Jump to content
GIGN Forum

Nepārāk Radošs Šits


NaGe
 Share

Recommended Posts

Blin es par igoru IGORS the best MAn ON THE CSS.GIG.LV Respect

Un vispar ja godigi ted tie sikie tieshan loti besi ara ....

un tomer kautkadam respektam ir jabut pret tiem speletajiem kas ir jau ka teikt "pietiekoshi lielas personibas ieksh css.gign.lv"

Edited by Nikns
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jerrico, es nedomāju, ka te forumā apgrozās daudz nenobriedušu personību, kurus šis varētu traumēt.

te tomēr nav bērnudārzs.

Tur tu smagi kljuudies, lielaka dalja te ir siiki dabas briinumi. Visas shitaas stulbiibas, ko juus tur csaa runajiet siikie samaacaas un tad maajaas runaa shitas stulbiibas.

Pashiem jums vispar nav kauna? Kaut kadsu debilismus runat un tad te njirgt?

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, ka tas izklausas pabriesmīgi.

Reizēm arī debīlas lietas ir smieklīgas....

Ja tu būtu css serverī pabījis, tad varētu te visus nosodīt.

Beidz tēlot skarbu soģi, nepatīk - ignorē.

Edited by r1lexY
Link to comment
Share on other sites

Smiekliigi vai ne? Kad tav sikais sazadrotojies css kadreiz saaks runaat visus hujus, visaas formaas un visu paareejo matj perematj domaasi savaadaak :) Bet taakaa tad buus citi laiki, un citas lietas, tad visdriizaak par to pie dirsas :)

Link to comment
Share on other sites

Teddy cik noprotu, tad tu css, esi mazsvarīga persona, tāpēc to vajadzēja Naked izlemt ko darīt ar viņiem. Vari pacepties uz pannas, ja tev ir slikta humora izjūta.

Ūja, neperigibaj palku, pareņ. :evilmad:

Teddy's tomēr ir viens no galvenajiem adminiem un viņš savā ziņā var izdarīt to pašu ko es, piemēram nahrenizēt tevi par šādiem vārdiem. Vienkārši mums ir sava iekšēja noruna, risināt problēmas tam adminam, kas par attiecīgo serveri ir +/- vairāk atbildīgs.

Runājot par tēmu, tev ir jākontrolē lai šādi gadijumi turpmāk neatkārtotos. Un vienalga vai tas ir kāds pazīstams spēlētājs vai tavs labākais draugs. Ja Tu redzi, ka tiek pārkāpti noteikumi tev ir jāpielieto visi iespējamie veidi lai novērstu nekārtībās. Šajā situācijā, es būtu visiem bļāvējiem uzlicis mutes, ja turpinātos kiku, tālāk jau sekoto smeķīgs bans (var arī pēc silence, ja rekonektējas un turpina dirst ielikt banu, pēc Jūsu noskaņojuma). Lai arī šis bija samērā smieklīgi, lūdzu turpmāk pieturēties visiem CSS adminiem pie šādas stratēģijas, nevēlos vairs nākotnē redzēt šādu situāciju atkārtojamies.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par tēmu, tev ir jākontrolē lai šādi gadijumi turpmāk neatkārtotos. Un vienalga vai tas ir kāds pazīstams spēlētājs vai tavs labākais draugs. Ja Tu redzi, ka tiek pārkāpti noteikumi tev ir jāpielieto visi iespējamie veidi lai novērstu nekārtībās. Šajā situācijā, es būtu visiem bļāvējiem uzlicis mutes, ja turpinātos kiku, tālāk jau sekoto smeķīgs bans (var arī pēc silence, ja rekonektējas un turpina dirst ielikt banu, pēc Jūsu noskaņojuma). Lai arī šis bija samērā smieklīgi, lūdzu turpmāk pieturēties visiem CSS adminiem pie šādas stratēģijas, nevēlos vairs nākotnē redzēt šādu situāciju atkārtojamies.

Tad jau tu nekad nenāksi spēlēt css kad runāsi ar vīnogu un cereu pa skype, kamēr abi atrodas css, ne? ;) Savādāk tu pārkāpsi noteikumus. un Būs jānobanu sevi un draugus?

Link to comment
Share on other sites

Tad jau tu nekad nenāksi spēlēt css kad runāsi ar vīnogu un cereu pa skype, kamēr abi atrodas css, ne? ;) Savādāk tu pārkāpsi noteikumus. un Būs jānobanu sevi un draugus?

LOL kāds sakars tam visam ar šo? Tas, ka es runāju ar kādu kas spēlē nenozīmē, kas es kādam saku k-ko priekšā. Un pietam es esmu tikai 1x runājis ar viņiem caur skaipu un tas pat nebija spēlējot CS'u, tā kā uzzini faktus pirms runā.

Link to comment
Share on other sites

Es bez iemesla nerunātu vecīt. bet nu lai vai kā tev vienmēr ir galējais vārds. ;)

Nē, nopietni? Varbūt pastāstīsi kur slēpjas tas "iemesls"? Ja jau Tu aizsāki šo, es gribētu redzēt kādus reālus faktus par to, ka es ar kādu runāju spēles laikā un stāstu priekšā kur kāds atrodas, ja protams tev tādi ir.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau tu nekad nenāksi spēlēt css kad runāsi ar vīnogu un cereu pa skype, kamēr abi atrodas css, ne? ;) Savādāk tu pārkāpsi noteikumus. un Būs jānobanu sevi un draugus?

:unsure:

Ak nee, funny fact vieniigi, ka mees pljaapaajam par dziivi, nevis par css :(

Link to comment
Share on other sites

Naked, pieturēsimies pie tava spēles stila, un Cs:s serverī neviena necenzēta vārda vairs nelietošana sāks pastāvēt. Lielākā spēlētāju daļa dabūs MUTE un sāksies lieko banu rinda, tāpēc, ka šāds viens gadijums jums pacēla histēriju, tad vajag sākt uztvert dažas lietas ar humoru. Nevis sēdēt ar tizlu seju un teikt: " Nē, tas nav pareizi! "

Tad es MUTES likšu visiem pēc kārtas, kas pateiks vienu necenzētu vārdu. ;) Par rezultātiem neatbildu, jo tā pateica NAKed, ka jādara! No more fun!

Jerrico tev nav jauztraucās par citiem mazajiem bērniem, bet gan pa savu bērnu. Un vispār viņi so spēli spēlēt nedrīks. (Arī aizliegsi viņiem spēlēt?)

Link to comment
Share on other sites

Naked, pieturēsimies pie tava spēles stila, un Cs:s serverī neviena necenzēta vārda vairs nelietošana sāks pastāvēt. Lielākā spēlētāju daļa dabūs MUTE un sāksies lieko banu rinda, tāpēc, ka šāds viens gadijums jums pacēla histēriju, tad vajag sākt uztvert dažas lietas ar humoru. Nevis sēdēt ar tizlu seju un teikt: " Nē, tas nav pareizi! "

Tad es MUTES likšu visiem pēc kārtas, kas pateiks vienu necenzētu vārdu. ;) Par rezultātiem neatbildu, jo tā pateica NAKed, ka jādara! No more fun!

Jerrico tev nav jauztraucās par citiem mazajiem bērniem, bet gan pa savu bērnu. Un vispār viņi so spēli spēlēt nedrīks. (Arī aizliegsi viņiem spēlēt?)

Liitle, izskataas, ka tu ar savu tizlo domaashanu nejeedz izveerteet situaaciju un nesaproti kad jariikojas advekaati un kad nee. + veel visaa tu no sevis uztaisi ziloni, kaut gan esi tikai musha, un runaa nepiemeeroti ar cilveekiem, kurus tev buutu jaciena! Taa tiki turpini un nepaspeesi ne bikses uzvilkt kad neikeds tev jau peni buus nogriezis!

Link to comment
Share on other sites

Parādi kaut vienu spēlētāju kurš spēlējot css nav aizsvilies un nelietojis kādu aizskarošu frāzi.. Par piemēru ņemsim tevi Ak jel NEvaainīguma GURU>! Tāda nav. Tā kā ja tu nevēlies lai tauta lietotu necenzētu valodu pārej uz css for kids. ;)

Link to comment
Share on other sites

Naked, pieturēsimies pie tava spēles stila, un Cs:s serverī neviena necenzēta vārda vairs nelietošana sāks pastāvēt. Lielākā spēlētāju daļa dabūs MUTE un sāksies lieko banu rinda, tāpēc, ka šāds viens gadijums jums pacēla histēriju, tad vajag sākt uztvert dažas lietas ar humoru. Nevis sēdēt ar tizlu seju un teikt: " Nē, tas nav pareizi! "

Tad es MUTES likšu visiem pēc kārtas, kas pateiks vienu necenzētu vārdu. ;) Par rezultātiem neatbildu, jo tā pateica NAKed, ka jādara! No more fun!

Jerrico tev nav jauztraucās par citiem mazajiem bērniem, bet gan pa savu bērnu. Un vispār viņi so spēli spēlēt nedrīks. (Arī aizliegsi viņiem spēlēt?)

Es neesmu teicis, ka par vienu vārdu jāapklusina spēlētājs. Ir jāredz robežu kad šādas lietas vel ir pieņemamas un kad tās jau pārkāpj normas. Šajā gadijumā šāda lamāšanās, kas tika minēta augstākminētajos postos ir ārpus servera noteikumu robežām. Tev pašam ir jāizvērtē tas, kad šādas darbības sāk traucēt spēli citiem spēlētājiem.

Jāatceras, ka spēles VoIP ir domāts lai spēlētāji varētu runāt par spēlē notiekošo, nevis izrādīt savus advancētakos lamuvārdus un stāstīt to, kādu kluci viņš vakar ir nolicis. Ja cilvēki to nesaprot tad vajag to iemācīt ar tev pieejamām metodēm. Pāris reizes atrausies ar banu un turpmāk būs miers.

Ja gribat dirsties savā starpā vai pļāpāt par dzīvi, izmantojat citus sazināšanās veidus, kas netraucē citiem spēlētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...