Jump to content
GIGN Forum

Enerģija


LeChuck
 Share

Recommended Posts

ok, man ir tā, ka pirmdienas ir kaut kādas melnās dienas. Skola sākas 8.30, iet līdz pus6, tad pus7 man ir darbs, kurš mēdz iet līdz pus1. Bonusā vēl nāk tas, ka pa vīkendu ir mazliet iedragāts dienas ritms. Joks slēpjas tajā, ka skolu es it kā normāli nosēžu, bet pēc tam jūtos kā sūds, vispār enerģijas nav darbam (darbs ir diezgan fizisks un prasa ātrumu). Nav kāds foršs veids, kā ātri iegūt enerģiju vakaram?

Link to comment
Share on other sites

es maucu dinamiitus, litrinju izsuuc un viss ok, tiesa veselu nedelju taa neies cauri, max esmu novilcis 48h, 24h izdzerot 1l dinamiita :D

atceros man kursabiedri rija kaut kadas tabljetkas, kuras var bez receptes nopirkt aptiekas, tas liek tavam smadzenem darboties un tiri fiziski tu nemaz nevaresi aizmigt.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

es maucu dinamiitus, litrinju izsuuc un viss ok, tiesa veselu nedelju taa neies cauri, max esmu novilcis 48h, 24h izdzerot 1l dinamiita :D

atceros man kursabiedri rija kaut kadas tabljetkas, kuras var bez receptes nopirkt aptiekas, tas liek tavam smadzenem darboties un tiri fiziski tu nemaz nevaresi aizmigt.

Var arī tā. Es savā laikā pa 0.5 katru trešo, ceturto dienu padzēru pāris mēnešu garumā. Beigās tomēr palika žēl sevis :)

Mildronāts ir labs no medikamentiem, optimizē šūnu skābekļa patēriņu. Mazā deva laikam bija bez receptes.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

es maucu dinamiitus, litrinju izsuuc un viss ok, tiesa veselu nedelju taa neies cauri, max esmu novilcis 48h, 24h izdzerot 1l dinamiita :D

atceros man kursabiedri rija kaut kadas tabljetkas, kuras var bez receptes nopirkt aptiekas, tas liek tavam smadzenem darboties un tiri fiziski tu nemaz nevaresi aizmigt.

nu man principā tāda problēma ir tikai pirmdienās, pārējās dienās to kaut kā var apvienot ar diendusu vai ko tamlīdzīgu. Dinamīts varētu derēt :)

Un kas tās ir par tabletēm? :D Nezini, kādu ekvivalentu, kas varētu pārdoties arī citur Eiropā? :o

Link to comment
Share on other sites

es maucu dinamiitus, litrinju izsuuc un viss ok, tiesa veselu nedelju taa neies cauri, max esmu novilcis 48h, 24h izdzerot 1l dinamiita :D

atceros man kursabiedri rija kaut kadas tabljetkas, kuras var bez receptes nopirkt aptiekas, tas liek tavam smadzenem darboties un tiri fiziski tu nemaz nevaresi aizmigt.

shark owns

dinamits garso pec curam, nekadu effektu nedod

Link to comment
Share on other sites

Tu tas baigais lietpratējs. Esi čuras garšojis?

Dinamīts ir normāls, bet no enerģētiskajiem dzērieniem vislabākie ir ar guarānu, bet nav ieteicas bieži viņus dzert.

ne, bet dzeltena dinamit pudele liek ta aizdomaties

Edited by Turismox
Link to comment
Share on other sites

Var arī tā. Es savā laikā pa 0.5 katru trešo, ceturto dienu padzēru pāris mēnešu garumā. Beigās tomēr palika žēl sevis :)

Mildronāts ir labs no medikamentiem, optimizē šūnu skābekļa patēriņu. Mazā deva laikam bija bez receptes.

Man jadzer Mildronaats lai asinsspiediens buutu normaals, tobish sirdij, nezvai tas buutu vinja gadijums?

Vienkarshi dziivo, kaa cilveeks, eed normalna visu no A-Z nevis vienveidigi, ieej normaalaa ritmaa, kad uznaak miegs papumpeejies, pataisi pietupienus un bus ok.

way to go

64993731-narcotics.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man patīk jerrico domu gājiens.! :)

Kad vasarā cēlos 3:30 un 4:00 uz darbu vajadzēja braukt [ darbs mežā ] , vnm līdzi cigarešu paciņa + 2l cola. Nezinu kas tajā kolā,bet vismaz miegs tik traki nenāk no sākuma. Kad iestrādājas, un kā pats minēji darbs fizisks + ātrs, tad par miegu vispār domāšana nenesās.

Link to comment
Share on other sites

Kafija, energy drink, čīfers, visi šie sūdi bojā aknas. Ja organisms jau pats nespēj uzlabot veselību, tad jau ir problēmas, un jāķeras pie ķīmijas, bet ja ķeras jau pie ķīmijas tad rēķinies, kad tev jav veselībai ir pizda! Labākais ir režīms, pareizs uzsturs, izgulēties, un dabīgos produktus ēst, nevis produkstus kas satur visus šitos smirdīgos E, čipsi, cola, McDonalds, viss šitais ir tikai veselības bojāšana! No rīta aukstā dušā, 1litru ūdens. Bet ja ir galīgā pakaļā, tad ej pie ārsta, lai izraksta zāles grendexīnu, stimulējoš, bet ja ir vispār pilnīgā pakaļā tad tikai kā jau jerrico minēja.

post-23323-0-82787900-1302632877_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...