Jump to content
GIGN Forum

Banned


jonathan
 Share

Recommended Posts

Ko juus tieshaam domaajat ar wh, ka es speeleeju? Demo baigo atshkjiriibu nevar redzeet, jo es tam pautam maacu speeleet apmeeram 3 gadus jau. Visu laiku speeleeja anglju serveros, a te peekshnji idinjsh izdomaa GIGN'aa ieiet. Un pats tizlaakais ir, ka vinjsh smejas par mani tagad!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ko ar tevi darīt, it kā jau visiem noteikumi vienādi. Lai arī kam, bet tev bija jāzin - citiem savu acc nevaidzētu dot spēlēt. Jo rodas šādas piņķerīgas situācijas. Nebūtu ļoti smuki atstāt tev acc, jo tas galīgi sagrautu visu gign politiku. Es vēl parunāšu ar samurayu, jerrīti, wormu, macho ko ar tevi darīt.

p.s. nekad nebūtu domājis.. ka ar jonothanu šādi sanāks, bēdīgi, bet taisnība.. ~_~

Link to comment
Share on other sites

Eu nu c'mon

| Parbaudam pieeju - STEAM_0:1:18380255: OK. Tavas tiesibas -

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 81658

| ADMINS: Teddy

| NOBANOTAIS NIKS: jonathan

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:18380255

| IEMESLS: aktivsbans97764

| UZLIKTS: 01.04.2011 20:46

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/81658

+--------------------------------------------------------

:(

Link to comment
Share on other sites

Okey, :D

Pasaki ka tavs bana ID var sakrist ar sho http://www.gign.lv/ban/81445 ?

Otrais bans gan ir tavs...TIkai tapec, ka ganjau teddy nemaz nezina par sho prikolu :)

aa un paskatas uz laikiem :D

Posted Today, 09:34 [izveidot topiks]

UZLIKTS: 30.03.2011 00:17 [bans, kad tika sanjemts]

Uzlikts pirms 10 minutem.

:P

Edited by achee
Link to comment
Share on other sites

:)

Ok, zheel, ka neiznaaca mazliet paardomaataaks tas aprilja joks, jo tas viss notieka diezgan spontaani darbaa, kad biju aizmirsis par 1. apriili un mans koleegjis sanjeema sms no savas meitenes ar tekstu "I'm pregnant". Nabadzinjsh nemaz neiedomaajaas, ka tas ir aprilja joks un saaka triiceet un raustiit valodu! :) Tad nu es lidojot cauri GIGN'am uztaisiiju fake banu. :) Bija interesanti palasiit, ko citi domaa. Un prieks par tiem, kas saprata, kas par lietu un speeleeja lidzi. Mazinjsh fujinjsh tiem, kas uzreiz jau visu uztveera meganopietni un norakstiija to uz aprilja joku, bet nu tas taa. Prieks bija redzeet, ka neskatoties uz to, ka ir ticis banots mans ip, dazh labs pat unbanu piedaavaajaas pirkt! :) Atceros, ka vienu gadu ap sho laiku tika vaakti ziedojumi jaunajam serverim un pirmajaa apriilii worms publiceeja rakstu, ka vinjsh ir nozagts un naudas vairs nav. Es no riita pieceldamies un izlasot to biju taa - WTF? :D

Interesanti :)

Ok, can i have my special powers back please! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...