Jump to content
GIGN Forum

Šito Sanāk Nevar Uzlauzst?


enfuego777
 Share

Recommended Posts

Kas, bez paroles nepalaidīšu šos azartspēļu aparātus??? Ā nosaukums Coolfire 2, ja interesē kādam kas tas tāds ir!! Normāli ne, novelku failu, un savā datorā nevaru atvert pictec. Password recovery arī natrod simbolus visus lai uzlauzstu paroli:((((

Kas, bez paroles nepalaidīšu šos azartspēļu aparātus???

Te būs arī links uz faila

Pagrūts darbiņš ne:D Kas ir slabo jums:D Datuvē.lv pateica vajadzīgs kautkāds pimplas emulators

post-23323-0-40764400-1298229017_thumb.jpg

post-23323-0-08333900-1298229371_thumb.jpg

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Ai tur googlā to pašu saka, ka ja būtu šifrēts tikai ar burtiem, tad password recovery, atrastu paroli, bet izskatās, ka īr šifrēts ar burtiem un cipariem, tas nav iespējams, vai nu ir jāpērk internetā par naudu programmas kas atbloķē to paroli, lai es varētu extrct un play!

Pirmā daļa Novomatic gaminator bez uzlabojumiem man aizgāja bez paroles.

Безымянныйsa3.bmp

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Ai tur googlā to pašu saka, ka ja būtu šifrēts tikai ar burtiem, tad password recovery, atrastu paroli, bet izskatās, ka īr šifrēts ar burtiem un cipariem, tas nav iespējams, vai nu ir jāpērk internetā par naudu programmas kas atbloķē to paroli, lai es varētu extrct un play!

Pirmā daļa Novomatic gaminator bez uzlabojumiem man aizgāja bez paroles.

lol,Yugio? :DD

Link to comment
Share on other sites

da ble man jau ir uz kompja, vienkārši ir iznākusi versija ar uzlabojumiem, un man viņa ir jau noka4āta programma nolādēta no interneta saucās coolfire 2 gaminator, bet viņš ir arhivēts un viņam ir uzlikta parole, vai ir iespējams uzlauzst to paroli??

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...