Jump to content
GIGN Forum

Skaaabes Muteee


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

manam organam shobriiid ir neliels LOG OFF , REPAIRINGS notiek... Lietojot shos vitaminus,vinji tik tieshaam ir SUPER... Smadzenes aktivaak rukaa, lidz ar to nemaz dzert nevajag... Energy dahujaa joprojaam :) Un saalaati,salaati un velreiz salaaati :) Un protams KEFIRCHIKS alus vietaa :)

ee, tu dzēri jo smadzenes neaktīvi strādāja? Tak varēji jau gadus 2 atpakaļ uzprasīt, būtu tev ieteikuši vitamax. nebūtu nakts un rīta spama topikā 663lpp, bet tikai 63..

btw, padoms nākotnei - Ja tev nenāk laukā kaks, tad tev palīdzēs forlax! nevis alus ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tur jau ir tā lieta, ka mēs sākam domāt tad, kad ir par vēlu, man jau sen ir hronisks gastrīts dēļ akohola un vitamīna! Tākā nevēlu to sasodīto lēto alu un to4ku it īpaši! Dzīvo zaļi un būsi vesels, organisms atjaunojas līdz 40 gadiem, tālāk iet tikai orgānu saglabāšanās funkciju spējas!

Link to comment
Share on other sites

Good men es Tevi apbriinoju... Ja paliek hujova tak aizej pie aarsta, es zondi esmu rijis 4 reizes, ja paklausi aarsta noraadijumus tad viss beidzaas peec ~3 minuuteem.

Tu kaa pusijs - "Es nee, neriishu to huinju, labaak pisiishos pa gign forumu mekleejot kas par huinju ar kaut kaadaam kungja skaabeem."

:thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Shodien jau labaak... Iedzeru nedaudz coca cola...Shodien jau pagaidam , kungjis laikam stradaa...Rennie vel neesmu dzeeris,bet pipajis jau esmu pa 2vi laagi...Energy ripeles, miinus alhokohols,tass ir veseliigs dzives veids :) Vel tikai japiespiezh sevi saakt skriet :)

Link to comment
Share on other sites

Nu neko, labi, ka vēl izdomāts internets. Varēsiet atlikušos teorētiski iespējamos 40-50 gadus no slimnīcām savā nakts rīta spamā vēl rakstīt un atcerēties par saviem ikmēneša 100 kodieniem. Vismaz būs, ko atcerēties un ar ko pa palepoties.

Everybody f*cks up ones life on his own. (This isn't the best way though).

Edited by Crasher789
Link to comment
Share on other sites

Shodien jau labaak... Iedzeru nedaudz coca cola...Shodien jau pagaidam , kungjis laikam stradaa...Rennie vel neesmu dzeeris,bet pipajis jau esmu pa 2vi laagi...Energy ripeles, miinus alhokohols,tass ir veseliigs dzives veids :) Vel tikai japiespiezh sevi saakt skriet :)

Veselīgs dzīvesveids nav vitamīni un cigaretes + skriešana. Ja gribi sākt veselīgi dzīvot, tad varbūt sāc ar pārtiku... Nevis rij tikai salātus, dzēr pāris vitamīnus.

Link to comment
Share on other sites

Taaak kungja skaabes man jau paaris dienas pazudushas...Vienigi rijot shitaas ripeles, man melns kaks paradiijies..Bet tas varbut taa normali..Pipajot asinis arii vairak nav jaspljauj,kas vairaku meneshu garumaa mani nomocija...Tas nozimeee to ,kak es izveseljojos pamazaam, :) Nedzershana nes rezultatu :) Nu lab 7dien taj karstajaa laikaa kompanijaa,kafejuzhnjikaa laukaa 1nu alinju pie vakarinjam izdzeru,bet tas neskaitaas :) Bet ku labs vinsh bija...Uzhavnieks :) Uhhhhh!

Link to comment
Share on other sites

Tu spļauj asinis?!

Bija tads periods... bet tieshi kad uzpipaju..Pipajot, taa nee... Bet ta arii gruti bija saprast jo uzpipajot smaganas saka asinjot,bet ne vnm un iemeslu kapec taa nenoskaidroju... It kaa man taads sekls klepus,jau vairak kaa gadu,bet toreiz kad parbaudiju plaushas viss bija kartibaa... Gruti pateikt...Nu taa asinis jau nav taadas biezas,bet taads saarts spljaaviens,bet tikai pipajot..

Link to comment
Share on other sites

ja jaspauj asinis, cik zinu tas noraada par veezi.

A ja asinjo smaganas , un spljauj asinis? Tad lidz vezim taalu...

Tad jau man maz atlicis...Jasak atkal dzert... :blelohs:

Jo es pienjemu,ka ja man butu vezis, es d1rstu asinis, spljautu asinis, bet kaa jau mineju pipajot tikai tas notikaas...Tapec pienjemu,ka vnk kaut kaads iekaisums vareja buut...

Link to comment
Share on other sites

Man čoms sāka spļaut asinis kad mēnesi bija pīpējis elektrisko cīgu, pēctam painteresējās un noskaidroja, ka tur ir kautkādas vielas kas ir antifreeza sastāvā un no viņām konkrēti izkalst kakls (un vispār āda) un no tā arī asinis, pēctam atmeta un viss ok, moš no parastajām cīgām kautkas līdzīgs var būt.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Tā asiņošana ir saistīta ar tavu smaganu veselības stāvokli nevis vēzi. Smēkēšana rada kairinošu procesu smaganām, tā kā nemīz. Palasi kaut kur googlē par mutes higiēnu, vai pat īstenībā vari aiziet pie higiēnista. Mājas variants, iegādājies mīkstāku zobubirsti un aptiekā gan jau ir zobupastas kaut kādas ārstējošās un sāc pareizi kopt pažobeles. Man arī vienubrīd bija reizēm līdzīgi, bet tas ātri atrisinājās, saistība bija tik ar "neveseliem" zobiem, pēc zobārsta, higiēnista apmeklējumiem nekas tāds nav atkārtojies.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Jā............... btw, ja gadijumā sāc palikt dzeltens, tad zini, ka pārāk daudz esi sapīpējies. Un tur nav nekāda sakara ar ar A hepatītu vai aknu mazspēju. Vnk pacenties pāris dienas nepīpēt un viss būs oki doki. Protams, vēl jau vari uzprasīt padomu šeit, jo te cilvēki zinās labāk par ārstu ;)
Link to comment
Share on other sites

:lol: Jā............... btw, ja gadijumā sāc palikt dzeltens, tad zini, ka pārāk daudz esi sapīpējies. Un tur nav nekāda sakara ar ar A hepatītu vai aknu mazspēju. Vnk pacenties pāris dienas nepīpēt un viss būs oki doki. Protams, vēl jau vari uzprasīt padomu šeit, jo te cilvēki zinās labāk par ārstu ;)

Sheit tak ir daudz vairak cilveku,nekaa poliklinikaa aarstu... Un katrs ar kaut ko ir saskaries,lidz ar to man jau ljoti daudz kas ir palidzets..Tad kad es slikti jutiishos,nu pavisam slikti/slims, tad arii pie daktera aizieshu,bet taa neredzu jeegu, jo tfu tfu tfu,lidz shim neesmu taaa pa lielam slimojis..

Es jau 2gadus neesmu poteejies pret difeteriju, kaadas varetu buut sekas vai iespejas kaut ko sakjert?

Link to comment
Share on other sites

goodij, vot skaties. tu ej pa ielu, iekāp harčā(džkes tur slims ar visu bijis), aizej mājās.. mierīgi velc nost kurpes, neko nenojaušot, tad pa ceļam uz vannas istabu tev uznāk šķāviens, tu liec priekšā rokas UN PIDEC. Tu jau esi slims. :thumbsup:

p.s. pret difteriju nav jāpotējas katru gadu, bet tur laikam bija 3 potes kopā...

Link to comment
Share on other sites

goodij, vot skaties. tu ej pa ielu, iekāp harčā(džkes tur slims ar visu bijis), aizej mājās.. mierīgi velc nost kurpes, neko nenojaušot, tad pa ceļam uz vannas istabu tev uznāk šķāviens, tu liec priekšā rokas UN PIDEC. Tu jau esi slims. :thumbsup:

p.s. pret difteriju nav jāpotējas katru gadu, bet tur laikam bija 3 potes kopā...

Secinājums: Skaties, kur slāj, un brauc ar mašīnu. :)

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...