Jump to content
GIGN Forum

Nepārāk Radošs Šits


NaGe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu principā beigās bija cereza, bet nu viņa neko no tās lielās izrunāšanās nedzirdēja

EDIT: Nu jā bija arī rozā suņuks

Nu jaa, taa ir mana saapiite, ka Igors nereidzho, kad es esmu ar vinju vienaa komandaa un peec pirmaa - kush - arii aizveras :(

UPD: Un nafig tad neviens adminchataa nerakstiija, kas tur notiek?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka Igoram nevajadzētu tik ilgu banu, jo tiešām pirmstam arī bija tie sīkie, kas viņu reāli nokaitināja, es domāju ka pietiktu ar pāris dienu banu, jo ikdienā Igors uzvedas +/- normas robežās.

Link to comment
Share on other sites

iisteniiba aneuzskatu par pareizu kko dariit ar suni, jo pat tad kad es ingame silencoju igoru, cereza vinju unsailenco jo tas tachu esot fun ar minju kko paljarxteet. maybe suns arii no taas reizes ir njemesi to veera or smtng :D

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka Igoram nevajadzētu tik ilgu banu, jo tiešām pirmstam arī bija tie sīkie, kas viņu reāli nokaitināja, es domāju ka pietiktu ar pāris dienu banu, jo ikdienā Igors uzvedas +/- normas robežās.

Cik zinu, tad Igoram esot 25? gadi(vēl esot meita), tur ar 30dienām būtu par maz. Ja 12 gadīgi sīči spēj šādi izvest cilvēku, tad tur tiešām jāiet ārstēties. Vai nu jāmeklē cits serveris.

Link to comment
Share on other sites

iisteniiba aneuzskatu par pareizu kko dariit ar suni, jo pat tad kad es ingame silencoju igoru, cereza vinju unsailenco jo tas tachu esot fun ar minju kko paljarxteet. maybe suns arii no taas reizes ir njemesi to veera or smtng :D

Tu vinju nosailencoji par to, ka vinjsh ar mani (!) sarunaajas, man bruninjieku nevajag. Anyway - vinjsh ar mani vienaa komandaa esot nekad nav uzvedies taa, kaa tajaa video.

Link to comment
Share on other sites

MUAHAHAHA i lol'd. lmfao

Tik episkas frāzes es sen nebiju dzirdējis. :D Piemēram "ar tavas mammas seju es pa..? ap ? ar pim.. nobraucu pa turieni bļe" :D:D

Ar Suņuku neko nedarīsim, viekārši atļauju nebaidīties un nākamreiz iešķiebt konkrētu banu, nevis ņemties ar mutēm un kikiem.

Teddy nafig Tu uzliki banu uz mēnesi? Pietiktu arī ar nedēļu. Un kāpēc tad Tu uzliki tikai vienam banu? Vajadzēja abiem.

Šis taču nava pirmais pasaules gadijums, kad spēlētāji savā starpā diršās.

Link to comment
Share on other sites

Tu vinju nosailencoji par to, ka vinjsh ar mani (!) sarunaajas, man bruninjieku nevajag. Anyway - vinjsh ar mani vienaa komandaa esot nekad nav uzvedies taa, kaa tajaa video.

ja butuu vnk saruna, es nepielietotu silence pravas ;)

Link to comment
Share on other sites

man jums ir cits jautājums.. Kapēc jūs to nedarat? Nak3d, viņš jau ar mutēm un gagiem neko nedarija, bet ja nekļūdos..tad viņš tajā pasākumā piedalijās ar lielu smaidu.

DUDE!

Nu ja jau Tu sāki k-kur līst, tad vajadzēja pabeigt līdz galam.

Un topika autors rakstija, ka admin ir kikojis un gagojis.

Link to comment
Share on other sites

1) Es banu neuzliku tīru uz savu galvu, vispirms parunāju ar Cerezu(mēs runājām par 3 mēnešu banu) viņa tam piekrita. Tā vietā es uzliku uz 1mēnesi

2) Ok, nav problēmu, pārliku banu uz nedēļu

3) Cheeky Monkey & Smile - statos zīmējas ļoti daudz negribēju uzlikt nepareizam cilvēkam.

4) xb komanda nav paredzēta tikai čīteru banošanai, droši var izmantot arī lai uz kādu laiku atslēgtu kaitinošus/traucējošus cilvēkus. Tas ir rakstīts css kārtības rullī 1. punktā. Šo visu var uzskatīt abusive player.

*abusive player - cilvēks, kurš vienkārši uzmācās ar debīliem jautājumiem, piepišās, taisa teamflashus, ir pimpis.

5)Sūdzību sadaļas 4. Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

Tobiš, tu vari izbanot jebkuru kurš tev nepatīk uz 3dienām, tev neviens neko lāgā izdarīt nevarēs.

Link to comment
Share on other sites

Klausoties man vēders sāpēja un no smiekliem asaras tecēja , nebiju ilgi šitā smējies. :D

Normāls puika , man jau sāka likties , ka tam 25 gadīgajam degradantam ir kaut , kādi nervu traucējumi :D

"Shut the fuc* off , i can't hear the enemy" :D

Jāskatās vēlreiz :D

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

KAs pa huiņām :D ? Kāds prikols uzlikt banu Igoram? Sīkie āksti sāk čakarēt cilvēkam prātu jau no paša rīta.. Ja es tiktu viņiem klāt es dirsas nozilinātu. Pietam.. Teddy.. ko tu vēlies tgd izdarīt? Tu serverī nebiji. Kā tu vari spriest par taisnīgu Spriedumu un banu? Sīkie āksti visu dienu visiem brauca augumā, arī man. ;) Tā kā ja man būtu jārunā, es arī butu nolicis tos sīkos pediņus par tādu valodu. 11 gadi bet jūtas kā ķēniņi.. Es uzliktu banu viņiem uz kādu mēnesi lai domā un saprot savu vietu.

Piedodiet par lamāšanos, bet man kretinē šis lēmums par banu igoram, lai gan abi sīkie smerdeļi bija vainīgi. PAskaties iepriekšējās mapes un paklausies/palasi viņu tekstus. Sapratīsi par ko viss šis bazas aizgāja. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...