Jump to content
GIGN Forum

Bans Par To,ka Es Nezinu. :@


Aivis ceplitis
 Share

Recommended Posts

BAN ID: 83037

| ADMIN: Rozā Suņuks

| BANNED NAME: Pipuks007

| BANNED IP: 87.226.51.219

| REASON: Bhop Script

| TIME SET: 2011-04-19 13:44:26 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/83037

Mja. Par banij hop skriptu:/ Viņu varēja izmantot un pēķšņi nevar. LoL kā es varu zināt,ka vairs nevar. Būtu pabrīdinājis nevis licis banu uz mūžu. :@ Kāds paskaidros šī suņa tizlo uzvedību?

Link to comment
Share on other sites

Samaziniet banu uz nedēļu, es pa ātro uzliku uz prem.

Pupik man nav tevi jābrīdina par to, kas ir aizliegts vai nē. Un es Tevi biju brīdinājis jau par to, bet Tu uz to nereāģēji.

Tāpēc nāksies sēdēt atkal nedēļu bez Cs:s

Link to comment
Share on other sites

Sāksim lēkāt ar Bhop Scriptiem, nekas, ka viņi nav atļauti. Tad arī Cs 1.6 varat sākt lēkāt. Tas ir tas pats, kas Wh, jo Wh arī sastāv no sava veida scripta. Lietojot Bhop Script var daudz ātrāk pārvietoties, nekā normāli skrienot, vai cešoties pašam lekt.

Lai šis cilvēks arī sēž nedēļas banu, kā visi tie, kas ir jau par to banoti. Viņš nav nekāds dabas brīnums, kuru vajadzētu saudzēt.

Edit: Gucci, Tu mani aizstāvēji un citēji Gign likumu.

Mēs visi esam cilveki, tikai atšķiramies ar uzvedību un izskatu. Tāpēc jau kā minēju, nav neviens dabas brīnums.

Cerēza, domā, ka likumu gign`ā nav, un, tas tikai parādija Cerēzas zināšanas par likumi, kas tika sastādīts priekš Gign.

Un viņa nav lielāka par mums, jo viņa atšķirāš no krāsas :D

Edited by Little
Link to comment
Share on other sites

Atsaucoties uz gign.lv serveru kārtības rulli "GIGN serveros aizliegts lietot jebkāda veida palīgprogrammas, čītus, skriptus, kas var ietekmēt spēlētprasmi, monitoringu." šajā gadījumā bhop ir skripts un ir aizliegts par ko admins var piespriest sankcijas. Proti, šajā gadījumā, manā uztverē, sankcijā jābūt lielākām (bans vismaz uz mēnesi) jo arguments par nezināšanu ir norakstāms, un zinot Tavu divu banu vēsturi par WH, tas vēl irmaigs sods.Jo Tu vēljoprojām centies izmantot programmas, kas ļauj Tevi padarīt par labāku, veiklāku, precīzāku.

Negribu kļudīties, bet ja nemaldos reizi jau biju Tev uzlicis banu par bhop skriptu, bet IESPĒJAMS kļudos.

Rezumē:

Banu ir jāpamaina uz vismaz uz mēnesi, ja ne ilgāk, jo ņemot vērā faktus, Tava attieksme pret servera noteikumiem un cieņu pret godīgajiem spēlētājiem nav mainījusies, kas ir uzskatāms par vainu pastiprinošu apstākli.

Lēmums ir apstrīdams pie augstāk stāvošiem moderātoriem 30 dienu laikā, kopš bana noteikšanas termiņa.

p.s. Cereza, Tavs lēmums ir pārsteidzīgs un pretrunā ar servera noteikumiem. Suņuk, iesaku cīnīties par savu lēmumu :)

Bet, lai cik tas absurds būtu, cerezai ir tiesīga izlemt situācijas risinājumu, kas mums "mazajiem" ir jārespektē un jāciena kā paša lēmums.

Link to comment
Share on other sites

Dies pasarg, es nonjeemu, lai kaads uzliktu atpakalj uz nedeelju, nevis nonjeemu, lai neviens neliktu atpakalj :D Es vienkaarshi atcereejos, ka Nak3d kkad man teica, ka par bhop banu neliek, oh well, varbuut es nepareizi no vinja sadzirdeeju.

P.S. Un es nu neesmu taa persona, kas grib aizstaaveet pipuku :D rly, tak lieciet uz nedeelju un lai Nak3d tiek galaa.

Link to comment
Share on other sites

Ir bhop script, par ko liek ban...

Un ir

...

Paldies ka aiztāvi cereza. Zinu,ka neesmu nekāds perfektais,bet es labojos. Jo arcehz ar lieto skriptu un kā viņš paskaidroja bnij hopt ir pats par sevīm skripts. :) Sorry,ka nezinu un neviens nevar pabrīdināt,jo esmu banots par wh. :/ LOL mēs visi esam cilvēki un mēdzam kļūdīties :/

Link to comment
Share on other sites

Paldies ka aiztāvi cereza. Zinu,ka neesmu nekāds perfektais,bet es labojos. Jo arcehz ar lieto skriptu un kā viņš paskaidroja bnij hopt ir pats par sevīm skripts. :) Sorry,ka nezinu un neviens nevar pabrīdināt,jo esmu banots par wh. :/ LOL mēs visi esam cilvēki un mēdzam kļūdīties :/

Kļūdās 1x pipuk.. 2x jau ir slikti.. bet tu jau esi atkarīgs un to nekas nemainīs. ;) piedod, bet ja ar čītiem esi jau vairākas reizes pieķerts, saproti pats.

Link to comment
Share on other sites

:D pipuk Tu esi debībīla būtne. Tevi Cerēza neaizstāv, viņa balstijās uz to, ka kaut kad bija dzirdējusi.

Es Tevi par to brīdināju, Tu uz to momentu nelietoji, bet kad manis nebija turpināji lietot.

Un viņam pienākas bans par Bhop Script`u, jo es pildiju savu admīna pienākumu.

Gaidu atļauju viņu nobanot, vai arī uzliekat atpakaļ banu. Par Bhop Script (atkārtoju velreiz, tas pēc noteikumiem nav atļauts)

Link to comment
Share on other sites

...Sorry,ka nezinu un neviens nevar pabrīdināt,jo esmu banots par wh

Bans paliek lai izcies sodu...

FAQ


Punkts 1.1 GIGN serveros aizliegts lietot jebkāda veida palīgprogrammas, čītus,

skriptus, kas var ietekmēt spēlētprasmi, monitoringu.

Par 1. punktā uzskaitīto noteikumu pārkāpšanu spēlētājam var tikt liegta

iespēja spēlēt GIGN serveros (BAN) uz laiku vai patstāvīgi.

Noteikumu nezināšana neattaisno jusu rīcību!
Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

Ok. Es principā biju pret banošanu par bhop skriptu. Bet nu tā kā admini drausmīgi cepjās un principā visos turnīros ir aizliegts, tad nu atļauju banot par bhop skripta izmantošanu.

Tātad no šodienas par bhopa izmantošanu:

1. reizē - Aizrādījums (Kiks, slays, ect. shit)

2. reizē - Bans uz 24 stundām.

3. reizē - Bans no mēnešā līdz nenoteiktam laikam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...