burtus, otrais vārds sanāk "com", kas nozīmē to, ka tā varētu būt kaut kāda tīmekļa adrese.

So far: R D G B O S - . C O M

Googlējot kaut ko līdzīgu atrada tikai šo - rdgbooks.com

Tāpat, meklējot informāciju par šiem krāsu salikumiem, es uzdūros RGB color model, kas kaut kādā veidā ir arī daļa no iespējamās atbildes.

Tas pēdējais vārds varētu reprezentēt arī vārdu salikumu "color model".

http://en.wikipedia.org/wiki/Color_model#RGB_color_model

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Могу вас всех обрадовать, это наёб! :) Потому что ответ, как выше упоминали это readose.com

и этот тест использовался как реклама для сайта

Link to comment
Share on other sites

es tak teicu ka izskatas pec neliela piepisiena... nu nekas, vismaz pasma bija interesanti dazus tos testus izpildit. Protams kada man ari palidzeja, bet nu kopuma pats buros un pakustinaju smadzenes, kuras jaut a sen entika ipasi piepuletas :D

Un tas ka peksni kads tika uz 23. limeni, jo kads uzraksti par to ka tas viss ir appisiens, likas tikai passaprotami.

Link to comment
Share on other sites

good men, nu njaa, tu esi malacis, ja pat tadus izdomat nevar :D

ieskaties akrtigak... tur ir ? zime, tad ir 22 33 44 55 spoguljattelos, un jautajuma zimes vieta jaieliek 11 spoguljattela, kas sanak burts M

readose.com baigaa aktivitate notiek, viens ielicis bildi ka 23. limeni vajag 100 referaljus... Bet kaut ka neticas ka pa 2 dienam neviens nebutu savacis 100 akstus kas pieregistrejas, man liekas fake ajutajums. Un tur ari ielikti visadi teksti it ka kur ir atbildes. Nu hz ko domat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...