Jump to content
GIGN Forum

Samurajs Lohs :)


eziic
 Share

Recommended Posts

Tu pārāk daudz kavējies atmiņās.

Vārdi vietā. Vienīgā problēma šeit tāda, ka ne es esmu tas, ka kavējas atmiņās. Man šad tad aizmirstas uz kāda pamatojuma viens vai otrs indivīds te uz manis fleimo un kādu sāpi es esmu viņa sirsniņai nodarījis, problēma šajā gadījumā jāmeklē otrā pusē.

Nav jāiedziļinās, lai saprastu, ka pats neej ne uz kāda tipa kompromisu

Kādā bezsakarā man būtu jāiet uz kaut kāda veida kompromisu situācijā, kad mani brutāli apliek un raksta stulbības ar manu kontu?

Ko tu ar šo topiku centies panākt?

To pašu, ko ar visiem pārējiem - lai kāds beidzot atver acis un saprot kāds sūds te notiek. Šādu situācijas iznākumu gan varētu pielīdzināt uzvarai SuperBingo skaitļu spēlē. Meh.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Joki-shmoki, bet man arii shkjiet, ka to divu adminu riiciiba (es zinu, kas juus esat), kas speeleejaas ar eziic kontu, bija diezgan debiila, jo, cik saprotu, tie posti, ko juus ierakstiijaat bija debiili + veersti pret eziic draugiem.

NOT COOL.

Link to comment
Share on other sites

btw, ne tikai no tava konta. bet kā redzi, tu esi vienīgais, kam ar to bija problēmas.

samuray, es saprotu, ka tava humora izjūta ir tāda interesanta, bet nākošreiz tomēr neisaisti tajā citus cilvēkus, pietiek ar to, ka ezis ir vienīgais, kuram ar šo visu ir problēmas, lai saprastu, ka tu esi smagi nomudījies...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...