Jump to content
GIGN Forum

Ikariam


Cilvēks-
 Share

Recommended Posts

Nesen sāku spēlēt ikariam spēlīti spēleju pasaulē alpha ,pats nesāku no 0,jo draugs man iedeva attīstītu savu akontu.Tad mēs ar viņu sastrīdējāmies ,negribētu par to iedziļināties,un viņš man atņema acc ,bet nu pašam no 0 negribētos sākt spēlet.Ikariamu spēlēju -/+ 5 mēnešus ,man liekas esmu apguvis ikariam precizāk jau 1 menesī apguvu ikariam tagad pilveidojos taktikas utt.Nespraudīšu batonus ausī ka esmu karotājs utt.Mana spēlēšanas taktika ir mierīga parasti notiek sekojoši izvēlos alianci ar kuru kopā darbojos(karoju,tirgojos,slēdzu līgumus,utt.). Tiem lielajiem karotājiem parasti pretinieku aliance aplauž ragus ;) . Varbūt kādam ir jau apnicis spēlet un grib adod kontu.Neko nesolu ,jo tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem kāda konts būs stāvoklī.Tikai apsolu vienu ka spēlēšu.Ja gadīgumā ar laiku apniks adošu īpašniekam bijušajam vai kādam citam.

Link to comment
Share on other sites

Hwanam ir taisnība, piedod. :( Lai tev veicas, dārgais draugs! Lai tava sāpe par zaudēto Ikarium akauntu tiek izkliegta pāri trejdeviņām zemēm un trejdeviņām jūrām! Un kad tu atradīsi meklēto, tu iedegsies kvēli balts, un tevis starotā gaisma rādīs ceļu arī mums - mirstīgajiem!

Vēl kaut ko stulbāku nevarēji uzrakstīt vai ielikt ?

Link to comment
Share on other sites

Ja netaisīsi sūdus un būsi sakarīgs alianses biedrs, varu piedāvāt kontu Beta pasaulē ar 360k punktiem, 7 pilsētām.

Atsūti pa PM savu skype niku parunāsim.Itka jau tādu neko nedaru , ka jau rakstīju aprakstā , spēleju ar alianci kopā .

Link to comment
Share on other sites

Es gan neriskētu un tādam sastrīdeklim akontu neuzticētu. Kas to lai zin, kad čalim atkal uznāks melnie? Paņems vēl visu alianci ar kodolieročiem uzspers gaisā vai arī ar warlocku armiju iznīcinās sabiedroto spēkus, kā rezultātā izcelsies lielākais militārais konflikts kādu visvarenā Ikariam pasaule jebkad ir pieredzējusi.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neriskētu un tādam sastrīdeklim akontu neuzticētu. Kas to lai zin, kad čalim atkal uznāks melnie? Paņems vēl visu alianci ar kodolieročiem uzspers gaisā vai arī ar warlocku armiju iznīcinās sabiedroto spēkus, kā rezultātā izcelsies lielākais militārais konflikts kādu visvarenā Ikariam pasaule jebkad ir pieredzējusi.

Nu nez, tur jāpaliek tik debīlam, lai kaut ko tādu izdarītu :slap:

Link to comment
Share on other sites

Es gan neriskētu un tādam sastrīdeklim akontu neuzticētu. Kas to lai zin, kad čalim atkal uznāks melnie? Paņems vēl visu alianci ar kodolieročiem uzspers gaisā vai arī ar warlocku armiju iznīcinās sabiedroto spēkus, kā rezultātā izcelsies lielākais militārais konflikts kādu visvarenā Ikariam pasaule jebkad ir pieredzējusi.

:D

Lūdzu pārādi kur rakstīts ka es ar draugu sastrīdējos dēļ ikariam ! Ikariam pat tuvu te nestāv , ja jau tev tik intresanti tad tas bij dēļ meitenes, kad pieaugsi tad sapratīsi.Kā jau teicu ar alianci savu nekaroju ,bet gan sadarbojos , karoju pret citām aliancēm + pret savu alianci ikariamā nevar karot .

Edited by Cilvēks-
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...