Jump to content
GIGN Forum

Samurajs Lohs :)


eziic
 Share

Recommended Posts

Orģināls:

Nebūtu tu uzrakstījis vienu postu arī publiski un palicis marinēt gameadminu sadaļā, kur visiem jau tāpat bija skaidrs, ka es neesmu tāds [ievietot jebkuru skanīgu vārdu iz krievu valodas], lai ko tādu noveidotu, nebūtu neko publiski rakstījis. Tāpat centīšos iekļauties īsizmēra topikizmērā, jo tomēr 5diena. Tātad:

Šie visi nav mani posti, postu saturs ir jēls, es nekad nesāku teikumu ar mazo burtu un ja tas bija domāts kā aprīļa joks, tad apsveicu - neizdevās. Interesanti gan vai šāda rīcība no moderatora puses ietilpt noteikumu un ētikas normu rāmjos, bet tev jau krāns līdz zemei, tu vari atļauties. Redz kā sanāk - kad kādam no augšas nepatīk kāds parastais, mirstīgais cilvēks, tiek veidoti draudu topiki, ka nu tik tūlīt kādam kaut ko nogriezīs, jo, redz, viņš pārāk daudz rakstot, bet paši problēmas un personīgas antipātijas risinam šādā veidā. Lai veicas. :)

EDIT* Tāds alnis, pizģets. Viss posts pārlabots. Paldies.

Un modera labojums. Tas tā, lai nākamreiz vieglāk uztaisīt ctrl+c ctrl+v. EDIT* Izlabojis savu labojumu atpakaļ. lol.

Nebūtu tu uzrakstījis vienu postu arī publiski un palicis marinēt gameadminu sadaļā, kur visiem jau tāpat bija skaidrs, ka es neesmu tāds [ievietot jebkuru skanīgu vārdu iz krievu valodas], lai ko tādu noveidotu, nebūtu neko publiski rakstījis. Tāpat centīšos iekļauties īsizmēra topikizmērā, jo tomēr 5diena. Tātad:

Šie visi nav mani posti, postu saturs ir jēls, es nekad nesāku teikumu ar mazo burtu un ja tas bija domāts kā aprīļa joks, tad apsveicu - neizdevās. Interesanti gan vai šāda rīcība no moderatora puses ietilpt noteikumu un ētikas normu rāmjos, bet tev jau krāns līdz zemei, tu vari atļauties. Redz kā sanāk - kad kādam no augšas nepatīk kāds parastais, mirstīgais cilvēks, tiek veidoti draudu topiki, ka nu tik tūlīt kādam kaut ko nogriezīs, jo, redz, viņš pārāk daudz rakstot, bet paši problēmas un personīgas antipātijas risinam šādā veidā. Lai veicas. :)

Edited by eziic
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu par to editošanu? Samuraja profilā redzams, ka pēdējo reizi viņš šeit bijis pirms 17:00 un no moderiem šo topiku, cik nu manīju, visu laiku vēroji tikai tu, tāpēc pieņēmu, ka tu taisīji to šausmīgi orģinālo editu, jo citiem moderiem uz šo visu varētu būt, maigi sakot, [vēl viens skanīgs krievu valodas vārds]. Ja ne, svinīgi atvainojos. Postu autors katrā ziņā bija Samurajs.

Ja kāds nemanīja editu un ļoti grib redzēt, varu mēģināt atdzejot tuvu orģinālam.

EDIT* Nu ja, atkal labots. Vēlreiz atvainojos Lācim, sapratu kurš to dara. Lai jums veicas.

Edited by eziic
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pag, neko nesaprotu. par ko tu tur murgo? mans pirmā aprīļa joks ir šis. Tu kaut ko baigi esi uzēdies uz mani, pie tam es nesaprotu par ko. Tev joprojām kremt tas, ka toreiz apgraizīju tev tiesības? Tu taču pats saproti, ka pats jau vien biji pie vainas!

Ezīt, mosties, pienācis laiks izlīst no ziemas migas!

Link to comment
Share on other sites

Drama queen..

Viens lecīgs pridurs uzcepj sūdzību par to, ka kaut kāds random džeks uztaisījis spray serverī ar viņa bildi un viņam uzliek banu, kas pārvēršas 5 lapu cepienā. No mana konta moders aiz neko darīt raksta aizskarošus postus man pazīstamu cilvēku virzienā, edito manu sūdzību un visiem ir pie kājas, vēl izrādās, ka es aizdiršu forumu un man par to piedraud piegriezt skābekli. Un tu vispār nesmirdi te, ja nav ko teikt. Bet tavs posts taču nemaz nav offtopiks un foruma aizdiršana, kur nu. :)

pag, neko nesaprotu. par ko tu tur murgo? mans pirmā aprīļa joks ir šis. Tu kaut ko baigi esi uzēdies uz mani, pie tam es nesaprotu par ko. Tev joprojām kremt tas, ka toreiz apgraizīju tev tiesības? Tu taču pats saproti, ka pats jau vien biji pie vainas!

Tiesības serverī man ir un nē, es neesmu uz tevis uzēdies, uzēdies esi tu man. Un es neko nemurgoju - šeit apgrozās cilvēki, kuri redz arī tavu IP adresi un attiecīgi 'manu' uzcepto topiku adresi, abas sakrīt. Meh.

Edited by eziic
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bļeģ, nošaušu māsu!

anyway, diviem no tiem postiem ir mana ip. trešajam ir cita. skaidri zini, ka to nerakstīji tu?

Jā, un suni arī nošauj. Es visu dienu biju darbā, tur datoru neizmantoju. Varēji vismaz kā kārtīgs čalis atzīties un aizslēgt topiku, jo te tāpat nekas nemainīsies un visi taču ir skaisti un pūkaini. Ak jā, es teikumus rakstu ar lielo burtu un tava māsa - bez pieturzīmēm. Pie vainas noteikti ir tas suns, ka es jums saku.

Moder, ej tu arī nahuj.

Edited by eziic
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

īstenībā te viss ir skaidrs. neesmu ārsts, bet ieteiktu tev sākt ārstēties. nu jau tu brauc virsū Moderato pilnīgi par neko. Visi ir ļauni un par to tik vien domā kā nodarīt tev pāri. Man arī nekas cits visu dienu nav ko darīt kā domāt sazvērestību plānus pret tevi. Nu, uztaisīju 1. aprīļa jociņu. Jebkurš cits pieaudzis cilvēks būtu tavā vietā pasmējies un viss. Bet nē, tev jātaisa ziepenes no nekā. Tev ir kāda fobija, tev liekās, ka visi tevi ienīst, ka tev nav draugu, ka tu esi viens. Nē, tu neesi viens, tu esi nulle! Labāk paņem un paskaties uz visu šo no malas un redzēsi, ka tu pats esi tas, kas visus ienīst.

Man jau cash stāstīja, ka tu uz GIGN tusiem nebraucot, jo baidoties no manis, ka es tevi gribēšu sist. Kur tu vispār tādas domas rauj? Tas, ka man mājās ir bise un es šauju cūkas, nenozīmē, ka esmu ļauns cilvēks. Es uz pasākumiem braucu atpūsties, nevis vicināt dūres. Un nevienam līdz šim ar mani nekad nav bijušas problēmas (izņemot Gludekli, viņš pidiņš paslēpju laikā bija paslēpies man aiz muguras, tā ka nācās viņam iespert). Ja visi cilvēki būtu tik miermīlīgi kā es, tad pasaulē nebūtu karu un visi dzīvotu saticībā.

Piedod, ja atkal tevi aizskāru. Bet tā tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Ārstējies vien pats. Uz gign tusiem nebraucu, jo nav par ko un pie kā braukt, uz Liepāju aizbraucu un pie Divīša arī, jo bija gan lieka nauda, gan laba kompānija, tam nav nekāda sakara ar tevi, kāda vēl baidīšanās? Srsly? Pamosties.

Nu acīmredzot tev tiešām visu dienu nebija ko darīt, ja uztaisīji tādu sūdu. Nu baigais aprīļa joks - paņemt manu kontu un uzbraukt uz galvas diviem cilvēkiem, ar kuriem te cenšos uzturēt kaut kādu nebūt kontaktu - Gūdmenam un Murdziņam. Par ko tieši bija jāsmejas?

Nulle dzīvo tev biksēs - dienas vidū rakstīt postus no sveša cilvēka konta. Lūk, paskaties kā TAS izskatās no malas. Es te nevienu neienīstu un nevienam nepiepišos, katru reizi, kad sākas fleims, kāds pimpis izdomā man kaut ko uzdirst, jo viņam nepatīk tas kā es spēlēju serverī, rakstu forumā, dzīvoju, ēdu un diršu. Problēma slēpjas tajā, ka tev arī šis un tas manī nepatīk, līdz ar to tu otru pusi vienkārši neredzi. Un tu tāds neesi vienīgais.

Aizmirsu par Moderato - viņam nav ne vainas, ir daudz spēlēts kopā & stuff, vien kārtējo reizi jāieliek klucis kur nevajag. Atvainoties neatvainošos, ņemot vērā, ka es beigu beigās esmu tas, kuram piepišas par spamošanu forumā.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav interesanti, ka radošais aprīļa joks izspēlēts tieši no mana konta un ar rupjībām pret konkrētajiem cilvēkiem? Arī tu te vari droši nerakstīt tīri personisku apsvērumu dēļ, jo nespēj objektīvi spriest par situāciju dēļ fakta, ka arī tev es krītu uz nerviem. Brīvs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav interesanti, ka radošais aprīļa joks izspēlēts tieši no mana konta un ar rupjībām pret konkrētajiem cilvēkiem?

btw, ne tikai no tava konta. bet kā redzi, tu esi vienīgais, kam ar to bija problēmas.

Link to comment
Share on other sites

aaahahahahaha, nafig tu saki, ka esmu brīvs, mīkstā vāvere, tu! ir iemesls , kāpēc krīti uz nerviem, tāpēc viss ir objektīvi.

Iemeslu studijā! Bet tā forši, ar argumentiem, linkiem, citādi tu man jau zajebal ar savu gudro seju un diršanu tukšumā.

btw, ne tikai no tava konta. bet kā redzi, tu esi vienīgais, kam ar to bija problēmas.

Jā, man bija problēmas, jo man te kāds mūždien piepišas un pēc tava supersmieklīgā joka mans mērs kārtējo reizi bija pilns. Ja tu būtu vienkārši uztaisījis kādu foršu topiku vai ierakstījis kaut ko randomā nevis vērstu uz konkrētām personām, es noteikti pasmietos, jokus es saprotu. Problēma tāda, ka posti no mana konta

man jau sāk piebesīt tā tava līšana dirsā. sākumā bija forši, bet, kas par daudz, tas par skādi.

un

izskatās, ka tev alkohols galīgi nojājis smadzenes, ja tu tam tiešām spēj noticēt.

man fakin' nu nemaz neliekas smieklīgi.

Edited by eziic
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir pamatotas aizdomas, ka tu neesi lietas kursā par to kas te notiek, jo, spriežot pēc tava regošanās datuma forumā, dzīvo te nepilnu gadu. Redz, fleims feat. Eziic notika vēl kādu laiciņu iepriekš. Un es te šobrīd sev neko nečakarēju, man ir garšīgs alus un labs noskaņojums, žēl vienīgi, ka nesanāca šovakar aizčāpot līdz ČBK, bet noteikti to izdarīšu rīt, mani vienkārši ik pa laikam nomāc tādi pidiņi kā Fake, kas dirš diršanas pēc, jo tā vajag un viss pārējais, kas pēdējā laikā notiek forumā/serverī. :)

Ak jā, tavs posts ir tīrs offtopiks un foruma aizdiršana. Lūgšu Teddiju to ņemt vērā nākamreiz, kad rakstīs man draudu topiku.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir pamatotas aizdomas, ka tu neesi lietas kursā par to kas te notiek, jo, spriežot pēc tava regošanās datuma forumā, dzīvo te nepilnu gadu. Redz, fleims feat. Eziic notika vēl kādu laiciņu iepriekš. Un es te šobrīd sev neko nečakarēju, man ir garšīgs alus un labs noskaņojums, žēl vienīgi, ka nesanāca šovakar aizčāpot līdz ČBK, bet noteikti to izdarīšu rīt, mani vienkārši ik pa laikam nomāc tādi pidiņi kā Fake, kas dirš diršanas pēc, jo tā vajag un viss pārējais, kas pēdējā laikā notiek forumā/serverī. :)

Ak jā, tavs posts ir tīrs offtopiks un foruma aizdiršana. Lūgšu Teddiju to ņemt vērā nākamreiz, kad rakstīs man draudu topiku.

Kāda starpība, kad, kas ir noticis. To nekas nemainīs. Tu pārāk daudz kavējies atmiņās. Tu pats uztaisi tēmu ar nosaukumu, kurš sevī ietver personiska rakstura apvainojumus, tepat ieraksti, ka Fake ir pidiņš.. Zini, ko sēsi, to pļausi. Nav jāiedziļinās, lai saprastu, ka pats neej ne uz kāda tipa kompromisu, lai šo problēmu risinātu. Turpretim, pārējiem ir vēl viens iemesls, lai turpinātu trollot, krāmēt Tev uz galvas, piekrist Tev - krāmēt tam pašam Samuray'am, vēl kādam uz galvas. Ko tu ar šo topiku centies panākt?

Nu fakts, ka Samurays rīkojies kā kretīns, ja reiz kaut ko rakstījis caur Tavu profilu, jeb rediģējis Tavus postus pa savam. Arī fakts, ka Fake mēdz kaut ko ierakstīt bez jebkādas jēgas, bet tajā pat laikā, Tu, tā teikt, baro troļļus.

Un, ja reiz mans posts ir foruma aizdiršana un kārtīgs offtopiks, tad, lai vārno mani nost - nav jēgas dzēst postu, lai citiem radītu vēl lielāku ķīseli galvā par to, kas, ko un kur ir rakstījis, ja topiks tā jau ir sviests. :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...