Jump to content
GIGN Forum

Xnextmap


fragn
 Share

Recommended Posts

Хочу попросить "f" флаг на War3 сервере ( xnextmap, xmap). На самом деле нужная команда..

Иногда не хватает 1 или 2ух голосов чтоб поменять мапу, ибо кто-то из игроков не специально нажал 2 когда было votemap. Или приходится ставить votemap всего на одну мапу, когда на самом деле кто-то хочет играть что-то другое... И тогда можно воспользоваться xvotemap на 2е мапы, и поставить ту карту, за которую было отдано больше голосов. В этом случае надо команду xmap или xnextmap. Чтобы поставить мапу без всяких проблем.

Уверен что не будет проблем, с использованием этой команды %)

( Sorry par krievu tekstu, bet nu shoreiz bij slinkums rakstit LV :D )

PEACE AND THANKS PAR SAPROTISHANU =]

Link to comment
Share on other sites

Domaju,ka NEE! fragn ir no tiem miil speleet 5mapes pa rinkji! dd2,nuke,inf,aztec un cpl! Parejaas ignoree! Pie tam kaa zinaams ar vinju viena otra problema nesen bija saistibaa ar savu chomu Thugu! Taaa kaa ANTI,bet taa jau nekas pret vinju! nav! tiko dabujis knapi acc jau prasa nez ko!

Link to comment
Share on other sites

Domaju,ka NEE! fragn ir no tiem miil speleet 5mapes pa rinkji! dd2,nuke,inf,aztec un cpl!

Полнейший бред%) Играю и ставлю часто на вар3, такие мапы как - oilrig,storm,cpl_strike,siege...ибо дефаулт надоедает%) так-что не придумывай. =]

Link to comment
Share on other sites

ne 4ego ne mogu skozatj plohova za fragn, neznaju skok snim igral on postojanno sprawivaet mozet postavitj kakuju oldshool map, nu esli 4estno dumaju s etim flagom u nego problem ne budet!!! REC.

P.S. mne bi toze ne pomewal flag xmap :)

Link to comment
Share on other sites

ne 4ego ne mogu skozatj plohova za fragn, neznaju skok snim igral on postojanno sprawivaet mozet postavitj kakuju oldshool map, nu esli 4estno dumaju s etim flagom u nego problem ne budet!!! REC.

P.S. mne bi toze ne pomewal flag xmap :)

davajte sje 4iper budjem sprashishwatj xmap?

Link to comment
Share on other sites

esli 4estno goodman mne on ne nado i neznaju esli i napiwu kogda nibutj, to toko radi togo 4tob on bil nu tipo vot u menja estj etot flag i vsjo :)..Bez xmap o4enj daze sebja horowo 4ustvuju,prosto zalko 4to xmap xnextmap na odnom flage, v drugoj raz zahodiw no4ju ljudi prosjat 4tob postavil nextmap toze haroweju, i ho4etsja im pomo4j i ne magu,Izvenajusj za spam.

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, ka daudz par aatru tiek prasiits peec shii flaga. Un kaa jau chalji mineeja te, nesenais atgadiijums ar thugluv un veel taa chatoshana/speeles komenteeshana ar baltajiem burtiem. Nebuutu pareizi, ja tagad pieshkjirtu to komandu!

Link to comment
Share on other sites

Viss jau būtu forši, vienīgi es sen neesmu redzējis NEVIENU, kas saprot kam šī komanda ir domāta un kā viņa būtu jālieto PAREIZI. Vienkārši nereāli krīt uz nerviem, kad kāds malacis nevienam neko nejautājot un vadoties pēc saviem personiskajiem ieskatiem ar xnextmap palīdzību dienas vidū nomaina, piemēram, vertigo uz dust2 vai nocancelo sabalsotu voti, jo viņam, redz, sabalsotā mape nepatīk un foršāk ir fragot oilrigā pie T. No offence.

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, ka daudz par aatru tiek prasiits peec shii flaga. Un kaa jau chalji mineeja te, nesenais atgadiijums ar thugluv un veel taa chatoshana/speeles komenteeshana ar baltajiem burtiem. Nebuutu pareizi, ja tagad pieshkjirtu to komandu!

lol :DDd ar thugluvu viss ir ok. jau visu reshili, ko tgd katru reizi par to runat ?

prasu sho komandu,tpc ka reali vjg. jo l1nk1ns vnk tgd nav redzams @war3. un tikai pikasomonam ir shis flags. no tiem adminiem kuri @ war3 "часто игражт" ar f flagu.

Link to comment
Share on other sites

visi, kas pēdējā laikā ir dabūjuši xmap to lieto nevietā, nevis kad nokrashojas serveris vai pietrukst viena balss, bet gan, lai bez votes uzliktu to ko grib! Man nekas nav pretī, ja man pajautā kādu es gribu un tad to uzliek, bet ja paši uz savu galvu nomaina tas gan nav forši! Un fragn tu esi pārāk zaļš, so ANTI!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Visā visumā viss ir atkarīgs no tā, kurā laika posmā spēlē. Pa dienas vidu xnextmap vai xmap nav vajadzīgi, jo pārsvarā cilvēku masa ir un turpina ienākt, ja kāds iziet dēļ neapmierinošas mapes. Bet vakaros, kad parādas nestandarta kartes cilvēki pazūd attiecīgi krasi ātrāk nekā viņi spēj pienākt klāt. Es pēdējā laikā biežāk parādos serverī, jo iekš wow vairāk vai mazāk viss sakačāts un ja nav ar ko spēlēt arēnas, tad sēžu lupiju seriālus vai spēlēju cs.

Kā piemēru varu minēt pagājušo vakaru. Ienāku serverī un norotēju dd2, inf, nuke, iceworld un tad next sanāk piranesi, kur cilvēki vienkārši izzūd no servera, un lai tiktu un dabūtu atpakaļ pie tautas vajag likt standarta kartes. Es saprotu, ka daudziem sen jau ir apnikušas šīs kartes, bet viņas pievilina tautu.

Vēl reizīti .... Kapēc uz war3 nav uzliktas vairākas fun mapes. Pool_day ir viss nožēlojamākā karte kādu jel cilvēce ir izdomājusi kopā ar de_rats. Tiem sprāgoņām vispār atšaut visu vajadzētu! :D Aber viens iceworld tomēr pa maz.

deagle5

aim map usp;

awp

glock map

rusworld

kādu no šitām gribētu redzēt... :(

Link to comment
Share on other sites

visi, kas pēdējā laikā ir dabūjuši xmap to lieto nevietā, nevis kad nokrashojas serveris vai pietrukst viena balss, bet gan, lai bez votes uzliktu to ko grib! Man nekas nav pretī, ja man pajautā kādu es gribu un tad to uzliek, bet ja paši uz savu galvu nomaina tas gan nav forši! Un fragn tu esi pārāk zaļš, so ANTI!

Я не ставлю мапы, те которые сам хочу играть... что за бред? Предварительно смотрю prevmap и постоянно спрашиваю у народа, что они хотят играть. и потом уже решаю какое vote надо поставить. а не через админ чат, решая только с админами.... как делают некоторые админы ;/ ибо пипл на сервере тоже имеет право голоса.

или я не прав? :o

Un ko nozime - " Un fragn tu esi pārāk zaļš? "

Vēl reizīti .... Kapēc uz war3 nav uzliktas vairākas fun mapes. Pool_day ir viss nožēlojamākā karte kādu jel cilvēce ir izdomājusi kopā ar de_rats. Tiem sprāgoņām vispār atšaut visu vajadzētu! :D Aber viens iceworld tomēr pa maz.

deagle5

aim map usp;

awp

glock map

rusworld

kādu no šitām gribētu redzēt... :(

Нужно чтоб добавили все мапы с пуба на вар3. Уже не раз об этом говорили, что на вар3 слишком маленький выбор карт ;/

Link to comment
Share on other sites

Epix tu te nejauc piizdu ar plaušām! Te ir runa par brutalu xnextmap parmainīšanu nevis balsošanu! Runajot par šodienu - No rita speleju war3, bijam kadi 4vs4 lidz uzliku iceworld un visus izownoju lidz tie izgaja no servera! Tad nacas iet uz pub, kur bija kaut kads oilrige 8vs7 vai kaut ka ta! Palikušas kkur 3min apskatos prevmap tur dd2 nebija, bet gan kautkadi cbble un lidzigi sudi ko no ritiem normali cilveki nespele! Vieniga mana kļūda bija, ka nepamaniju, ka esi serveri, butu ari paprasijis ( deļ tā stulba adimna plugina, ar kuru var verot pretinieka speletajus, proti, viņš gļuko un kad kads ienak serveri viņam visi admini radas spectatoros, tapec ari tevi nepamaniju!) Ka ari kad uzliku voti neviens nebļava ka dd2 nevajag, so nepiepisies!

Edit: sorry par kļūdam rakstu no telefona un slinkums parlasit!

Edit2: fragn, zaļš nozime ka esi vel jauns šeit, lai prasitu xnextmap! Un katram otrajam adminam nevajag to flagu!

Link to comment
Share on other sites

Vispar kaadreiz xmap vareja dabuut izredzeetie,kas atraak vai veelaak arii kljuva par zilajiem adminiem!Man skjiet iem kam ir tie to ir pelnijushi un buutu stingraak jaizvertee katra jauna kandidata prasiibas! Jo ja dabuus fragn varu deret vesela rinda sastaasies,kas arii uzskatiis ka ir pelnijushi dabuut xm! Pie tam deretu izskatit kas lieto savu xm taa kaa tam jabuut,nevis uz savu galvu,kaa ljoti daudzi to dara!

Link to comment
Share on other sites

fragn, zaļš nozime ka esi vel jauns šeit, lai prasitu xnextmap! Un katram otrajam adminam nevajag to flagu!

Kaadam katram otram? NO tiem adminiem, kuri tgd "часто" spele @ war3, tikai pikasomonom ir shiis flags.

Un es tiesham zinu, ka nebus sliktak,ja man bus shiis flags. Bez ta flaga, kadreiz nevar "обойтись". ;[

Link to comment
Share on other sites

Good Man tev ir taisnība. Katrs čalis, kas nospēlējis 2 dienas iekš servera nāk un prasa acc. Man arī tas gaužām nav pa prātam, jo puse no viņiem pazūd un nedod nekādu ieguldijumu. Es lai dabūtu acc katru nakti spēlēju un macho uz servera saucu pa 5-10 reizēm katru nakti un tai skaitā palīdzēju ķert mudakus visādus pa naktīm, kad arī macho bija uz servera. Un arī tad, kad man bija "sick" playtime un spēlēju praktiski pa naktīm man pirmo reizi atteica un dabuju tik otrā reizē, kad prasiju, un cik atceros, tad bija tik pāris, kas man atbalstija. Pārsvarā visi bija pret tik macho man viņas iesvieda. "xm" flagu es dabuju ļoti, ļoti ilgi pēc tam. Kad es biju nospēlējis 5x vairāk nekā jebkurš, kas šeit prasa acc. Agrāk acc nedeva pa labi, pa kreisi, bet tiešām gandrīz tik "izredzētajiem". Laiks iet un gadi mijas. Citos laikos citas vērtības.

Vairāk pa tēmu. Atceros, kad spēlēju uz H2 servera un fragn prasijās mūsu "pro" klanā, lai dabūtu tām bonusā nākošas tiesības. Ilgi viņš tur neuzturējās dēļ savas uzvedības, bet pārējais bija ok. Tagad viņa vienīgā problēma ir pārāk biežs xtsay,xcsay kurš tur īsti bija. Pārējās darbības ir normas robežās. Spēlē pa vakariem, dienām, labi atpazīst čidorus, priecē arī vecās kartes un vairāk vai mazāk zin, ko tauta vēlas, bet ne vienmēr pakļaujas masām. Tad labāk iedod šādam kadram acc nekā next 10, kas te nāks pēc 10h nospēlētām prasīt acc.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu iemeslu,kapēc nedot. Vienīgais tad sanāk, ka pārej no pub'a uz war3?

Un par pārējiem kas tur krānus mēra, kā piem. Miedzinjš, goods un epix - tam taču ir domāta speciāla sadaļa, kur risināt problēmas.

kopumā - RECiņš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...