Jump to content
GIGN Forum

Rimi Sūkā Āpsim Vāveri!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Nu nezinu gan kāda tur starpība, ja ar vienām un tām pašām garšvielām uzcep stilbiņus vai fileju, diez vai garša atšķirtos, kā jau minēja, atšķirība ir tik tur, ka fileju var reāli stumt vāplī, bet stilbiņi jāskrubina :D

Tu maz kaut ko saproti no ēst gatavošanas?

Link to comment
Share on other sites

nu lol tiešām. (šitas man pat rēku uzsita)

Nemācēšu konkrētas garšas nianses pateikt, bet vienādi viņas tiešām negaršo.

Pasaki lūdzu - kāpēc ir tik lielas cenu starpības? tāpēc ka stilbiem ir kauli? āda?

Link to comment
Share on other sites

Nu, pirmkārt jau "uzbūve" filejai ir pilnīgi savādāka, tāpat tauku saturs, fileja jebkurā gadījumā garšos "sausāka" un pilnīgi savādāk. Vistai ir "baltā gaļa" (tobiš fileja un vēl kaut kas) un "sarkanā gaļa", kas ir stilbiņi, kājiņas, spārniņi. Gatavo kā gribi, kaut vienā marināde, bet garša būs savādāka :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu es to saku, pagatavojot kā ēdienu tas, protams, garšos savādāk, bet gaļa tad paliek gaļa, kas ir viens dzīvnieks... Neviens jau dažādu veidu sastāvdaļas (stilbi, spārni, broileris, fileja) nepagatavos vienādi, bet pēc fiškas jau gaļai atšķirība nav... Tauku sastāvs ir arī galvenā atšķirība. Ai, te nav ko cepties, bullšits :D

Tas pats varētu būt ar cūkas steiku un šašliku, katru gatavo savādāk, bet nu garšu neesmu diži izjutis atšķirīgu vienādās marinādēs, tik vien, ka pati gaļas konsistence ir savādāk un ar to, ka savādāk "ēdās" tikai liekas, ka savādāk, patiesībā there is no spoon :muahaha::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

huzopiscv7ehjnwl31ro.jpg

P.S. Āpsim nav vāvere.

Neredzu kur es ko tādu būtu teicis.Manliekas,ka tev drusku ar smadzenēm nav ritīgi kautkas.Slims cilvēks tu esi tā izskatās.Un ja būtu kautkur kļūdījies,tad tas ir noziegums?Ej puišel ieskrien sienā mošk no tava pumpainā ģīmja parādīsies kas sakarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu kur es ko tādu būtu teicis.Manliekas,ka tev drusku ar smadzenēm nav ritīgi kautkas.Slims cilvēks tu esi tā izskatās.Un ja būtu kautkur kļūdījies,tad tas ir noziegums?Ej puišel ieskrien sienā mošk no tava pumpainā ģīmja parādīsies kas sakarīgs.

edit: KAUT KAS raksta atsevišķi, ibim.

Gifu-pacina-13.gif

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Neredzu kur es ko tādu būtu teicis.Manliekas,ka tev drusku ar smadzenēm nav ritīgi kautkas.Slims cilvēks tu esi tā izskatās.Un ja būtu kautkur kļūdījies,tad tas ir noziegums?Ej puišel ieskrien sienā mošk no tava pumpainā ģīmja parādīsies kas sakarīgs.

Aizver muti! Tev es neko neprasīju un šis "tvīts" arī nebija tev paredzēts. Ja neesi ievērojis, tad šajā forumā ir divas kastas - buržuji un proletariāts - pāķi no lauķiem. Attiecīgi, kā tu jau noprati, tu esi otrajā kastā, bet es pārstāvu buržujus. Un tagad pārsteigums tev! Buržuju un kungu "tvīti" nav paredzēti pāķiem no laukiem!

Ak jā! Vēl kas! Kaut kas rakstās ATSEVIŠĶI! Tāpat kā "kaut kur"!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Neredzu kur es ko tādu būtu teicis.Manliekas,ka tev drusku ar smadzenēm nav ritīgi kautkas.Slims cilvēks tu esi tā izskatās.Un ja būtu kautkur kļūdījies,tad tas ir noziegums?Ej puišel ieskrien sienā mošk no tava pumpainā ģīmja parādīsies kas sakarīgs.

Atkal esi ar savu stulbumu paspīdējis, veiksmi tev, salacgrīvas pāķi.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu visus jumsi satikt un pa vienam rindiņā izlauzt katram žokli un esmu pārliecināts ka men nesagādātu tādas problēmas neviens izņemot jūs,jo tādi kā jūs neko citu nezinat kā sēdēt pie mammīša nopirktā datora,spaidīt savu pumpaino sju un justies kruts.Davai varoņi,ja jav esat tik kruti un diršat man virsū tad kapēc negribat satikties un iedot man pa purnu,mīzeles esat?Davai sarunājam strēču.Jūs tur savācaties cik varat un kuri gribēja tie lielie sitēji man iedot pa purnu un atbraucat pie manis,lai varu visus jumsi pa vienam atskaldīt.Savādāk drusku zb ka tikai diršat un neko nedarat.Uz Salacgrīvu nebūs jābrauc diemžēl jums,jo no turienes jūs dzīvi netiktu laukā,bet Rīgā varam droši būs jums kur bēgt vismaz.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu kas ir šmurguļi ko?Mazgadīgie ņergas,mamma neļauj pēc 12 naktī nākt ārā no mājas.Tu bannāna galva savos 16 gados varēji bannānus ēst smilškastē nevis te smirdīgi dirst,un pilsētas nosaukumu raksta ar lielo burtu peģik tu tāds.Beaf vai kā tev tur sauca.Tu mazā bērnu pakaļa būtu ēdis savu sapuvušo vistu nevis dirsis.Nabags tu tāds,būtu labāk nestāstījis par savu nabadzību.Nabagi tik rimīšos iepērkas un maximās,un superneto.Vārdu sakot žēl ka nevarēšu jums izsist zobus tie kuri tēlo varoņus.

Link to comment
Share on other sites

Man ir bail no tevis. Ja brālēns vēl dzīvotu tur, tad noteikti sūtītu viņu manā vietā.

Beaf, tu mazā bērnu pakaļa, es to tā neatstātu, ja man nebūtu bail!

Link to comment
Share on other sites

Es jau labāk izvēlētos būt tāds kāds esmu un sēdēt pie mammītes datora, nevis būt infantīlam analfabētam kā tev :D

Strēču vācējs, var just, ka nekad neesi viens pret viens izgājis, māki tikai barā dirst :D

Bet būtu normāls prikols savākt cik var no gigna vien un aizbraukt ciemos :D Cik zinu, mums te normālu veču tīri pietiekami, lai izkāpjot no mašīnām daži jau pazustu :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

nodzīšu grebeni un visus naher piesitīšu. YEY BĻA!

p.s.

taisam gigna masīvo mītu- kautiņu. Naži un vāles atļauti, gāzenieces lieto tikai mīkstie un pediņi. Sievietes var sisties ar govs ķēdēm.

Link to comment
Share on other sites

Buržuji netērē laiku bradājot pa dubļiem, kuri jaucas ar lauku pāķu asinīm. Starpcitu - interesanti, kurš bija tas vietas nosaukums, ko es uzrakstīju ar mazo burtu. Lauki? ;)

Tagad klausies tu, pāķi no laukiem! Tu esi maziņš un sīks, un truls muļķis. Ko tu nesaprati no manis teiktā (rakstītā)? Tev nav jāraksta šajā "topikā". Gribi kaut kādas jēlības rakstīt - izveido jaunu topiku (vēlams, nosauc par topiku priekš lauku pāķiem) un raksti savu sviestu tur cik tev uziet.

Skaldītājs atradies! Skaldi malku mežā un rubī zināšanas savā tukšajā paurī. Ja man tevi būtu jāsit - es tev pārietu pāri kā skudrai. Es tevi samītu un tu pat nopirsties nepaspētu. Tu esi tik truls pāķis, ka man būtu pat žēl tavas vienīgās viltotās Dainis un Gatis bikses, kuras asiņainas un saplēstas pēc tevis sabradāšanas tev būtu kājās un par kurām tu raudātu gaužas asariņas.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Apstiprinu, ka manu datoru nopirka mamma un man ir pumpas. Un kauties es ari nevelos.

Un kas ir strēčs? :lol: Kads cits lauķis nevar iztulkot kādā cilvēkiem pazistama valodā? :)

Dainis un Gatis, AAAAA :superlol: Ble, zelts. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...