Jump to content
GIGN Forum

Summer Sound Party Liepaja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Pēc tā, ka kļenčī naudu, jo viņiem vel nav ne iegūts respkets apmeklētāju vidū, ne programma, ne arī mākslinieki.. ok, ok Gustiņs un GA ir, bet nu...ar to ir par īsu. Par pārējām grupām, sory, bet neko nezinu. Čil?

Iekams neesi iepazinies ar tīmu, kas pie šitā visa strādā, tad tu varētu iet nahuj.

p.s. pačukstēšu, ka tūr piedalās arī daļa no BBP tīma (džeki, kuriem tu it kā uzticies, hah)

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

Iekams neesi iepazinies ar tīmu, kas pie šitā visa strādā, tad tu varētu iet nahuj.

p.s. pačukstēšu, ka tūr piedalās arī daļa no BBP tīma. Un ja tomēr tev vel neradās ticība, etc. sūds, kas liktu noticēt tam visam, tad... sūdīgi Tev!

Priekš kam man ar kaut ko ir papildus jāiepazīstās? Man, kā apmeklētājam, ir jāpietiek ar to, ko var redzēt mājaslapā. Ok, varbūt pāršavu pār strīpu ar izteicieniem, bet vēl kaut kā nav sajūta un tā "BBP" gaidīšanas dzirkste, ka festivāls būs izdevies, nu kā jau parasti BBP, ja vien laikapstākļi tur neiejaucas.. Ļoti iespējams, ka tad kad redzēšu programmu manas domas mainīsies. Un galvenokārt, tas man arī nepatika..

Divām dienām, bet nu whateva.

Kā var spriest par pasākumu, pirms tas pirmo reizi ir noticis.

Priekšnojauta? Intuīcija, bla bla bla

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Jāgāž un jāprasa goodmenam naktsmājas. ~_~

Cash cik nojaushu jau pie manis gribees palikt :) Par ezi gan neko pagaidam nezinu :) T0massu gan jau uz iestiklotaa balkona arii vareetu izguldiit :) Ahhh jaa pachuksteeshu ka pie Nightmare~ mes vareetu paardiities :DD Vinsh driiiz buus 1ns :muahaha:

Ohhh IvO FOMINS buuus :) Nu jau man saak patikt :)

Link to comment
Share on other sites

cik tālu gūdijs no spota dzīvo? atceros, ka nebij neko tuvu.

30-40minutes pastaiga un sutinot alkohola atliekas :) Bez sutinashanas raitaa soliii 25min :) Ar taxi 5min brauciens 2LS :)

P.s. shobriid izskataas,ka tomer pie Juuras vairums skatuvju buus :)

post-7735-0-15214100-1301045538_thumb.jpg

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Heh, no manīm vispār izskatās, ka 5min gājiens ^_^ Bet nu pie manis vēl dzīvo daži cilvēki un es nevaru izdomāt kā lai viņiem pasaka, ka viņiem būtu jāsāk domāt par savu dzīvokli, jo man tur vairs nav vietas :D Bet pasākums paliek ar vien kārdinošāks :)

Jopcik, pats Fonteins ar kāps uz skatuves :DD

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

hehe! esmu bijis uz pēdējiem 5 BBP, nez vai braukšu uz šīto jaunizveidoto murgu.. tīri dēļ pasākumiem, prikoliem@telšu pilsētiņa vien ir vērts braukt.. no tā Guana Apes tč ausis krīt nost.. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu kas ir mainiijies :) VAi braukt gribeeju ir vairak kljuvushi>? :) Pagaidam gan izskataas ka buus ATSTOJS :)

gan jau saradisies :D es pats personigi noteikti ka parasti skandinasu ka neiesu un izdzirdot muziku 3 minusu attaluma aizskriesu pats pirmais :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Dirsā ir, Monta uz vecumdienām palikusi nepievilcīgāka. Lai gan kurš uz mežu brauc ar malku...

Domāju, ka ieradīšos. Kur tas laiks, kad ar Tevi un Larinu kvasīts. Ar Nightmare arī jaunākās pedofīlu tendences jāpārspriež :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dārgi, sūdīgi un tikai 2 dienas tad, kad man iekrīt vēlā maiņa. Un jānorukā arī sestdiena, visticamāk. Piekāpt uz kādu aliņu pludmalē gan jau varētu, bet maksāt padsmit latus, lai paburzītos skatuves priekšā, kur dzīvajā uzstājas... kas tad tur normāls beigās uzstājas (?) nav īsti man pa prātam. Dzērušas meičas pa visu pludmali varēs copēt, arī alkohols tur nekāds ekskluzīvais nav + mūziku var dzirdēt līdz pat ezermalai, tāpēc neuztraucos.

Link to comment
Share on other sites

Dārgi, sūdīgi un tikai 2 dienas tad, kad man iekrīt vēlā maiņa. Un jānorukā arī sestdiena, visticamāk. Piekāpt uz kādu aliņu pludmalē gan jau varētu, bet maksāt padsmit latus, lai paburzītos skatuves priekšā, kur dzīvajā uzstājas... kas tad tur normāls beigās uzstājas (?) nav īsti man pa prātam. Dzērušas meičas pa visu pludmali varēs copēt, arī alkohols tur nekāds ekskluzīvais nav + mūziku var dzirdēt līdz pat ezermalai, tāpēc neuztraucos.

nu buus gustavo, cik ilgi tas gan janoskaidro, jo viss parejais neinteresee, jo ilgak, jo realaka ir ierashanas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...