Jump to content
GIGN Forum

Iekritis


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bla, SuperRembitji, tu esi attaisnojis savu niku smile.gif labak paskaties no gaishaas puses uz visu shito - tev buus siikais, nu cik tev tagad ir gadi? 16-18? labi, pienemu, ka 17 smile.gif , padomaa, kad tev buus 25, tavs siikais jau speelees cs, vareesiet kopaa saspeeleet, vareesi vinam iemaciit taisiit seerveri, buusies labaakie chomi, vareesiet pat klanu izveidot - "Papucis&Siikais". ja nopietni, tad blja, uzsveru blja, nekaadaa gadijumaa nekadus abortus netaisiit!!! ja mazais ir, tad vinam najodo dziiviiba, luudz saviem un draudzenes senchiem paliidziibu, lai materiaali atbalsta utt. riikojies!

P.S. +1 latvietis smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Teeks, ko es veeleejos piebilst -

1) Uz Superrembo nika uzspiezhot, tur var apskatiities vinja dzimshanas datus, ja tie ir pareizi, tad Superrembo ir 16 gadus vecs.

2) Superrembo tak pats toreiz rakstiija, ka dziivo dziivoklii ar 5 noveeroshanas kameraam un sazin ko tur veel, taa, ka par vinja vecaaku materiaalo staavokli, man shkjiet, viss buutu skaidrs, un taadaa gadiijumaa es tur neredzu probleemu. Nu lai tak siikais aug, kameer SR pats saaks pelniit naudu sevis, siikaa un savas meichas uztureeshanai, tikmeer lai vecaaki biku pasponsoree. Kamoon, ja nauda ir, tad kaapeec to nevareetu izlietot deriigiem meerkjiem un dziives vajadziibaam?

Link to comment
Share on other sites

neaizmirsisim to ko mums macija ap 8as klases 2o pusgadu veselibas maciba aborts = lielu iespeju nedabut meichai vairak bernus pec gadiem kad vinja saks par to doma + taus pirmdzimtais bus noskalots poda

P.S. ja neesi redzejis ka to dara, labak noskaties un sapratisi, tadu navi nevienam nenovelu ...

Link to comment
Share on other sites

kapēc uzreiz ir jāvedina uz tādām domām ? kapēc vienmēr vajaga domāt, ka būs vissliktāk ? un man skatoties palika pretīgi

menik, iemaacies lasiit vai pamaacies anglju valodu

maverick, tu esi daunis

narkoze, ja ar abort mission tu biji domaajis kaa ieteikumu taisiit abortu, tad tu esi veel forshaaks par mavericku

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

16 gados berns unsure.gifABORT MISSION!

Es ta ari nesapratu, mosk ari pavirshi lasiju,

bet kur bija p...eziitis ?!

bet ko par to saka tavi vecaaki ?!

smiliez.de_2428.gif

pielikums - Bernam bus "jauni" vecaki 4.gif

narkoze, ja ar abort mission tu biji domaajis kaa ieteikumu taisiit abortu, tad tu esi veel forshaaks par mavericku

da nemiz man ir 38,9t' nedomaju, jo nezinu, ka tas ir,

isteniba, ja man ta gaditos, es gaiditu atbalstu no vecakiem un audzinatu savu kexu, bet es labak gribetu meiteniti, bet vienalga, ar milestibu iesaku tev rembo vinju audzinaat !

Edited by narkoze
Link to comment
Share on other sites

eksistee arii taada lieta, kaa atteikshanaas no beerna (patversmes variants)

nu ja taadi ir tavi iistie dziives uzskati, ta tevi vajag noshaut... tas ir veel debiilaak par abortu...

dry.gif

SR, nu kaa tad iisti ir? tev senjchiem pikjis ir? ja ir ta jau buus ok, bet, ja nav, ta tu esi sadirsis savu dzivi.. apsveicu... nav ko domaat ar locekli...

p.s. darbu mekleet nav obligaati, labaak izmaacies un tad, senjchi vienmeer izvilks... wink.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

jaa tiesham vai tavi un meitenes vecaki to zina ?

btw mahmed tu esi slims ta jau vairs nau tikais SR problema bet ari meitenes un es shaubos kad meiteneis pec 10 gadiem iegribesies sev bernu un ginekalogs pateiks sory tev bija aborts kuru veica kads nemakulis un kko sapisa. ..

Link to comment
Share on other sites

Es visu nelasiju nebij laika jus komentarus. Bet palidzibu es domaju kur jus varat ieteikt stradat ar pamatizglitibu un sada zinja. Jo kaut ka vajdzes izdziivoot. Meitenei ta 16

Klau, flashbackam bija punkts. Tev tak senchi ir diezgan turīgi (tas tā maigi teikts). Nedomāju, ka tev vajadzētu uztraukties par darbu. Uzprasi čiksai kādas ir viņas domas par situāciju un ko viņa domā darīt un, manuprāt, ar vecākiem arī tev vajadzēs parunāt. Jo bērns - tā ir pieaugušo lieta, par to nespēs izlemt divi 16gadīgie un nedomāju, ka kāds no šī foruma. Izrunājies ar vecākiem un kad viņiem būs pārgājis nelielais šoks par to kas noticis, viņi spēs tev dot pareizo padomu.

vbyuer - nākošreiz ar tādiem "prikoliem" tu tik viegli cauri netiksi.

Link to comment
Share on other sites

savāc 60 Ls un taisiet abortu (jā, abi kopā). nabaga meitene, es zinu vienu, kura dabūja taisīt abortu 15 gados zaban.gif

komplikācijas iedragā veselību un pēc tam ir liela iespēja, ka nebūs bērnu vispār.

tikai jāskatās pēc meitenes ģimenes... ja var kautkā piemānīt vecākus, tad visu varētu izdarīt.

bet ja tev galva nestrādā un cs daudz spēlē, tad tu esi žopā... ej uz bērnu krīzes centru wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

taps, tu jau biji beernu kriizes centraa?

ja nu rembo saleeja par tiem turiigajiem senchiem, taadu domu juus nepielaujat? virtuaalajaa videe visiem ir bagaati vecaaki, draudzene supermodele, pedeejaas markas bumers utt. bet kaa ir patiesiibaa? shito putru buus gruuti izstrept, bet nedomaaju, ka to vajag liidz pedeejam sleept, vajag pateikt senchiem, jo vini zinaas labaak kaa riikoties, ibitiit matos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es tās norādes neatceros, bet vairāki punkti, kas to visu samērā jēdzīgi apstiprināja, bija gan. senči viņam toč ir naudīgi.

kas attiecas uz situāciju, es nevienā brīdī pat nepasmaidīju. nu lai kāds būtu cilvēks, bet jājūt līdzi tomēr ir. iedomājieties, ka ar jums tā notiktu - sīki esat, seksu gribas, ja vēl pagadīsies tāda pati sīce par draudzeni, kura nezin kas un kā, tad pašiem būs maza dzīvībiņa uz sirdsapziņas.

nu vienalga, vienīgais, ko varu ieteikt- padomā par meiteni. aborts ir sūdīga izvēle. nedomā par savu dzīvi, vispirms jāsaprot, vai viņa tagad būs gatava rūpēties par bērnu, vai ne. un tikai tad var domāt par sevi, savām domām un stāvokli. tāpēc ka ne jau tu par sīko rūpēsies, bet viņa.

Link to comment
Share on other sites

nu ieteiktu padomat sekojosi:

1. Ok ja atstaj bernu, kas isteniba ir ok. BET vajag padomat - ko tev ta meitene isti nozime? Es jau ta izsti neesu informets. Ja vina neko neneozime un isteniba ja nesaskati bernam ipasu nakotni tad ABORT, jo iedomajies, ja tu pieaugtu un prasitu - eeeem mamm vai teet a kur mamm vai teets? tev pateikt - emmm mammm ir arzemes vai teets ir jurnieks, tajpat laika zinot, ka tu esi isteniba dabas kluda. Reti ir taa, ka berns peeksni vieno dvus svesus cilvekus. Kaut ari esmu tik naivs un ticu tam, bet tas ir tikai es.

2. Ok Aborts. Sekojosas sekas manuprat - 2a)ja nu meitenei noiet greizi operacija un nekad vairs nevar but siikie. 2b) ja nu pec gadiem isteniba tu gribi peksni but atpakalj taja diena (pasi zinam par ko domajam). Sitaa var teikt un teikt un vel nebus gana, bet galvenais

3. Dodat zinu senciem un ja vini nav kautkadi fakin dzeraji vai debiliki, vini zinas ko teikt. Prieks tam jau vini domati. IZDOMA LABI, jo ja goigi laiks vel mazliet ir

Did it help?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...