Jump to content
GIGN Forum

4iter


pokor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da nu es jau saucu flashbacku #gign (vinsh iegaaja pa velti , jo frag/machine jau bija izgaajis) pats diivainaakais bija tas, ka vinsh skrien no vietas (pilniigaa panikaaaaa!!1!) jau tad, kad granaata veel nav izmesta un ieraudziita... ilgaak vinju neskatiijos 1. jo nevareeju / 2. domaaju ka nevien neticees tongue.gif

EDIT pokor drosminieks biggrin.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

fag/machine malacis, respekt puisim, ibal, tak taads netgames pro skaitijaas agraak smile.gif secinu, reku sleepjas vina varenais skills - WH! jau 1. raundaa vareeja pateikt, ka ir wh, jo puisis baigi smuki caur sienu vilka meerkji un tad novaaca to ct, kas bija uzraapies uz kastes smile.gif pats labaakais bija mometaa, kad pokors saaka spectot muusu varoni, kad jau bija skaidrs, tad pokors pateica - fag/machine s wh igrait, kas notika peec tam? fag/machine piechuraaja bikses (cisu, cisu) (tam nav nekaads sakras ar cs teamu icsu - i can see you) smile.gif un izsleedz chiitus, talaak jau redzeejaat, ka machiinai vairs pagalam neveicaas un vish pazinjoja, ka cs jau zb speleet un jaiet skatiities TV. ahahaahahah, kaa es zviedzu smile.gif

P.S. chomaks, laikam, domaaja panemt visus uz muljti, tipa es jau pro, mani visi zin netaa un pro nechiito, pro ir skills, YEAH RIGHT, fag/machine!

P.S.S. fag/machine = frag/machine, fag = pedinsh? smile.gif

P.S.S.S. system of a down - tentative (Hypnotize)

a, btw, fragas stati, pastieties kaada izaugsme skilla, no 980 liidz 1600+ smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

pro m/f ir piekjerts chiitojot.Veelaak arii nobanots.Uz muuzhu.Uraa.

P.S melt in the sun, melt in the sun. Who want's to come with me and melt in the sun ? smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

shame on you  confused.gif

atvainojos, prah^, kursh man paluudza paspektot f/m, bet es naivais mulkjiits neticeeju, ka f(ag)/m vareetu chiitot, atbildeeju, lai prah^ beidz jokot.

atkal pieraadaas, ka tomeer nevienam citam kaa sev uzticeeties nevar  wink.gif

nekas gadaas. thumbsup.gif

saakumaa ariii man likaaas, ka vins prosta ir labs speeleetaajs, bet veelaak, kljuva paaraak uzkriitosha vina speeja zinaat citu speeleetaaju vietas...

GIGN taadas lietas cauri neiet!!! smiliez.de_2477.gif taapeec agraak vai veelaak vinju atklaatu smiliez.de_2469.gif

Edited by Skipy^
Link to comment
Share on other sites

A BLJE 1vs1 TORNADO pa 5ls EBAL - ES PRO yoo ... Jasno aa ok ! <c> frag0tachka

btw - varu saderēt ka šo tēmu džeks pacels tornado lan party 2 kur varbūt es ari ar dažiem vecajiem aiziešu ... vajadzētu paskatīties kā viņš tur "REĀLI IERĒKS" par GIGn adminiem un ka viņš tāds reālš džeks , lol omg rofolmao O_O ^& stfu.gif janso ok lol ... "

kārtējais invalīds

paldies pokor par admina pienākumu veikšanu

( šo postu edītēju 5 riezes )

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

derēt ka šo tēmu džeks pacels tornado lan party 2 kur varbūt es ari ar dažiem vecajiem aiziešu ...

varbuut iemo4ii vinjam paris reizes pa procesoru no manis, ja satiec to zurkuleenu. busu tev ljoti pateiciigs, dabuusi cepumu un varbuut veel kaut ko

Link to comment
Share on other sites

interesanti ir tas, ka pat visstulbākajam maukulim forumā ir kāds... nu kaut vai līdzīgi domājošais - vienkāršāk sakot - kāds kas viņu nenodirš. Alvis bija izņēmums sad.gif

dīvaini ka neredzu šeit priecīgu mītu. Laikam šis vairs forumu neskatās.

Link to comment
Share on other sites

zinot viņa intelektuālo nabadzību uzskatu ka uz mačo postu viņš atbildētu:

Lol!1!!, kas man ar jums njuubjiem ko skaidrot, blje nekat uz tonadoo tur manzi zin -es jus visus 1vs1 v nuljah iznjemshu,,,../

Lol ... es chitojo - rof!ll ...!!!

Ps. Tas ka es uz to pārtiju ieshu ir maza iespeja, vienkārši būtu interesanti paskatīties uz to keksu ... pietam - invalīdus nesit...

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

smile.gif nenoliegshu wh bija man un iisteniibaa man smiekli naak. Visi sheit skaitaas ljoti lieli wh pazineeji , principaa man uzmaniibu pieveersa taapeec ka nebija normaali ka peekshnji visaas mapees tureejaas kd ~4. Vislabaakais ir tas ka es patstaaviigi ieeju ar wh jau kaadu garu laicinju pat nevaru pateikt kaadi 6 meeneshi jau ir kad esmu iegaajis ar wh. Principaa es sevi testeeju cik ilgi speeshu notureeties un nepieljaut kluudas lai mani nepiekjer , tiesa man tas izdevaas perfekti bet arii shitajaa momentaa nebija iipashi laba situaacija kur jebkursh vareetu pateikt ka ir wh. Principaa mani uz shito visu mudinaaja cepuks , kas mani ir konkreeti izvedis ar saviem solijumiem paraadiities tornado , dazhaados chempjos , bet neviens vinju nav acu galaa redzeejis . No nekurienes nevar uzrasties taads speeleetaajs , taapeec nevar buut ne shaubu par paliigprogrammu lietoshanu. Man nav nevienam nekas jaapieraada un sheit kaadam jalien dirsaa ka liela dalja sheit dara es aizeju no shitaa servera un taa buus mana pagaatne - dazham tas buus jauks gandariijums ko varees man visu laiku baazt degunaa , man tas neizsaka neko un taapeec neieshu taisiit pashnaaviibu ka mani piekjeera ar wh. Es te vairs neienaakshu un neskatiishos ko juus te esat man uzdirsushi uz galvas , varat mani nobanot no foruma , saita un no mirc chanela , mani tas vairs neietekmee un varu teikt ardievas. Un ja kaadam veel nav saprotams par ko es runaaju tad iisi sakot : man bija apriebushies tie dzheki kuri sevi nav pieraadiijushi un maajaas ar wh seezh un speelee - gribu lai tieshaam kaads vinjus piekjer . GL & HF in the future duuds.

p.s. : pokors malacis , labu darbu esi izdariijis !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...