Jump to content
GIGN Forum

Rokas Augšā, Visi Kopā Rokas Augšā...


Jurko
 Share

Recommended Posts

Tātad, mans stāsts būs īss!

Mana draudzene piedalās fotokonkursā ar megauuberbildi! 4.gif

Vienu reizi viņai 1600 balsis jau anulēja par kaut kādu mistisku šitu - bezsakarā!

Bet vienalga mēs balsojam un ir puslīdz ok! smile.gif

Tātad, es gribu lai jūs visi nobalsojiet par šo bildi no sava meila (ja ir vairāk kā viens meils - tad no visiem, kas jums ir!)

Sistēma vienkārša - ejam šeit ievadam savu e-mail un kodu, pēc tam ieejam e-mailā, kur uzklikšķinam uz apstiprināt balsojumu!

Lūdzu, lūdzu, lūdzu, izpalīdziet!!!

Viņai mājās nav PC, bet ja uzvarēs, tad dabūs balvā PC!

Balsot var vēl 2vas dienas, tāpēc, lūdzu, nobalsojiet no visiem iespējamiem meiliem un pasakiet saviem draugiem lai arī balso! rolleyes.gif

Būšu ļoti pateicīgs!

P.S. Kad nobalsoji, ieliec šeit kaut ko līdzīgu vārdam Done! vai Izdarīts! un cik reizes nobalsoji.

P.P.S. Par bildes kvalitāti un estētiskumu nediskutēsim wink.gif Viņai vienkārši patīk sirsniņas, tāpēc ielika tādu bildi!

P.P.P.S. Par offtopic šajā sadaļā - Dr.Pain, droši vari uzlikt kādu sodu!!

Milzīgs paldies jau iepriekš!

Ar cieņu, Jurko

Link to comment
Share on other sites

nobalsjou 1. reiz atnāk mails apstiprinu. pēctam mēģināju akal, bet mails nenāca, ja varēšu kādas pārdesmit vēl balsis sametīšu.

P.S. apsveicu dimenē, kura laikam aizvakar tev bija smiliez.de_750.gif

edit: atvainojos. izlasīju nuteikumus u ntur bij tekts, ka bvalsot var 1 reizi dienā

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kaut kāds mistisks konkurss!

Jā, balsot var vienu reizi dienā no viena meila, tāpēc jābalso no visiem jūsu rīcībā esošajiem meiliem, kā arī jāiesaista ģimenes locekļi un čomi - vēl tikai divas dienas - bet meitenei ļoti vajag datoru! smile.gif

P.S. Paldies, par apsveikumu!

Davai balsojam!

Link to comment
Share on other sites

Lūgums no vienas IP adreses vienas minūtes laikā nebalsot no padsmit meiliem, viņi domās, ka tiek ģenerēti e-pasti!

Bet nu pāris reizes jau var, ja ir daudz meili, nobalso no pāris - pagaidi kādu brīdi un balso no pārējiem, lai nedomā, ka tiek ģenerēti e-pasti!

Davai visi močī!!!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Es ceru, ka jūs netikai nobalsojāt, bet arī meilos apstiprinājāt visus!

Tiem kas nesaprata - pēc tā, kad ievadiet savu meilu un kodu jums uz e-pastu pienāk vēstule, kura ir jāapstiprina (jāuzklikšķina uz garā linka, kur atversies jauns logs ar paziņojumu, ka balsojums apstiprinaats), tikai tad pienāk balsis klāt, kad tās apstipra no sava norādītā e-pasta!

Paldies, visiem, kuri balsoja! Davai vēl!!! 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...