Jump to content
GIGN Forum

Epilācija


Dj_Stay
 Share

Recommended Posts

fuck, ja kāds no jums tiešām skuj ar skuvekli, vienalga elektrisko vai parasto, pautus, tad mad respect. Es nekad mūžā neuzdrīkstētos to darīt, jo simts punkti sagrieztos. Jums noteikti ir arī kaut kādas speciālas tehnikas, droši padalieties, jo man ir grūti noticēt ka pautus var tā vienkārši noskūt. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu tiešām, lol, pirmajā reizē bija mīzīgi likt pie olām, bet tagad vnk močīju pāri. Pat citreiz kārtīgi uzspiežu, ja kaut kas paliek un vel nekad neesmu iegriezis, vienīgi dirsā vienreiz sanāca, bet nesāpēja, tikai vēlāk slaukot tā kartīgāk dirsu sanāca noraut kreveli un brīnīties, nah man no dirsas tek asinis :)

Un ieteiktu uzmanīties, ja uz olām ir dzimumzīmes!

Link to comment
Share on other sites

Nu tiešām, lol, pirmajā reizē bija mīzīgi likt pie olām, bet tagad vnk močīju pāri. Pat citreiz kārtīgi uzspiežu, ja kaut kas paliek un vel nekad neesmu iegriezis, vienīgi dirsā vienreiz sanāca, bet nesāpēja, tikai vēlāk slaukot tā kartīgāk dirsu sanāca noraut kreveli un brīnīties, nah man no dirsas tek asinis :)

Un ieteiktu uzmanīties, ja uz olām ir dzimumzīmes!

Jap, olas vispār, manuprāt, ir 10x mazāk sāpīgi/nedroši skūt cik paduses vai feisu.

Link to comment
Share on other sites

Pec visaam shitaam sarunaam, vakar iegaaju dushaa un nodzinu olas...Forsha sajuuta... Pec noskushanaas,gan mans draudzinsh bija saraavies,kaa slieka gliemezh majinjaaa....

+1

Ziemu izlaidu un bija džungļi :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Sevi kopt un izdzīt sev pliku dirsu, manuprāt, nav viens un tas pats. :) Es arī skujos, skuju paduses, pielīdzinu bush`u, bet nodzīt pliku gan tā biš vēēēē... Būtu kauns ar puikām pirtī iet :)

Tas vienkarshi norada cik laukos cilvekiem saura pierite !

Link to comment
Share on other sites

Tas vienkarshi norada cik laukos cilvekiem saura pierite !

O, morālais kroplis atpakaļ! Bāz vien galvu atpakaļ savā dirsā, kur tajai īstā vieta, līdz šim bez tevis ļoti labi varēja iztikt.

P.s. Dirs cik uziet, mani tāpat silda sajūta, ka es esmu LABĀKS par tevi :)

Link to comment
Share on other sites

Tadus tekstus tava mamma tikai tev pirms guletiehanas saka. Ka tu esi labaks par mani :D taa tev kkada fobija ne ?

Labak aizej uzroc kartupeles vai fa jeb kadus darzenjus , lai varu nopirkt un tev diviti iedoot , lai tu vari sev jaunas dzinsas nopirkt :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ō, skatos, ka esi nolaidies vēl zemāk, ja sāc jau vecākus iesaistīt tēmās :)

Tavi prikolīgie teksti pat vairs nav smieklīgi, nekur tālāk pa kartupeļiem tā arī neesi ticis, izskatās, ka tev naudiņas kartupeļiem nepietiek :( Tā jau notiek ar tiem cilvēkiem, kas veic robota darbu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Calm down fellas. Bez jūsu smirdīgajiem tekstiem topiks bija labāk lasāms.

Runājot par skūšanos. Mana attieksme pret skuvekli un olām ir tāda pati kā macho, bet nu lasot šito visu cauri, laikam vajadzēs vien izmēģināt :D

Link to comment
Share on other sites

Jāā topicam nav ne vainas ! Tapē arī padalīšos !

Sākumā arī ar putām skuvu un nu nēē ritīga čakarēšanas. Ar parasto skuvekli, nu tādu pieklājigo ne tos lētos un pa sauso un aiziet !

Nav tik traki gar olam, bet tāds profiņš jau jutos, ka apm pustundas rūpīgo skūšanu gribēju pārvērst pa 10 min un mazāk, tad nu jāāā

iegriezu locekli nedaudz, bet nu pie pašas pamatnes, sākuma neko neko nejutu nu vispār jau neko nejutu , bet kad ieraudzīju asinis

domāju pizdāā miršu vai arīī loceklis nelietojams varēšu mest āra, bet nu pārgāja tecēt un viss ok tik maza skrambiņa :)! Pat aizskrēju noraut ķepa, lai redzētu vai viss darbojas un tad viegli uzelpoju! No tās reizes tikai pa mierīgo un viss ir, kā vajag!

Nu vispār nav jau jāskuj uz liso, bet var arī džungļus tā uz minimumu samazināt un daru to, jo ir patikami pēctam. Viss tur tāds svaigāks

un netraucē tās milzīgas kūsas , un arī kad kūsas ir minimālas tad ir kūūl viņš ar tāds dižens izskatas !

Tā kā uz priekšu TIKAI TĀ PA MIERĪGO !

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Jāā topicam nav ne vainas ! Tapē arī padalīšos !

Sākumā arī ar putām skuvu un nu nēē ritīga čakarēšanas. Ar parasto skuvekli, nu tādu pieklājigo ne tos lētos un pa sauso un aiziet !

Nav tik traki gar olam, bet tāds profiņš jau jutos, ka apm pustundas rūpīgo skūšanu gribēju pārvērst pa 10 min un mazāk, tad nu jāāā

iegriezu locekli nedaudz, bet nu pie pašas pamatnes, sākuma neko neko nejutu nu vispār jau neko nejutu , bet kad ieraudzīju asinis

domāju pizdāā miršu vai arīī loceklis nelietojams varēšu mest āra, bet nu pārgāja tecēt un viss ok tik maza skrambiņa :)! Pat aizskrēju noraut ķepa, lai redzētu vai viss darbojas un tad viegli uzelpoju! No tās reizes tikai pa mierīgo un viss ir, kā vajag!

Nu vispār nav jau jāskuj uz liso, bet var arī džungļus tā uz minimumu samazināt un daru to, jo ir patikami pēctam. Viss tur tāds svaigāks

un netraucē tās milzīgas kūsas , un arī kad kūsas ir minimālas tad ir kūūl viņš ar tāds dižens izskatas !

Tā kā uz priekšu TIKAI TĀ PA MIERĪGO !

:superlol:

Link to comment
Share on other sites

Urban, tu ar šito parādi cik nožēlojams esi, tiešām! Es arī dzīvoju laukos ( tevis dēvētajos), bet man kaimiņi ir ik pēc 10 metri! Govis vai cūkas, vai citi lopi nav, dzīvoju privātmājā, zāle jāpļauj un malka jaskalda katru vasaru un zini kas? Es jūtos krutāks par tevi, jo nedzīvoju dzīvoklī un nav jāiet uz solārīju, lai dabūtu iedegumu, kā arī jāapmeklē kačene, jo pats varu to visu sadabūt šeit, so get a life noob!

EDIT: Nē, tiešām, čalis dzimis Rīgā un domā, ka ir pasaules naba, tas ir vnk psc, kur cilvēkiem šauras pieres! Ne visi cilvēki ir dzimuši biezās ģimenēs un, lai par to nodristu ir tiešām jabūt stulbam! Es varu derēt, ka sēžot šeit, laukos, dzīvi izbaudu vairāk nekā tu savā piesmakušajā pilsētā!

EDIT2: Emo var vispār iet dirst!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...